TiREX

Zombie
Szymon
Szymon

Witam, z racji tego, że na różnych forach przewijało się dużo podróbek (pod nickiem TiREX). Postanowiłem tutaj poprosić o rangę zweryfikowanego. Myślę, że jestem w miarę rozpoznawalnym pod moim oryginalnym nickiem.

Moje osiągnięcia (jeżeli można to tak nazwać):

  • własny serwer ts3 speak24.pl
  • jestem byłym technikiem, prawą ręka administratora na serwerze minecraft kwadratowamasakra.pl (odszedłem sam)
  • pisze i pisałem pluginy do minecrafta
  • na mpcforum byłem oskarżany o backdory w moich pluginach (tak to prawda, ale był on wykorzystywany tylko i wyłącznie, gdy ktoś złamał licencje)

@Edit Musze się jeszcze pochwalić, że jestem w trakcie pisania pewnej aplikacji niestety closed source ze względu na wartość kodu (dowiecie się kiedy wyjdzie na jaw jaką aplikacje piszę). Zanim nie zrobię beta testów nie będę tego zdradzać. @Edit2 Jeżeli dobrze pamiętam to bardzo dawno temu mówiłem @Jebanany moje plany co do tej aplikacji.

Pozdrawiam Wszystkich Użytkowników (ciekawe czy ktoś wiedział, że ja to TiREX, ale pewnie większość mnie nie pamięta)

koweq
koweq

Kojarze cię skądś...

Szymon
Szymon

Może z mpc, mojego tsa, serwera mc lub csa? Postaraj sobie przypomniec. Bede wdzieczny.

koweq
koweq

Pewnie z serwera MC

Karolek
Karolek

Trzeba by mieć naprawdę dobry powód by się pod Ciebie podszywać xDDDDDDDD Imo zbędne :v

Szymon
Szymon

Co do tej pierwszej części to masz racje, ale takie osoby mimo wszystko się zdarzały. Liczy się także szpan na forum (hihi)

kamcio96
kamcio96

Szpan czym? xD

Szymon
Szymon

Kapselkiem :slight_smile:

luxDev
luxDev Pionier

To jest tzw. odbytniak :)

happi
happi

Jedyne podróbki jakie dotyczą ciebie, to przeróbki twoich pluginów. A ta "pewna aplikacja" to dekompilator lub coś związanego z tym. I chwalenie się, że jesteś wyzywany na forum, bo dałeś backdoora do swojego pluginu to chyba jednak nie jest dobry pomysł.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

@Szymon Popatrz sobie na wątki innych - dostali odbytniaki bo mają jakiś AKTYWNY projekt, dzięki któremu można ich zweryfikować. @SystemZ musi mieć jakiekolwiek miejsce do stwierdzenia że Ty to Ty. Jedyne na tej liście co to daje to własny serwer ts, a nie wiem czy tylko to samo wystarczy.

Plus chwalenie się, że na forum Cię wyzywali bo faktycznie miałeś coś tam ukryte w pluginach. Super, jestem dumna.

Karolek
Karolek

Prowadzę myhard'a, chcę odbytniaka!

happi
happi

Ja mam rangę grafika na mpc i robiłem grafiki paru jutuberom, też chce odbytniaka!

Szymon
Szymon

Nie chwale sie, ze mnie wyzywaja. Oskarzanie to nie wyzwisko. Mój aktywny projekt to serwer tsa speak24.pl Co prawda nie mam innego aktywnego projektu. Jeżeli chcecie mogę stworzyć jakiś projekt, ale bedzie to closed source, ale to za ok. 1msc.

Na razie mogę się z tą rangą wstrzymać.

@happi nie byłoby sensu robienia dekompilatora closed source z wiadomych powodów. Co prawda łatwiej będzie zbugować jego dekompilowanie, ale po to byłby opensource, aby takie luki mógł ktoś łatać. Ponadto nie ma w nim takiego contentu (oprócz w.w), abym musiałbym go ukrywać.

happi
happi

Pytałeś na mpc co możesz zrobić, a Final podsunął ci pomysł dekompilatora lub czegoś innego, nie pamiętam już.

Szymon
Szymon

Tak był to dekompilator, miała być to odskocznia od mojego głównego projektu. Tamten projekt jest rozpoczęty i czeka, aż znowu odskocze. A tym czasem robie projekt w.w, czyli ten główny.

Jebanany
Jebanany

Ha! Zaraziłem! Kapsel doodbytniczy!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Szymon:

Co do tej pierwszej części to masz racje, ale takie osoby mimo wszystko się zdarzały.Liczy się także szpan na forum (hihi)

Od wielkiej biedy zarejestruj sobie ten nick i po kłopocie.

Kapselki (czyt. odbytniaki) nie są rozdawane wszystkim, bo nie taki jest ich sens. Dla samego szpanu na forum na pewno nikt Ci nie da.