To już cztery lata

LVL UP
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Firma LVL UP obchodzi już czwarte urodziny 🍰 :slight_smile:

Życzenia? Wspomnienia? Nie krępuj się i napisz 😊

LinGruby
LinGruby Pionier

undefined

undefined

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

🎉 🎉 🎉 👏 👏 👏

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Myślałem, żeby jakiś wierszyk ułożyć z tej okazji, ale nie wyszło - brak weny, dlatego tylko proste życzenia :( .

Spełnienia marzeń, zrealizowania planów związanych z rozwojem firmy. Pomyślności... Szczęścia... Przyjemności :slight_smile:

Dzięki :slight_smile: za te 4 lata, Najlepszego... 228x200 .

cyklop123
cyklop123

Wszystkiego najlepszego!

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Wszystkiego najlepszego lvlup'ie :D Żyj nam jeszcze ze 200 lat 😃

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tak szybko zleciało 😄 Super, super, fajnie :slight_smile: PS. Kiedy na przedłużenie znicha XDD

luxDev
luxDev Pionier

No no zleciało dziwne bo myślałem że jest ich troszkę więcej, najbardziej wspominam czasy z których pamiętam pomoc na skype, potem coś ala livechat, gdzie dało się z P. Michałem fajnie porozmawiać, tak marnowałem tak jakby jego czas przez to 😄

W każdym razie, oby jak najdłużej to było realizowane, powodzenia także przy Panelu V3 :)

318x287http://i1.memy.pl/obrazki/b7bc201120_wszystkiego_najlepszego.jpg

koweq
koweq

O.... Wszystkiego najlepszego LVLUP! Pamiętam jeszcze starszy panel, chyba miał tam takie kafelki które przenosiły do konsoli itp. xD I chyba jeszcze były pakiety od nazw mobów z mc xDD

Arimer
Arimer

Wszystkiego najlepszego oby jak najwięcej zniżek dla stałych klientów

koweq
koweq

Arimer:

oby jak najwięcej zniżek dla stałych klientów

Skisłem xDD

Arimer
Arimer

Xd.

koweq
koweq

A kiedy rok forum?

EDIT: Chyba jednak już był, ale nie jestem pewien xD

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Tak bardziej dla @SystemZ, ale Michał to lvlup więc :D

Odwagi i sił, by porywać się na cele i zmiany, które z pozoru wydają się trudne. Realizacji planów i nowych marzeń i kolejnych natchnień - jak fal, które pchają statek do przodu.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

koweq:

A kiedy rok forum?

Forum ma już za sobą rok od ponad 5 dni, pisałem o tym na shoutboxie ;)

koweq
koweq

to dziwne bo tego nie widzę..

DoreK
DoreK α-tester v3

Najlepszego, mam nadzieję że zostanę tutaj na dłużej :D

Jebanany
Jebanany

100 lat! 🛍️🎂🎈🎉🎊🎀🎁 100 lat!

Wszystkiego najlepszego i oby jak najdłużej istniał lvlup.pro z takim mądrym właścicielem na czele 😂

WoZZowskY
WoZZowskY

Z lvlup.pro nauczyłem się chodzić, Z lvlup.pro nauczyłem się czytać, Z lvlup.pro nauczyłem się pisać, Z lvlup.pro nauczyłem się programować. 100 lat LVLUP.PRO !

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Może ktoś widział, może ktoś nie ;) 500x500 (Zdjęcie pochodzi ze strony Facebook lvlup.pro)

OnQuey
OnQuey

Wszystkiego dobrego w rozwoju ;)

mateuszek4
mateuszek4

Wszystkiego najlepszego!!! Dalej przyciągające swoją ofertą klientów i pokazuj cie cały czas taki sam profesjonalizm ja przez te 4 lata.🍰🎂🍰🍾🍷🍹 Hosting numer 1 w polsce 🏅🏅🏅

SunNight
SunNight

Spóźnione ale szczere :slight_smile: Wszystkiego naj, naj, naj! Oby dalej ten hosting istniał przez kolejne cztery lata! A nawet i więcej! Z takim hostingiem to aż się chcę prowadzić serwerek. 😍