Tryby MineCraft

Off topic
koweq
koweq

Więc przedstawie wam dziś najpopularniejsze tryby minecraft singleplayer i multiplayer.

#SINGLEPLAYER

  • survival (gamemode 0) - najpopularniejszy tryb. Powstało z niego mnóstwo serii na jutjubie.
  • creative (gamemode 1) - nieskończoność wszystkiego. Oto podsumowanie tego trybu. Latasz gdzie chcesz, robisz co chcesz. Proste? ;) Jest to pierwszy tryb w minecraft.

#MULTIPLAYER

  • EasyHC/megadrop - niestety najpopularniejszy tryb. Rak serwerów minecraft. Cechy? Wysoki drop, drewniana jakość oraz mnóstwo "koxsiarskich" 9latków.
  • survival - bardzo fajny tryb na multi. Można grać ze znajomymi. Najpopularniejszym polskim serwerem tego typu jest brodaci.net od Youtubera MrPurpose'a.
  • Freebuild/Creative - masz działke i buduj co chcesz. Tyle.
  • Minigames - minigierki. Skywarsy, jeżdżenie na świniach i survival games to tylko jedne z nich. Mnóstwo ludzi na to wchodzi.

Właściwie to na razie tyle. Jak jeszcze jakieś sobie przypomne to dopisze. Jutro pojawi się także lista najpopularniejszych serwerów z tych typów ;)

Xepio
Xepio Pionier

A tryby Adventure i RPG oraz prison ?:D

koweq
koweq

Niestety nie zauważyłem aż takiej popularności tych trybów, aczkolwiek po starcie MaRPG segment RPGów się rozkręci ;)

Xepio
Xepio Pionier

No ... masz szczęście, że tak napisałeś o trybie RPG :D :D

koweq
koweq

xD.

Btw. Na czym polega prison?

patryks
patryks Pionier

Prison polega na tym, że dostajesz kilof (czasem jeszcze siekierę do drewna) i możesz kopać w kamień w wyznaczonych miejscach, później możesz sprzedawać kamień i po osiągnięciu jakiejś liczby punktów, odblokowujesz dostęp do innego miejsca gdzie z kamieniem masz jeszcze np. węgiel i tak w sumie tylko kopiesz i kopiesz. Tak przynajmniej było na kilkunastu zagranicznych serwerach, na jakich kiedyś grałem :P

koweq
koweq

patryks:

sererach

Serery xD

A tak na poważnie to może sobie kiedyś zagram

patryks
patryks Pionier

Poprawione, byłem głodny i zjadłem sobie literkę :P A tak serio, to ciężko się pisze jak @Xepio i @endrjoo96 gadają ciągle w tle :P

Xepio
Xepio Pionier

Ty #$@#$ na mnie zganiasz ~!?!?! :D

koweq
koweq

patryks:

zjadłem sobie literkę

Smaczna była? 😄

Karolek
Karolek

Nie rozkręci się, zapewniam Cię ;)

Sam temat bez sensu imo, to jest oczywista oczywistość

koweq
koweq

Nie wierzysz w MaRPG? 😢

Karolek
Karolek

Nie wierzę, 10 osób na serwerze to jest bardzo mało :]

koweq
koweq

Przecież serwer jest w trakcie budowania...

Karolek
Karolek

A Ty liczysz, że będzie więcej? Na rpg? W co Ty wierzysz XD

Xepio
Xepio Pionier

Ja liczę że będzie około 150-200 osób :)

Karolek
Karolek

W Polsce był jeden dobry RPG, w szczytach miał około 40 osób, padł bo nikt nie miał ochoty ogarniać całej masy rzeczy dla garstki osób. Moim zdaniem nie będzie nawet 50 stałych osób. Ale koniec ot.

koweq
koweq

A potem okaże się ż MaRPG trzeba będzie tłumaczyć na inne języki, tak się rozwinie ;)

Btw jak powstanie EasyRPG z większym EXPem i mnóstwem dzieci to chyba się zabiję xD

anon82750602
anon82750602

EasyRPG XDDDD Już sobie to wyobrażam...

  • wbijanie levela co 1s że wszyscy mają po 10^666 level
  • mapa z neta albo kilka klocow zrobionych worldeditem xD
  • budowanie on
  • drop 10^9999999999
  • wzorowane na tibii xD