Ts.4gaming.eu - nowy serwer TS3

Zombie
KKacper
KKacper

Serdecznie chciałbym zaprosić was na nowy serwer ts3.

• IP: TS.4GAMING.EU • SLOTY: 512 • LICENCJA: NPL • FORUM: 4GAMING.Y0.PL • GŁÓWNY BOT: xBOT • 1 BOT MUZYCZNY NA POCZEKALNI • SZYBKA REAKCJA ADMINISTRACJI • NISKIE PINGI • OCHRONA DLA UŻYTKOWNIKA • DARMOWE KANAŁY PRYWATNE / GOLD • CO MIESIĄC KONKURSY W KARAOKE / TYRALNIA / BEATBOX NA 1 KLUCZ DO STEAM

Możesz zaufać nam w pełni! Wbijaj śmiało z ekipą i podbij nasz serwer!

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

forum na cba? :thinking:

MichQ
MichQ

No powiem tak....

To mnie denerwuje:

<10:13:36> Channel "[cspacer]Dostępna administracja: 1" was edited by "(XBOT)xBot-Aktualizator #2"
<10:13:40> Channel "[cspacer]Dostępna administracja: 1" was edited by "(XBOT)xBot-Aktualizator #2"
<10:13:46> Channel "[cspacer]Dostępna administracja: 1" was edited by "(XBOT)xBot-Aktualizator #2"
<10:13:51> Channel "[cspacer]Dostępna administracja: 1" was edited by "(XBOT)xBot-Aktualizator #2"
<10:13:56> Channel "[cspacer]Dostępna administracja: 1" was edited by "(XBOT)xBot-Aktualizator #2"
<10:14:01> Channel "[cspacer]Dostępna administracja: 1" was edited by "(XBOT)xBot-Aktualizator #2"

Hem dlaczego taka stara wersja teamspeak3server? Przechwytywanie|453x225

KKacper
KKacper

Tak, forum jest na CBA :D Potem możliwe że kupimy hosting na nazwa.pl

koweq
koweq

Z tego co widzę to nie jest nic ciekawego, znowu TS oparty o ten sam schemat co inne.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

KKacper:

nazwa.pl

Toż to samobójstwo.

Zrób sobie chłopie to tu, na tym hostingu. Taniej i bezproblemowo :)

Szczerze? Teraz każdy serwer ma to samo... :/

PS. Tytuł zmieniłem :)

KKacper
KKacper

Powiedz mi koweq, co niby powinno być nowego niż na innych ts ? Tak twoim zdaniem.

koweq
koweq

Nie wiem, nie ja tu tworzę serwer TS :v

PS. Nie. Nikt raczej nie będzie wymyślał tobie pomysłów na serwer. Chyba że jakiś altruista czy coś.

KKacper
KKacper

Ten serwer jest już od ponad roku, ale po prostu pod inną domeną, sęk w tym że ta licencja się nam skończyła i aktualnie w tym miesiącu zostanie kupiona nowa licencja tym razem HLP