[TS] TS.GAMERSCOMMUNITY.PL Serwer dla graczy!

Zombie
GamersCommunity
GamersCommunity

TS.GAMERSCOMMUNITY.PL

Publiczny serwer TeamSpeak dla graczy!

Dlaczego my? -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- [MUZYKA]

  • Posiadamy MusicBota na spawnie. Playlista wybrana przez graczy na naszej stronie internetowej

  • Radio muzyczne 24/7 -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- [EVENTY]

  • Kanał Karaoke

  • Kanał Freestyle

  • Tyralnia (16+) -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- [WSZYSTKO ZA FREE]

  • Nie posiadamy żadnych kanałów oraz rang VIP. Wszyscy na naszym serwerze są równi. Nie ma wyjątków :) -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- [ADMINISTRACJA]

  • Administracja serwera 16+. Wszyscy nasi moderatorzy posiadają doświadczenie administracyjne oraz techniczne. Zawsze można na nas polegać. -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

INFORMACJE OGÓLNE Staramy pomagać się naszym użytkownikom w tym aby mieli jak najlepszą komunikacje w grach. Ogarnietę permisje i rangi graczy + rangi dodatkowe. Adress Serwera: ts.gamerscommunity.pl Strona internetowa: http://www.gamerscommunity.pl e-mail: kontakt@gamerscommunity.pl

ZAPRASZAMY!

LinGruby
LinGruby Pionier

@GamersCommunity ale to ma być reklama? czy po prostu projekt Twój bo nie łapę?

GamersCommunity
GamersCommunity

@LinGruby reklama serwera :) gdyby to był projekt napisane byłoby "planujemy serwer...".

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

GamersCommunity:

gdyby to był projekt napisane byłoby "planujemy serwer..."

Skoro twój serwer nie jest projektem, to czym jest? xD

GamersCommunity
GamersCommunity

@Nieznajomy11 nie rozumiem pytania. Na górze jest napisane "Publiczny serwer TeamSpeak dla graczy!" :slight_smile:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

GamersCommunity:

gdyby to był projekt Z tego wynika, że to nie jest projekt. :slight_smile:

Na tym forum raczej przedstawiamy swoje projekty bardziej od środka, opisujemy je, a nie wstawiamy reklamy które mówią o tym samym co ma tysiąc innych takich.

LinGruby
LinGruby Pionier

@GamersCommunity takie pytanko na dole masz Server Version 1.4.7

A serwer stoi na Version: 3.0.11.4 on Linux, czyli to na dole to wersja czego?

GamersCommunity
GamersCommunity

@Nieznajomy11 Powiem tak to wygląda jak reklama i miała nią być, ale również to jest projekt poniewaz planujemy przywrócenie botów które niestety się zepsuły. Jutro przedstawię serwer jako projekt i usunę tą reklamę :)

GamersCommunity
GamersCommunity

@LinGruby to co widzisz na dole to nic innego jak coś w stylu przypomnienia dla mnie. Obecnie posiadam kilka serwerów TS. Każdy wygląda inaczej i jest "nowszy" z wyglądu kanałów itp. Na dole jest to wersja wyglądu tzw. Snapshot. miałem to skasować ale zapomniałem :) PS. Nie przejmuj się tym.

LinGruby
LinGruby Pionier

nie no spoko tak z ciekawości zapytałem ;-)

GamersCommunity
GamersCommunity

@LinGruby nie ma problemu ;) i zapraszam na serwer :)