[ TS3 ] Automatyczny Banner

Zombie
Anno
Anno
Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ok. jak działa to fajnie. Miło z twojej strony, że tworzysz taki projekt (inicjatywa społeczna). Dam like.

luxDev
luxDev Pionier

W czym jest jakże ten super bo darmowy bot napisany? Może wrzucisz projekt na Githuba?

Wydaję mi się że jeśli będziesz tak kontynuował swoje prace, mam na myśli tworzył różne rzeczy dla forum, przydało by ci się troszkę miejsca na https://dl.lvlup.pro :P Jedną z zalet posiadania tego miejsca jest to że link nie wygaśnie, ja nie lubię gdy czegoś szukam a na końcu się dowiaduje że link expired :(

anon10657637
anon10657637

Plagiat ze serwera In3Time.pl

Anno
Anno

@luxDev

Wszystkie moje projekty są wrzucane na mój vps, więc raczej nie powino być problemy że link wygaśnie 😄

@ _an0

Grafika jest tylko podobna 😉

luxDev
luxDev Pionier

Nigdy nie wiesz czy będziesz go opłacał przez następne 3-5 lat. A taki lvlup.pro raczej będzie stał :)

Anno
Anno

GitHub: https://github.com/Gold122/ts_banner

Proszę o nadanie tryb wiki 😃

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Anno:

Proszę o nadanie tryb wiki 😃

Done

Anno
Anno

Aktualizacja Banneru

Zmiany:

  • Ułatwienie dodawania partnerów ( wystarczy podać id kanału. Poradnik : Klik)
  • Optymalizacja kodu
crookyjp
crookyjp

Jak go odpalić?

Anno
Anno

Przechodzisz do folderu w którym jest banner i wpisujesz

   screen -dmS banner php banner.php
crookyjp
crookyjp

Anno:

screen -dmS banner php banner.php

Bot siedzi na ts, ale banner sie nie zmienia. Co robić?

Anno
Anno

Ścieżka w której ma banner się zapisywać istnieje ?

Chodzi mi o to 😃

'save_to' => '/var/www/html/banner/banner.png', // Sciezka gdzie ma zapisywac banner

spróbuj tam przejść jeśli nie istnieje to utwórz ją 😄

crookyjp
crookyjp

Banner sie zapisuje w okreslonym przezemnie katalogu, ale na ts sie nie wyswietla

Anno
Anno

Tak masz ustawione ?

undefined

crookyjp
crookyjp

Tak.

anon82750602
anon82750602

Brzydki ten banner ;/

Anno
Anno

Oceń kod 😃 Grafikę robił mój grafik 😉

Lukass
Lukass

Nie dość, że spami bo dla każdego się loguje to jeszcze w dodatku taki banner widziałem na in3time.pl czy jakoś tak. Ludzie, zacznijcie robić coś swojego.

Anno
Anno

@Lukass

Pierw polecam sprawdzić działanie bota a potem wystawiać opinię 😉

  1. Wchodzi jeden bot który generuje banner o formacie .png 😉
  2. To że już jest taki bot u in3time ( jest on płatyne ) to nie znaczy że nie mogę go napisać bo swojemu i udostępnić za darmo 😃
kubus
kubus

Nie powinno być czasem banner.php? bo .png to obraz który tworzy bot

Anno
Anno

Właśnie tym różni się mój banner że to jest BOT który generuje png i dlatego nie obciąża serwera 😃

Lukass
Lukass

Trochę śmieszek z tego @Anno Oczywiście bez obrażania. Po raz kolejny udostępniasz coś, co jest kradzieżą a dokładnie jej kopią. Dlaczego nie zrobiłeś własnego wyglądu banneru?
Nie tylko przez społeczność lvlup zostałeś wyśmiany ale przez mpc również. Pozwolę sobie wkleić tutaj link :) https://www.mpcforum.pl/topic/1627150-banner-automatyczny-banner/

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Lukass:

społeczność

Lukass:

mpc

XDD


nie mam podstaw zeby cokolwiek z tym robic, jest to tylko robione na wzor, nie jest to kopia 1:1. takie rzucajace sie w oczy roznice, calkiem sporo:

  • tlo
  • brak "rąk" pod banerem yt
  • inna ikonka tarczy
  • inna ikonka robota
  • inne kolory oraz czcionka w opisach statystyk
  • brak pogrubienia w statystykach oraz godzinie
Anno
Anno

@Lukass ponieważ ja się nie zajmuję grafiką 😉 Jak mój grafik znajdzie trochę wolnego czasu to zmienię grafikę banneru 😃

PS: Niektórym osobom podobał się mój banner dlatego planuję dalej go rozwijać :slight_smile:

Fantasiak
Fantasiak

Wszystko działa oprocz tego zaufali nam... wpisalem id channelu yt ale nic sie nie dzieje a reszta normalnie dziala.

Anno
Anno

Dobrze podałeś id kanału ? Wyskakują jakieś błędy ?

Spróbuj to doinstalować i zrestartować bota

apt-get install php5-curl php5-gd

lub apt-get install php-curl

Pantoflarz
Pantoflarz

zalecam używanie już php7, a nie php5. Szybsze, wydajniejsze, nowsze, lepsze :P

Fantasiak
Fantasiak

@Anno juz dawno to mam zainstalowane bo to podstawa :> i dobrze dodaje ID (jak mowilem wszystko dziala poprawnie ale dany banner nie wyswietla sie w zaufali nam i nwm czemu dalej)

@pantoflarz Masz całkowita racje :D teraz skrypty boty powstaja pod php7 bo sa wydajniejsze i mniej problemow jest.

Anno
Anno

Możesz podać swój ts ?

Fantasiak
Fantasiak

@Anno

Niestety nie podam publicznie ts ;> ze względu ze znam parę osób stąd i nie mam ochote na banowanie ich, jeśli nie potrafisz pomoc to trudno.

Anno
Anno

Musze znać przyczynę czemu tobie nie działa 😃 Napisz do mnie na gg lub pw to postaram się pomóc 😉 Numer GG: 58849098

Anno
Anno

Problem został rozwiązany :slight_smile:

Jebanany
Jebanany

Cóż. Jako wieloletni twórca przeróżnych innowacyjnych elementów na swoim serwerze jestem w stanie stwierdzić, iż bardzo dużo osób nie rozumie słowa wzorować się i kopiować / zrzynać.

Nie jest istotą rzeczy, kto pierwszy coś osiągnął, jeśli tego nie opatentował. Każdy może to mieć u siebie, a nawet w takim samym wyglądzie. Jeśli się komuś to nie podoba, niech złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na podstawie ustawy o prawach autorskich.

Wiele lat temu na banerze wrzuciłem pogodę, nie pamiętam, aby jakiś TeamSpeak 3 miał taką funkcją u siebie. I co z tego? Teraz większość to ma.

Dodatkowo, to, że ktoś wzoruje się o czyjąś pracę (można się nawet pokusić o stwierdzenie - kopiuje), ale nie stara się dodać nowych elementów, zmienić czegokolwiek, oznacza jedynie to, że nie chce wykazać się kreatywnością, pokazać czegoś więcej. Można stwierdzić, że taka osoba nie potrzebuje więcej, niż ktoś inny ma.

Ostatnio pewien TeamSpeak stworzył stronę identyczną jak moją. Ale po co mam się kłócić? Nie chcą zmienić - to nie. Chcą mieć takie same jak moje? Niech mają. Skoro nie chcą mieć lepiej i inaczej. Niech mają tak samo.

Wynika to z tego, iż zazwyczaj osoby, które to robią są jeszcze na tyle niedojrzałe i niedoświadczone, że nie rozumieją tego, że nie można sobie byle jakiego obrazka zapisać i wrzucić do siebie. Pojmą, jak ktoś im za to w końcu trzepnie po kieszeni.

Reasumując wasze dysputy powyżej - żal to czytać. Przede wszystkim, polecam autorom wszelkich skryptów wznieść się na wyżyny swoich ambicji i wyprodukować coś innego (v2) od tego, na czym się wzorują. Przecież, to na czym się wzorujecie też ktoś musiał wymyślić. Życie nie polega na konformistycznych zachowaniach tylko i wyłącznie.

A do użytkujących skrypty - cieszcie się, że ktoś to robi. Jeśli nie macie umiejętności, starajcie się uczyć tak, aby je nabyć lub chociaż po części rozumieć, co się w tym skrypcie dzieje. Coraz młodsze osoby mają dostęp do Internetu, a co za tym idzie, pojawia się coraz więcej niepotrzebnych pytań, których można byłoby uniknąć, gdyby ktoś skorzystał z wyszukiwarki internetowej, zagłębił się w temat, nie podejmował zbyt szybkich decyzji.

Entrone
Entrone

API nie działa.

anon10657637
anon10657637

Entrone:

API nie działa.

Sporo informacji autor dostał, coś więcej czy nic?

Entrone
Entrone

Wystarczająca informacja. Link do API jest nieprawidłowy.

Otrzymałem prawidłowy prywatnie.