[ts3] » giermaniak.pl © «

Zombie
Wayner123
Wayner123

680x280


GIERMANIAK.PL- Jest to projekt prowadzony przez niejakiego Waynera i jego zgraną ekipę w wieku od 15 do 25 lat, wszystko ma swoje starty w listopadzie 2016 i od tego czasu serwer nadal stoi bez żadnych problemów. Serwer posiada 512 slotów, codziennie można na nim zauważyć 20 osób, kiepsko narazie idzie z jego reklamą, ale początki bywają trudne jak to mówią! :slight_smile:

Co możemy zaoferować?

  • Stabilne łącze 24/7.

  • Pomoc administracyjną 24/7.

  • Automatyczna rejestracja, zegar jak i boty muzyczne.

  • Niskie PING'i.

  • Kulturę na całym teamspeaku, miłą obsługę.

IP: 178.33.54.219

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Z tego co widzę po IP, jest to polski OVH. Odnoszę wrażenie, że nie jest to tak stabilne łącze, jak taki serwer z ovh game pro :/

[quote] Automatyczna rejestracja, zegar jak i boty muzyczne. [/quote] To takie podstawowe dodatki które znajdziemy na publicznych tsach, są na większości serwerów.

Chyba nic specjalnego :>

Wayner123
Wayner123

Podstawowe, bo podstawowe.. nie lubię dużo narąbananego tego np jak: osoba z największą ilością godzin spędzonych na tsie itd itd.. Moim zdaniem mało osob na to patrzy i jest to niepotrzebne.

Karolek
Karolek

Ja to bym zadał sobie pytanie czy ts jest do komunikacji, czy "świecenia dupą" :_:

Szymon
Szymon

<02:00:52> Trying to resolve hostname giermaniak.pl <02:00:52> Failed to resolve hostname 'giermaniak.pl

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Stary, masz (sądząc po poście) domenę a podajesz do wejścia IP numeryczne? Coś jest nie tak, raz dwa mi podpinaj domenę do IP!

Wayner123:

Niskie PING'i. Niskie pingi dla kogo? Dla localhosta? :P Ping ode mnie do podanego IP to średnio 51ms, czyli nie jest źle ale do niskich się nie zalicza 😛 Wayner123:

Automatyczna rejestracja, zegar jak i boty muzyczne. Teraz każdy TS to już ma. Wayner123:

przez niejakiego Waynera Czyżby to ty? :D

Jak uda mi się wejść na TS przez podaną domenę giermaniak.pl a nie IP to ocenię atmosferę na tym-Spiku :D

LinGruby
LinGruby Pionier

Wayner123:

Niskie PING'i.

Raczej standardowy jak dla OVH

Tylko jeszcze ta domena?

Powodzenia ;-)

koweq
koweq

Domena na pokaz?