Ts3.lvlup.pro

Zombie
luxDev
luxDev Pionier

@SystemZ tak btw. Kiedy Pan wchodzi na ts3.lvlup.pro, i z jakich powodów

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

luxDev:

ts3.lvlup.pro LVL UP ma swój ts :O wow, szok... Kiedy mieliście zamiar mnie o tym poinformować 😔

luxDev
luxDev Pionier

Hahahaha, tym postem mnie rozśmieszyłeś. Mają ts chyba od ponad roku :D A ja miałem u nich serwery o ID #300+

z tego co pamiętam, @SystemZ może jakiś rabacik za stałego klienta? :)

Oraz pamiętam jak mieli jeszcze pomoc przez Skype :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tak, ten serwer jest od czerwca 2014 i służy generalnie do testowania przed zakupem. Czasami też zdarza mi się zaciągać tam ludzi żeby pogadać.

Serwer jest na GT http://www.gametracker.com/server_info/ts3.lvlup.pro:9987 Jest na domyślnym porcie aby nawet przy niepoprawnej konfiguracji po stronie użytkownika np. gracze mogli i tak wejść i pogadać.

Postaram się być dziś na TS 17:30 - 18:00 jeśli chcecie pogadać.

@luxDev niecałe 0,50zł na slocie kosztuje sama licencja więc ciężko tutaj o zniżki bo i tak jest to ciężko opłacalne już bez zniżek :) Jeśli masz stary serwer TS3 to on i tak jest po niższej cenie niż jak teraz można kupić.

luxDev
luxDev Pionier

@SystemZ oczywiście że żartuję z tym Rabatem haha :)

WoZZowskY
WoZZowskY

Ja też nie wiedziałem o istnieniu tego TS3 :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

No jakbym się dowiedział że zarobek na TS3 to dla mnie około 0,03zł za slot to też bym to obrócił w żart ale niestety to prawda :D

0,50zł - licencja, kasa która idzie do teamspeak.com 0,12zł - 23% VAT - ta kasa idzie do państwa i UE 0,03zł - moja prowizja (hajs z TS3 dla mnie) pomijając że trzeba jeszcze odliczyć od tego 18% podatku dochodowego. 0,02zł - infrastruktura do utrzymania instancji TS3 czyli sprzęt

Mam nadzieję że nikt już nie zapyta o zniżkę na TS3 po przeczytaniu tego wyżej 😛

luxDev
luxDev Pionier

Hahahaha, ile osób w ogóle kupuje te ts3?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tu użyje mocy przedsiębiorcy - mighty tajemnica handlowa 😌

Sądzę że i tak już za dużo powiedziałem ale chciałem się podzielić jak to wygląda od strony hostingu bo wiele osób myśli że zarabiam na tym miliony i nie wiem co robić ze złotem :D

luxDev
luxDev Pionier

Wycofany? A akurat czytałem Mam ochotkę oflagować XD

Kukubaczek
Kukubaczek

Masz tutaj to co było, musiałem cos zmienić: 449x499

Masz ID serwera xd 3 sloty na 7 dni = zarobione 2,5 grosza zarobione xD Kupione dzisiaj to masz aktualne dane :P

luxDev
luxDev Pionier

Widzę widzę :D Już wszystko wiemy @SystemZ musi Pan teraz zamknąć Hosting :) Tajemnica wyszła na jaw!

Maaati
Maaati

Po co zamykać :) Michał zmień nazwę hostingu i dalej zarabiaj miliony :) ... Sumów ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Serwer przestał istnieć już sporo czasu temu więc zamykam ten wątek.