TS3 - Permisje [Pomocy]

Zombie
vps, ts3
Patryk111
Patryk111

Witam. Potrzebuje pomocy. Mam rangi CEO, Query, HSA, SSA, SA, JSA i chcialbym, żeby te rangi 'query, hsa, ssa, sa, jsa' nie mogły dac Sobię rangi CEO

Michuupro
Michuupro Pionier

PW, jeżeli chodzi o permissions.

Patryk111
Patryk111

@Michuupro Ale nw jak do Ciebie napisać, pierwszy raz korzystam z tego forum

luxDev
luxDev Pionier

Hej, tutaj na pewno ci może pomóc to:

https://lvlup.rok.ovh/t/poradnik-permisje-ts3-czyli-jak-zrobic-wlasny-serwer/301

A co do pytania, będą cię tylko interesować te dwie permisje:

690x431

Czyli musisz zmniejszyć moc dodawania członka grupy na innych grupach a na CEO ustawić sobie np. 75 (Na innych grupach ma być wtedy mniejszy power dodawania do grupy niż 75!)

luxDev
luxDev Pionier

Jeśli chcesz się podzielić wiedzą to dla wszystkich, najlepiej stwórz odpowiedni wątek z opisem :) Nie lubimy gdy ktoś pomaga na PW, niech ktoś inny pozna rozwiązanie :)

Michuupro
Michuupro Pionier

Podaj serwer TeamSpeak 3, ja ci to szybko zrobie.

Patryk111
Patryk111

Na takie coś się nie godzę :)
Może zrobię to samo, i zajmie mi to kilka godzin, ale się czegoś nauczę

luxDev
luxDev Pionier

Otóż to, jeśli ktoś to za Ciebie zrobi to raz, niczego się nie nauczysz, a nawet możesz nabawić późniejszych problemów. Jak coś pisz ;)

Anno
Anno

Polecam szukać na necie co dana permisja robi i próbowac :D Jak czegoś nie wiesz to pisz 😉

Patryk111
Patryk111

Mam swojego ts'a, ranga CEO all permisje, a chcę wejść na ts'a z multikonta tzw. bez żadnej rangi, wie ktoś jak to zrobić?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Utwórz nową tożsamość (identity) i wejdź z nią na TS, w youtube pełno poradników - dwa kliknięcia.

KooXioR
KooXioR

pomozesz mi