[Ts3][SinusBot] Problem

Zombie
ts3, sinusbot
szymhal
szymhal

Witam, posiadam nietypowy problem. Postawiłem sinusbota na waszym serwerze VPS, lecz gdy puszczam jakikolwiek stream, to owszem, bot gra, lecz strasznie przerywa, mogę wiedzieć dlaczego? :/

luxDev
luxDev Pionier

W jakim sensie przerywa? może vps jest przeciążony :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tak, też nie raz miałem taki problem na OpenVZ, a nawet KVM - wirtualizacja nie ma nic do znaczenia, chodzi tutaj o obciążenie i procesy na danej maszynie. Gdy słuchałem sobie radia i nagle serwer minecrafta restartował się i zużywał ~30% procesora i pobierał dane z dysku, wystąpiły ścinki, zgrzytanie radia od bota. Sprawdź użycie procesora oraz procesy na VPSie, to jest kwestia tego. Najlepiej jest sinusbota odizolować, np. na innym VPS, ale to już kosztowniejsza sprawa.

szymhal
szymhal

Zaden serwer mc ni stoi w tym momencie. Tylko bot i przerywa =/ EDIT: Dołączam screena z włączonym radiem. http://screenshot.sh/m7wcSONM2RW2E Jeżeli podchodzi to pod reklame, to przepraszam i proszę usunąc.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Żadna reklama, nawet adresu TSa nigdzie nie widze, a adres VPSa (na górze konsolki putty 😛) nikomu się nie przyda xD Po pierwsze, nie uruchamiaj z ROOTa, stwórz konto sinusbot i nadaj uprawnienia. Masz najnowszą wersję sinusa pod linux? Co masz odpalone na VPS? Tj. np. apache2, mysql server, sinusbota, jakis inny serwer?

LinGruby
LinGruby Pionier

Po pierwsze od kiedy to co można odpalić na koncie user odpala się na koncie root (bezpieczeństwo etc. itp.)

A po drugie jak stosowałeś się do tego

https://lvlup.rok.ovh/t/musicbot-czyli-jak-zainstalowac-sinusbota/205/#4

to nie ma bata żeby nie działało ( chyba że to stawiane na docker? ale i do tego jest poradnik na forum )

szymhal
szymhal

@LinGruby Wszystko instalowałem tak jak należy. Po prostu na bocie z hostingu streama nie przerywa, a na tym bocie, z vpsa przerywa transmisje, sa lekkie scinki. Mowicie zeby bota uruchomic ze strony usera?

szymhal
szymhal

@refresh