TS3ANetwork :: Connect failed error: 110

Zombie
ts3
SunNight
SunNight

Mam pytanie, co oznacza ten błąd? Pokazał mi się wielokrotnie w logach.

2017-04-09 02: 35: 14.426239 | ERROR | | TS3ANetwork :: Connect failed error: 110 2017-04-09 02: 35: 14.426371 | ERROR | | | Unconnected to primary address, trying secondary

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

SunNight:

Unconnected to primary address, trying secondary

Tak jak pisze, coś rozłączyło się i nie może się połączyć. Próbuje się połączyć za pomocą drugiego (?).

SunNight
SunNight

To jest błąd z logów tsa. Wiem, potrafię wpisać treść błędu w translate. Chodzi mi o samo wyjaśnienie, dlaczego ten błąd pokazał mi się w logach i jakie ma działanie.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Rozumiem, że posiadasz serwer TS.

Na innych forach pisze, że jest to błąd licencji - sprawdź czy nie wygasła/nie została zablokowana.

Wyślij całego loga SERWERA.

SunNight
SunNight

Posiadam licencje AAL 256 slotow. Serwer działa i licencja też. Licencja nie mogła wygasnac bo jeszcze jest ważna z 7-8 miesięcy. Jakby licencja została zablokowana, to by serwer był na blacklist?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Wyślij logi serwera (szczególnie te z uruomienia serwera).

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

SunNight:

Jakby licencja została zablokowana, to by serwer był na blacklist?

Tak, wtedy nie da się połączyć i będzie taki sam błąd.

SunNight
SunNight

Aktualnie jestem poza domem. W logach wynikał tylko ten błąd, reszta była w normie.

A tu normalnie serwer działa i licencja również.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Jeżeli chcesz zobaczyć wszystko "na żywo" uruchom serwer za pomocą ./ts3server_minimal_runscript.sh

SunNight
SunNight

Serwer działa, nie ma potrzeby go uruchamiać..

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Widzę, nie jest on ani na grayliście, ani na blackliście. Ten błąd pojawia Ci się podczas próby połączenia?

Spróbuj się połączyć przez adres IP (nie przez domenę).

SunNight
SunNight

Mógłbyś spróbować? 149.202.37.57:9987 Jestem poza domem.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ja się połączyłem przez domenę i działa.

SunNight
SunNight

No serwer działa.. Tylko zaniepokoilem się tym błędem w logach

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Aaa okej 😄 Czasami się taki błąd zdarza (awaria serwera accounting i próbuje odczutać dane z zapasu) , ale jak serwer działa to dobrze 😃

SunNight
SunNight

Wczoraj miałem tak, że co określony czas wywołało wszystkich z serwera. VPS był uruchomiony i serwer tak samo, wywołało na max. 20sekund.. Gdzie przed wyrzuceniem użytkowników z serwera nie otrzymaliśmy żadnych pakietów - Co można było by uznać za ataki. Nie było żadnych włamań przez botów SSH. Wykonałem reboot VPS i od tego momentu, póki co jest wszystko w porządku..

Zaniepokoilem się tylko tym błędem. Skontaktowalem się już z support TeamSpeak.com