Ts3Arena - Stabilny teamspeak3 do rozmów

Zombie
luxDev
luxDev Pionier

7 maja 2017:

luxDev:

Projekt upadł, ostatni raz robie coś z kimś kto nigdy nie jest pewien tego co robi, dzisiaj robi tsa, jutro idzie robić sieć do cs'a (To był przykład)

W tym projekcie chciałbym wam przedstawić mój teamspeak na którym możecie sobie porozmawiać ze znajomymi, klanem, cokolwiek, za darmo.

Teamspeak istnieje od 8 dni, spróbuję wam przedstawić zalety naszego serwera

  • Legalna zakupiona licencja 256.
  • Legalny najnowszy mbot by @K-Scripts.
  • Stabilna maszyna w lokalizacji PL.
  • Darmowe kanały dla nowych użytkowników.
  • Darmowe kanały VIP dla klanów, lub większej ekipy.
  • Miła dorosła Administracja

W większości u nas obsługują boty, ale jeśli chcesz nawet po prostu z nami porozmawiać lub masz jakąś sprawę zgłoś się na centrum pomocy :)

Dodam jeszcze że strona www będzie kiedyś fajnie urozmaicona jakiś profil użytkownika kto wie, na razie to ma wszystko dopiero 8 dni ;)

Jakiś screen z teamspeaka?

690x431

Mam nadzieję że z kimś z was się tam spotkam :)

koweq
koweq

Ale sama strona coś jakby pusta xD

luxDev
luxDev Pionier

Wybacz zapomniałem wspomnieć o tym w Temacie, naprawione!

H1tmen
H1tmen

Polecam luxDev dobra mordeczka jego projekty są od <3

oskar1331
oskar1331

Oooo elegancki teamspeak polecam, jak luxdev robi to bedzie dobrze hehe xD

anon10657637
anon10657637

luxDev:

Legalny najnowszy mbot by @K-Scripts.

Sam jestes devem i nie napiszesz wlasnego bota?

luxDev
luxDev Pionier

Miałem pomysł ale został jednak zakupiony mbot, który ma multum więcej opcji, przynajmniej na tą chwilę :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Wizualnie (po zdjęciu) ładny, strona mi nie działa, a jutro wejdę i dopiszę coś :) Teoretycznie to taki teamspeak jak każdy - boty, muzyka, admini, użytkownicy, stronka :P Tak jak pisałem, jutro dopiszę.

luxDev
luxDev Pionier

Projekt upadł, ostatni raz robie coś z kimś kto nigdy nie jest pewien tego co robi, dzisiaj robi tsa, jutro idzie robić sieć do cs'a (To był przykład)

Jeśli byłoby to możliwe najlepiej usunąłbym adresy IP prowadzące do tego Teamspeaka, nie chce komuś robić reklamy.

Gdyby ktoś chciał ze mną porozmawiać to zapraszam jedynie na mój prywatny teamspeak luxdev.pl :) można sobie spokojnego kolegę znaleźć i pograć razem :)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

@luxDev całości kasować nie będę, ale wyrzuciłem link z prezentacji i zmieniłem trochę tytuł. Jak coś wszystko możesz zobaczyć w logu edycji.