TS4PLEJS.PL - darmowy, stabilny, publiczny serwer TS3

Zombie
Stasiu8631
Stasiu8631

undefined

koweq
koweq

zła kategoria, nic nowego, błędy w prezentacji, czcionka nie obsługująca polskich znaków. Ktoś jeszcze coś znajdzie?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czcionka bez polskich znaków jest dużym minusem w i tak już bardzo słabej prezentacji. A co do tej prezentacji, to jedynie przeleciałem wzrokiem, bo jest pełno TSów i jedyne co się zmienia to background w prezentacji :P

MichQ
MichQ

Ta czcionka.... Co do prezentacji to nie chce mi się tego czytać może to z mojego lenistwa albo już nie wiem inne prezentacje jakoś przeczytam a tej po prostu mój mozg nie che "xD". Kolejny teamspeak3 ile tym razem postoi miesiąc, dwa? W życiu moim już dużo widziałem podobnych teamspeaków które po miesiącu upadały -Oczywiście temu tak nie życzę :D - Fajnie że ikony w jednym stylu który nawet w jakimś stopniu podoba mi się.!

Przechwytywanie|478x204

Ten tekst pod napisem "TS4PLEJS.PL" Jest mało widoczny -bynajmniej takie mam odzucie- , a może to przez to zę już 10 godzinę siedzę przed monitorem 😄

Konkluzja: Serwer nie wyróżnia się niczym spośród konkurencji...

Ta "6" na początku mnie zmyliła po dalszym zobaczeniu skapnąłem się że jest to liczba dostępnych adminów -chyba- co nie zmienia mojego zdaniu że to powinien być inny spacer np: "Dostępnych Administratorów: 6" A jak już na tym kanale chcesz mieć ich w opisie to nie wyświetlaj jej liczby na kanale Przechwytywanie|690x140

Meretti
Meretti

Pozwoliłem sobie wejść na stronę prezentowanego TS'a, co mi się wrzuciło w oczy to :"Nie musisz się bać o wyciek twoich danych z serwera TeamSpeak, nie jesteśmy serwerem który udostępnia/sprzedaje twoje dane!.". Według mnie jest to za bardzo podkreślone.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

I ten ambitny tekst na stronie: Jako iż nie posiadamy autorskich aplikacji pod serwer teamspeak, to chcemy też pokazać ze nawet na łatwo dostępnych aplikacjach można stworzyć fajny i stabilny serwer dla was!.