TSPLEX.eu - Serwer Z Pasji

Zombie
skilx
skilx

undefined

IP DO SKOPIOWANIA : TSPLEX.EU

STRONA GŁÓWNA : https://www.tsplex.eu/

ZAPRASZAMY 😄

Wszelkie opinie mile widziane, lecz proszę się zastanowić nad opinią :)

skilx
skilx

Jest problem z skalowaniem obrazu w temacie lecz po naciśnięciu, uzyskacie pełny obraz 😉

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

skilx:

Wszelkie opinie mile widziane, lecz proszę się zastanowić nad opinią :slight_smile:

Brzmi groznie, ale zaryzykuję :D

Mam wrażenie, że ta strona od wruczka to już jest na wszystkich serwerach teamspeak. Robi się jak z easyhc z paczki z tymi teamspeakami ostatnio.

skilx:

(Ale proponujemy edytowanie)

Dobrze panie adminie świetny serw podoba mi się grafika, nie czytałem jej tak naprawdę ale jest ładna.

skilx
skilx

Ogólnie, wspieramy Wruczka ;) Naprawdę podziwiamy jego dzieła 😄 (Ale proponujemy edytowanie)

koweq
koweq

Niskie pingi? To nie jest tak że zależą od internetu? xD

LinGruby
LinGruby Pionier

Niski ping - 50ms + 10ms no w normie można powiedzieć jak na SBG z FR ;-)

Acz na stronie ten ping to nie wiem skąd brany? ( jednak wiem ping mierzony między stroną a serwerem TS ) no można i tak ;-)

Co do strony może być; serwer TS jak większość acz ciekawostka ( piszesz 512 slotów ) a na serwerze tylko 256 ;-)


tyle ode mnie sukcesów życzę :-D

skilx
skilx

Tak masz rację, nasze łącze było ocenione jako jednych z lepszych (lepszych pod względem łącza wysyłania/pobierania oraz odpowiedzi zadania) przez usługę Speedtest.net 😃

skilx
skilx

Nasz serwer przechodzi przez 2 filtry oraz baza danych TS3 jest przydzielona na innym serwerze, na moje zrozumienie, 30-60 ping przy tak zabezpieczonym serwerze to dobrze :slight_smile:

A to z '512 slotów' to masz rację, I bardzo ci dziękuje za podkreślenie tego faktu, nasz bot automatycznie edytuję ilość slotów pod względem ilości użytkowników, wyłączę tą funkcję jak tylko będę miał czas ;-)

LinGruby
LinGruby Pionier

A i całą sekcję info bym przerzucił nad lub pod poczekalnię ( wchodzisz i widzisz etc. itp. )

takie luźne rozmyślania ;-)

koweq
koweq

Chodzi mi bardziej o to że to też zależy od internetu klienta, nie?

skilx
skilx

Owszem zależy :) Do tej pory testowaliśmy łącze na użytkownikach z stabilnym łączem

koweq
koweq

czyli "niskie pingi" to chwyt marketingowy? :kappa:

skilx
skilx

Nie marketingowy gdyż nie sprzedajemy niczego, ale zato oferujemy darmowe serwery gdzie użytkownicy mogą siedzieć :-) Nic złego w tym, prawda?

koweq
koweq

No ale marketing polega na tym by przyciągnąć danego klienta do produktu/usługi, czyli to może być chwyt marketingowy :>

DoreK
DoreK α-tester v3

administracie - nie znam takiego słowa. Ogółem tego typu powody banów pewnie znikąd się nie biorą, wątpię żeby był bez powodu, pewnie coś naskrobałeś, a jak nie to przydałoby się to wyjaśnić :kappa: