Tworzenie jednego serwera na Dwóch Maszynach

Zombie
minecraft
Werton
Werton

Witam, mam pytanie czy jest jakaś możliwość połączenia Dwóch maszyn Dedykowanych pod jeden serwer MineCraft? Dziękuje za Przeczytanie. Pozdrawiam.

luxDev
luxDev Pionier

Jak ty byś to widział bo ja nie rozumiem pytania jak można jeden serwer minecraft postawić na dwóch oddzielnych serwerach

możesz połączyć serwery bungeecordem wtedy będzie to tak jakby jeden serwer tylko na dwóch instancjach

Werton
Werton

Otóż mam kilka VPS'ów które chciałbym złączyć by utrzymywały jeden Serwer. Jeden VPS główny na którym jest serwer a do niego dopiąć VPS'a który będzie podtrzymywał Serwer.

luxDev
luxDev Pionier

Tak się niestety nie da, możesz zrobić z słabszego vpsa lobby, a z drugiego serwer na którym będzie rozgrywka, powinno trochę ci go odciążyć.

luxDev
luxDev Pionier

Sektory powinny ci rozłożyć trochę obciążenie, niestety nigdzie nie ma w internecie, jedynie to kiedyś Otek na githubie wrzucił ale są stare i wymagają dużo pracy żeby działały tak jak należy https://github.com/OtekPlay/OtekSectors gdyby cię zainteresowało, możesz też napisać do niego robi projekty na zamówienie i zna się na tym ;)

Arimer
Arimer

coś mi się zdaje ze dużo do roboty było by z tymi sektorami