uCraft.pl - Publiczny Polski SkyBlock

Projekty u偶ytkownik贸w
aktywny
artur9010
artur9010

2-ucraft.png

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Niby inny, a taki jak wszystkie 馃槀 Mimo wszystko doceniam prace w艂o偶on膮 w serwer jak i prezentacj臋 :D

artur9010
artur9010

Nie oszukujmy si臋, to skyblock wi臋c i tak zbyt wiele nie idzie zrobi膰. Bardziej chodzi o podej艣cie do serwera czy o niekt贸re rozwi膮zania (np. targ z kt贸rego nikt nie korzysta...)

Dzi臋ki :)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Du偶e plusy za targ na stronie, co艣 fajnego. Sam takie co艣 planuje wprowadzi膰, tylko oparte o w艂asny system :>

artur9010
artur9010

Powodzenia w zmuszaniu graczy do korzystania z tego :D

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Co艣 bardziej jak w Metinie to b臋dzie, taki skierowany na walut臋 premium i cenniejsze przedmioty :)

Anno
Anno

Co tu du偶o m贸wi膰 , jeden z ciekawszych serwer贸w SkyBlock :D Podoba mi si臋 og贸lnie strona oraz Targ kt贸rego jeszcze nigdzie nie widzia艂em 馃槂

Powodzenia 馃槈

Pantoflarz
Pantoflarz

Nie spiepszcie tego, b艂agam.

Kiedy艣 prowadzi艂em serwer skyblock lecz przez debilizm osoby kt贸ra by艂a W艂a艣cicielem (by艂em technikiem) ludzie przestali tam gra膰 z powodu b艂臋dnych decyzji ekonomicznych i rozwojowych.

Powodzenia i mam nadziej臋 偶e sie uda :slight_smile:

artur9010
artur9010

Przez prawie p贸艂 roku si臋 nie uda艂o, to mo偶e b臋dzie dobrze :)

Anno
Anno

@artur9010

Serwer na poziomie teraz zmu艣 administracj臋 serwera aby reklamowa艂a po forach i kup reklam臋 u jakiego艣 wi臋kszego yt :D

anon10657637
anon10657637

Anno:

kup reklam臋 u jakiego艣 wi臋kszego yt

+100 do raka na serwerze, nie polecam motzno.

Co do serwera - by艂em jedn膮 z pierwszych os贸b na serwerze, mia艂em okazj臋 gra膰 przedpremierowo, wi臋c polecam ;)

Anno
Anno

Teoretycznie tak ale praktycznie jak nie powiesz nigdzie o istnieniu serwera to nikt nie wejdzie 馃槒

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

On ju偶 ma graczy ;P

artur9010
artur9010

Zbyt wielu to ich nie ma.

artur9010
artur9010

Dzi臋ki uprzejmo艣ci @Nieznajomy11 (a konkretniej jego portfela) serwer przeniesiony do lvlup.pro :)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

sprzeda艂 mi swoj膮 dusz臋 :kappa:

JulaMC
JulaMC

Dzie艅 dobry xd Bo w艂a艣nie resetujecie serwer przez hackera chc臋 wam powiedzie膰 偶e ludzie si臋 starali i grali po kilka godzin dziennie aby osi膮gn膮膰 to wszystko co teraz niszczycie mogli艣cie po prostu hajs skasowa膰 :(

koweq
koweq

nie jest to forum serwera... TO jest forum serwera> http://forum.ucraft.pl/

JulaMC
JulaMC

Wiem ale pisz臋 co o tym my艣l臋

koweq
koweq

Ale takie "propozycje" >JulaMC:

mogli艣cie po prostu hajs skasowa膰 馃槮 prosz臋 kierowa膰 na ich forum :v

artur9010
artur9010

No od skarg jest forum serwera, no ale do rzeczy.

"Ludzie dziel膮 si臋 na tych co robi膮 backup, i na tych co b臋d膮 go robi膰" - Arystoteles 322 p.n.e

Ja nale偶e do tych co b臋d膮 je robi膰, niestety. Ostatnia kopia serwera pochodzi艂a prawie sprzed miesi膮ca, czyli gdy przenosi艂em serwer od Pana Fallena do lvlup.pro. Cofanie serwera o blisko miesiac nie mia艂o najmniejszego sensu, a po za tym ci膮gnie si臋 to od grudnia wi臋c przyda艂by si臋 w ko艅cu jaki艣 reset.

Swoj膮 drog膮, nie wiem jakim prawem ChestShop i AdvancedBans wpu艣ci艂y gracza o nicku AdminShop... mimo i偶 by艂 zbanowany a sam CS blokuje mo偶liwo艣膰 wej艣cia z tego nicku.

artur9010
artur9010

Pozwole sobie podbic temat bo sie lekko zakopal. I przypominam o konkursie na najladniejsza wyspe, zwyciezca wybiera sobie gre na Steamie.

artur9010
artur9010

Mine艂y trzy miesi膮ce, pozwole sobie podbi膰 temat :)

artur9010
artur9010

O kurcze, ten temat dalej tu jest.

Refik po 1.5 roku :slight_smile:

artur9010
artur9010

Pooooodbijam.

artur9010
artur9010

Bumpie

artur9010
artur9010

Zmieni艂a si臋 domena forum a co za tym adres obrazka.

Mod plz change. https://ucraft.pl/attachment/2-ucraft-png/

DBanaszewski
DBanaszewski 伪-tester v3

Prosz臋 bardzo, licz臋 na serduszko 鉂わ笍

artur9010
artur9010

Bumb