Ukrywanie komend z nazwą pluginu

Zombie
szymhal
szymhal

Siemka, widziałem kiedyś na SpigotMc plugin, który usuwał/ukrywał wszystkie komendy typu /authme:login, /worldguard:rg. Ma ktoś nazwę tego pluginu, lub pomysł jak takie komendy usunąć? Jak coś jest jeszcze nie zrozumiałe to wytłumaczę lepiej.

Z góry dzięki za odpowiedzi. :)

kubus
kubus

Siema, w essentials jest takie coś w configu jak blocked-cmds coś takiego.

szymhal
szymhal

Nie chce wgrywać na serwer HUB essentiala, zaoszędzi mi to pamięci RAM ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jeśli masz spigota, to w spigot.yml masz linijkę tab-complete: i ustaw na 0 - chyba o to ci chodzi.

szymhal
szymhal

commands: tab-complete: 0

Nie o to mi chodzi. Tab ma zostać normalnie. Widziałem taki plugin, który usuwał wszystkie komendy z pluginem w nazwie, czyli /: a inne zostawały.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czyli jak ktoś wpisze / i da TABa to to nie pokaże mu całej listy komend. Poza tym głupie troche jest blokowanie tego, bo przecież każda komenda odwołuje się do jakiegoś pluginu i jeśli kilka pluginów ma te same komendy to wpisuje się nazwapluginu:komenda, tak jest i było od zawsze. Możesz ewentualnie edytować kod pluginu by zmienić komendę, lub usunąć aliasy w plugin.yml - nie znam innego rozwiązania :slight_smile:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

SyntaxBlocker chyba, nie jestem pewien.

szymhal
szymhal

@Nieznajomy11 kocham <3 Dziękuje!

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Oznacz solution! 😛

anon10657637
anon10657637

Gdyby ktos preferowal prostsze rozwiazanie pod najnowsze wersje, ktore dziala rownie dobrze, to polecam: https://github.com/piratjsk/NoCmds