Unia Małego YT

Zombie
współpraca-zamknięte
StrikerHD
StrikerHD

####Nazwa projektu: UNIA MAŁEGO YT

####Cel: Naszym celem jest zrzeszenie jak największej ilości mniejszych youtuberów i dzięki wzajemniej cross-promocji rozwijanie kanałów.

####Co udało nam się zrobić: Dotychczas założyliśmy grupę na skype- gdzie aktualnie jest 40 uczestników, mamy również projekt strony internetowej

####Plany: Chcielibyśmy rozwijać nasze kanały, stworzyć profesjonalną stronę internetową, z czasem stworzyć własnego team speak'a.

####Osoby/organizacje biorące udział (linki) https://www.youtube.com/channel/UCMTZ-0OpiAK0TRJd0H4eUBA

(To nie są wszyscy)

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE PRZEJDĄ NASZĄ REKRUTACJE

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Hosting strony www "Brąz" bądz "Srebro"

####Co mogę zaoferować w zamian W zamian za hosting, umieścimy wasze logo jako sponsor głowny na naszej stronie, pod każdym naszym filmikiem będzie umieszczony link do waszej strony. Raz na jakis czas będziemy wspominać o was w naszych filmikach (łącznie wszystkie nasze kanały mają ok. 40 tys wyś/mies

####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Nasz projekt jest unikalny ponieważ nasze wszystkie kanały mają potencjał i chcielibyśmy go rozwijać. Dzięki stronie internetowej będziemy się pozycjonowali przez co zwiększymy szansę na to że ktoś na zauważy. Takich grup w polsce jest zaledwie kilka i wszystkie z nich wypaliły (chodzi mi tu o richzone,rezigiusz crew) Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycji

WoZZowskY
WoZZowskY

A macie określoną liczbę subskrypcji aby dołączyć na ten serwer ? Bo ja mam TS3, stronę www i serwer MC jak by sie nie udało z tą współpraca z chęcią bym pomógł.

StrikerHD
StrikerHD

dodaj mnie na skype: striker.public jak nie wyjdzie z tą współpracą to sie dogadamy

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt został zaakceptowany. Na PM poszły dalsze instrukcje :slight_smile:

luxDev
luxDev Pionier

Co z projektem?

Kanał pusty, i ten no, żyje to coś? 😛

patryks
patryks Pionier

Nadal pustka? :thinking: Co z projektem, dzieje się coś? Bo "Na tym kanale nie ma żadnych treści" tak jak było, tak jest :/

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Niestety od czasu akceptacji nic się nie ruszyło ((oficjalnie)). Biorę pod uwagę, że jest to inny rodzaj projektu, ale jakaś informacja by się przyadła :))

@SystemZ , może Ty coś wiesz w sprawie rozwijania się tego projektu?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ze względu na brak aktywności projekt zostaje oznaczony jako zamknięty.