upBlock - strzelecki serwer pvp

Zombie
współpraca-odrzucone
Paxelo
Paxelo

Nazwa projektu

upBlock.pl

Cel

Stworzenie sieci serwerów Minecraft z autorskim trybami i nie tylko. Przede wszystkim zależy mi na MiniGames.

Co udało nam się zrobić

  • Aktualnie jeszcze nic nie jest w 100% skończone.

Plany

  • Budowa map
  • Stworzenie kolejnych trybów
  • Stworzenie Strony oraz Forum
  • Stworzenie serwera TeamSpeak3

Dot. trybu Strzeleckiego:

  • Rozbudowany system upgrade'ów
  • Zaawansowane ustawienia dot. łuku
  • Klasy

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

https://www.youtube.com/user/paxelopolska

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

YouTuberzy do 1k widzów.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS OVZ 8 GB Ramu. Domena .pl

Co mogę zaoferować w zamian

  • Banner lvlup na FanPage, WWW, TS3.
  • Wstawka przed filmami typu - "Serwer sponsoruje LVLUP.pro"
  • Zwrot z ItemShopa
  • BossBar z informacją o tym, że lvl up sponsoruje serwer

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Aktualnie, nie istnieje żaden taki serwer, na którym zamiast bić się mieczami, możemy postrzelać do siebie z łuków - i to nie takimi zwykłymi :slight_smile:. Co tydzień na trybie tym, odbędzie się event z udziałem bossa, po którego zabiciu możemy otrzymać punkty doświadczenia [XP] (za które, potem będziemy mogli sobie ulepszać łuk oraz klasy), oraz jakiś bardziej przydatny item, np. Złote Jabłko. Cała rozgrywka, będzie rozgrywała się na specjalnie przygotowanej mapie, która będzie pozwalała na częste użycie Elytry. Dodatkowo, aby być jednym z najlepszych graczy na serwerze, wcale nie musisz płacić! Serwer zgodny z EULA. W ofercie będzie tylko możliwość zakupienia kosmetycznych gadżetów, oraz wyróżnienia na serwerze, jakim jest ranga Vip.

Chciałbym wam jeszcze co nieco zaspoilerować, jakie tryby mogą powstać na tym serwerze:

  • LuckyIslands
  • SkyGiants
  • DeathRun

Być może znacie je i jest to bardzo prawdopodobne, ale aktualnie nie ma żadnego POLSKIEGO serwera non-premium, który nam je oferuję.

Wiem, że do końca się nie rozpisałem, ale postaram się to nadrobić postami które w tygodniu będę wam podsyłał w postaci Screenów :slight_smile:. Mam nadzieję, że mój pomysł wam się spodoba i, że będę miał możliwość współpracować z wami.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Hej :D Oceniamy po kolei.

Paxelo:

Stworzenie sieci serwerów Minecraft z autorskim trybami i nie tylko. To nieźle, tak jak każda sieć.

Paxelo:

Przede wszystkim zależy mi na MiniGames. Pierwsza niespójność - serwer, sieć, pvp czy minigry?

Paxelo:

Aktualnie jeszcze nic nie jest w 100% skończone. To przynajmniej co robicie aktualnie?

Paxelo:

YouTuberzy do 1k widzów. Kto dokładnie?

Paxelo:

Serwer VPS OVZ 8 GB Ramu. Na 100% nie uciągnie Ci sieci, a na początku nawet serwera poprzez niską ochronę anty-ddos.

Ogólnie pomysł nie jest ani ciekawy, ani innowacyjny, czy też niespotykany. Taki 'o'. Nie mam aktualnie zdania, popraw prezentację a uformuję sobie jakieś ;)

koweq
koweq

Paxelo:

ranga Vip

A co ta ranga VIP będzie dawała?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Dobry wieczór, bez zbędnego pitolenia lecę :D

Paxelo:

Stworzenie sieci serwerów Minecraft z autorskim trybami i nie tylko.

Paxelo:

Serwer VPS OVZ 8 GB Ramu.

Przecież to nie starczy :/


Na epopeję Mickiewicza to nie wygląda :/

Jestem neutralny co do tego projektu :/

Paxelo
Paxelo

No a więc tak, na początek chce stworzyć jeden serwer, dlatego tylko ten jeden opisałem. Reszta rozwinie się później :slight_smile:. W ofercie będziemy mieli i serwer Strzelecki, jak i różne inne tryby MiniGames.

.

To nieźle, tak jak każda sieć.

Tylko dzisiaj wygląda to tak, że w każdej sieci są te same tryby i praktycznie niczym się od siebie nie różnią. Chciałbym wprowadzić na mój serwer to, czego nie ma na żadnym polskim serwerze. .

Jeżeli sądzicie, że OVZ nie da rady na starcie, to prosiłbym o KVM 8GB, lub więcej :slight_smile:. .

Co do rangi Vip, będzie ona dawała m.in.:

  • Zmieniony wygląd na chatcie
  • Wejście na pełen serwer
  • Więcej gadżetów
  • Możliwość założenia klanu (?)

Dodatkowo, w każdy weekend będą bonusy, dzięki czemu będzie można szybciej sobie uzbierać punktów XP.

koweq
koweq

Paxelo:

Możliwość założenia klanu (?)

O co chodzi z tym "(?)"?

Paxelo:

Więcej gadżetów

Jakich gadżetów?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

To już brzmi ciekawiej, lecz po przedstawieniu 8gb vps pomyślałem sobie "to się nie uda". Kosztuje on 120zł miesięcznie i pytanie czy zwróci się z wszystkich mikro-płatności? To jest kluczowa kwestia.

happi
happi

Projektu nie warto oceniać, bo co z projektu jak jego właściciel jest głupi, że się tak wyrażę. Żaden z twoich projektów nie wystartował, na mpcforum robiłeś z 20 tematów odnośnie poszukiwań, a jakoś serwera się nie doczekałem od 2015. Z tym też tak będzie?

Paxelo
Paxelo

happi:

Projektu nie warto oceniać, bo co z projektu jak jego właściciel jest głupi, że się tak wyrażę.Żaden z twoich projektów nie wystartował, na mpcforum robiłeś z 20 tematów odnośnie poszukiwań, a jakoś serwera się nie doczekałem od 2015. Z tym też tak będzie?

Nie wiem co ma wspólnego to co było dwa lata temu. W całym swoim życiu zrobiłem tylko 2 serwery :slight_smile:. Tak czy siak, jestem pewien, że ten serwer wypali.

koweq:

O co chodzi z tym "(?)"?

Nie wiadomo czy będzie, ale jestem dobrej myśli.

koweq:

Jakich gadżetów?

Chodzi tu głównie o "kosmetyki" nie wpływające na rozgrywkę.

Timo:

To już brzmi ciekawiej, lecz po przedstawieniu 8gb vps pomyślałem sobie "to się nie uda". Kosztuje on 120zł miesięcznie i pytanie czy zwróci się z wszystkich mikro-płatności? To jest kluczowa kwestia.

Też tak myślę sobie i dlatego na razie pozostanę przy OVZ 8GB Ramu. Wszystkie inne tryby zostaną postawione na osobnych serwerach, ze względu na wysokie koszta.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Paxelo:

Stworzenie sieci serwerów Minecraft z autorskim trybami i nie tylko.

Nie uważasz, że warto zacząć od jednego serwera? Moim zdaniem nie ma potrzeby pchać się od razu w sieć. Sugerowałbym zacząć od mniejszego projektu, natomiast popracować nad szczegółami, których (jak narazie; mam nadzieje, że to się zmieni) nie chcesz nam przedstawić. Po za tym, z tego co widzę, wyróżniłeś opisem jeden tryb. Prosiłbym o sprostowanie tego wątku (jeśli możesz).

Mam dość spory mętlik w głowie patrząc na tytuł "upblock strzelecki serwer pvp" po czym widzę "sieci serwerów Minecraft" a jeszcze potem "zależy mi na MiniGames" gdzieś jeszcze było coś o klanach :/ . Nie do końca rozumiem ten tok różnych pomysłów wlepione w jeden projekt.

Paxelo:

Wiem, że do końca się nie rozpisałem, ale postaram się to nadrobić postami które w tygodniu będę wam podsyłał w postaci Screenów :slight_smile:. Mam nadzieję, że mój pomysł wam się spodoba i, że będę miał możliwość współpracować z wami.

Prawie zawsze, kiedy czytam wiele wątków z podaniami o współpracę użytkownicy, którzy się o nią starają nie wklejają żadnych "screenów" do prezentacji i każą czekać - to mi się nie podoba.

Mętlik mętlik mętlik.... Czekam na te screeny. Jak na razie nie mam dobrego zdania o projekcie.

Tak czy inaczej powodzenia.

kacper_o
kacper_o

Napiszę to, co piszę pod każdym projektem dotyczącym minecraft'a - Czekam na screeny!

Paxelo
Paxelo

Dobrze, a więc pierwszy wyczekiwany screen.

500x200

Po nacisnięciu LPM na łuk, zmienia nam się tryb. Trybów jest 6:

  • Normalny
  • Wybuch
  • Otrucie
  • Piorun
  • Spowolnienie
  • Podpalenie

Prawdopodobnie, w przyszłości ich przybędzie, oraz dodam inną mechanikę zmiany trybu łuku.

ps. tych narzędzi nie będzie, tak po prostu zostało z essentialsa.

endrjoo96
endrjoo96

Panie kochany, macie wy coś zbudowane? Serwer to nie tylko mechanika, ale też przykuwające wzrok struktury, wymyślne projekty aren itp. @kacper_o miał chyba na myśli screeny tychże właśnie. Co do mechaniki - całkiem spoko, podoba mi się.

happi
happi

A co do twoich wymagań, chcesz wpuścić 80 osób na serwer? Dodatkowo openvz, ktoś inny kto również ma openvz dostanie ddos i ucierpi na tym twój serwer. Nie wiem jaką optymalizacje ty chcesz dać skoro wrzucasz Essentials, które ma tryliardy niepotrzebnych funkcji pod ten tryb.

Paxelo
Paxelo

7 Projektów? Nie sądzę. Ja tu widzę 2 + 1 który nad którym aktualnie pracuję.

A co do essentials, to go później wyrzucę.

koweq
koweq

ej, a to dalej wisi bez rozpatrzenia xD

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony.