Usługi TS3 - Pomoc techniczna, wykonanie serwera i inne

Zombie
rynek-oferuję
Anonymous
Anonymous

Witam.

Mam do zaoferowania wysokiej jakości usługi związane z komunikatorem głosowym Teamspeak3. Korzystając z dużej ilości czasu wolnego jaką ostatnio posiadam postanowiłem zająć się wykonywaniem usług dotyczących TS3. Prowadziłem kilka większych serwerów głosowych więc posiadam w tym dosyć duże doświadczenie. TS3 zajmuje się od 4 lat.

Usługi oraz cennik:

  1. Instalacja TS3 na maszynie dedykowanej, vps oraz wykonania niezbędnych rzeczy do prawidłowego i bezpiecznego korzystania - 25 złotych

  2. Wykonanie/poprawa rang, permisji, zabezpieczeń - 15 złotych

  3. Zaprojektowanie designu teamspeaka (kanałów), rang, znaczków, opisów - 30 złotych

  4. Konfiguracja, instalacja dowolnego bota (np. m-bot, bot-helper) - 25 złotych

  5. Zabezpieczenie taemspeaka przed ewentualnymi włamaniami (typu: niezabezpieczona yatqa, zmiana portu query, whitelista)

  6. Instalacja bota muzycznego na maszynie z wirtualnym pulpitem zarządzania - 20 złotych

  7. Zmiana dystrybucji systemowej na maszynie lub przeniesienie niezbędnych plików na inną maszynę - 30 złotych

  8. Wykonanie całego serwera TS3 z usługami wypisanymi powyżej (rangi, permisje, znaczki, design, kanały, zabezpieczenia, konfiguracja, instalacja, bot muzyczny) - 60-100 złotych

jeżeli nie znalazłeś usługi która by Cię interesowała skontaktuj się ze mną.

Kontakt:

Prywatna wiadomość na forum.

Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam :)!

Anonymous
Anonymous

@ref

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zredagowałem wpis, kontakt jest przez PM zgodnie z regulaminem. Proponuję też nie używać nieistniejących użytkowników, wystarczy np. "Odświeżam" lub inne polskie zwroty :slight_smile:

Anonymous
Anonymous

Odświeżam