Użyczę VPS KVM za darmo

Zombie
rynek-oferuję
Qghon
Qghon

Cześć, Mam do użyczenia za darmo serwer VPS o podanych parametrach.

KVM Game Pro+ 8GB RAM 3vCPU 45GB SSD

Serwer został mi po tym jak mój projekt nie wypalił. Maszynę z chęcią użyczę pod serwer minecraft'a, SA-MP'a lub innej gry. Tak więc jeżeli masz dobry pomysł, a brakuje ci funduszy, to zapraszam do kontaktu. Więcej informacji dowiesz się po napisaniu do mnie.

Kontakt: GG: 63889099 Skype: Qghon Telegram: @Qghon2249

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Użyczysz, tj. oddasz ją za pewną sumę (niższą niż obecna wartość VPSa), czy udostępnisz ją, tak jakbyś robił hosting gier? O jakiej cenie mowa?

Qghon
Qghon

Eh, właśnie się wróciłem edytować. Użyczę go za darmo. Jest także opcja, że jeżeli serwer będzie dobrze prosperował, to będę opłacać VPS'a co miesiąc.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

😱 No to niezła oferta :D Czyli comiesięczny hosting za darmo? No to nieźle

Qghon
Qghon

Dokładnie, nie oczekuje nawet zysków ze sklepu sms :) a więcej warunków omawiam na priv :D Mam jeszcze jedno pytanie, co się stanie jeżeli z mojego serwera ktoś będzie DDosował, wtedy to ja jestem ścigany, czy użytkownik który atak przeprowadził?

Anno
Anno

Wtedy jest vps blokowany 😉 I musisz pisać ticket żeby tobie odblokowali :slight_smile:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Kwestia

Qghon:

ktoś będzie DDosował

jest wątpliwa. Niech sobie DDoSuje, byle żeby atak nie był skuteczny ;) Filtry od KVM + to coś z panelu + dobre iptables + dobra konfiguracja serwera i po problemie ;)

A co do pytania z posta, to ewentualnie jeśli powyższe kroki zawiodą to ty. Możesz niby zgłosić to "odpowiednich służb", ale raczej nic z tym nie zostanie zrobione :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Przeczytaj jeszcze raz co tam jest napisane :thinking:

Qghon:

co się stanie jeżeli z mojego serwera ktoś będzie DDosował (po "użyczeniu")

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ale z tego co wyczytałem to serwer będzie pod własnością @Qghon , z tym że użyczy pod serwer gry kawałek VPSa, ale dalej będzie jego :)