Vampire Craft

Zombie
współpraca-zamknięte
Katar
Katar

Nazwa projektu Vampire Craft Cel Stworzenie serwera RPG który jest w realiach średniowiecznej Transylwanii Co udało nam się zrobić Kawałek mapy przez utrudnienia z serwerem (ograniczone pluginy itp...) Plany Zbudowanie reszty mapy udoskonalenie pluginów i skryptów
Dlaczego ten projekt jest unikalny Jest to serwer RPG których jest niewiele i dlatego chciałbym stworzyć taki serwer. Wszystkie RPG są robione w średniowieczu w Polsce,Francji lub Anglii ale w Rumunii? Dokładniej w Transylwanii w latach panowania Vlada Palownika czyli Draculii. Fabuła Jesteś łowcą potworów wysłanym przez kościół. Zostałeś wysłany by oczyścić Transylwanie z potworów i by zabić Hrabiego Dracule lub inaczej Vlada Palownika. W dzień twoim zadaniem jest oczyszczanie katakumb i zarabianie robiąc misje by zdobyć ekwipunek. A w nocy zabijanie potworów typu Wampiry i Wilkołaki. Klasy postaci Gracz musi wybrać jedną z trzech postaci. -Wojownik -Łucznik -Mag Jednak gracz po wbiciu 100 lvl'a dostaje ulepszenie postaci -Wojownik staje się Rycerzem -Łucznik staje się Kusznikiem -Mag staje się Czarnoksiężnikiem lub Czarodziejem (Zależy od wyboru umiejętności) Mapa Mapa jest o wielkości 5024x5024 kratek. Nie będzie zapełniana na odwal się lecz będzie starannie zrobiona i zawsze będzie gdzieś można znaleźć easter egga albo miejsce gdzie są misje poboczne Misje -Fabularne- misje wymagane dla każdego gracza i opisują fabułę całego serwera. -Zarobkowe- misje polegające na oczyszczaniu katakumb,studni i innych z potworów za pieniądze. -Poboczne- misje polegające na pomocy osadnikom i mieszkańcom miast i wiosek. -Eventowe- misje które pojawiają się w święta lub inne okazje za które zdobywa się unikalne przedmioty Co mogę zaoferować w zamian Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min. Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Serwer MC 4GB RAM potrzebny by graczom grało się jak najlepiej i wszystko było wydajne.I Strone WWW

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Proszę zastosuj się do wzoru, który obowiązuje podczas składania podań. Zabrakło Ci tutaj wielu ważnych wątków, które należy poruszyć.

https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103

luxDev
luxDev Pionier

Popieram.

A co do tematu, nie mam nawet ochoty czytać.

Arvera
Arvera

Czyli, z tego co zrozumiałam, to nie macie paczki serwerowej, ponieważ nie ma odpowiednich pluginów? Nie wróży to dobrze. Patrzę na to i już po samej ilości tekstu mogę wywnioskować, że mało co ciekawego (nie żeby coś, przeczytałam to) Pomysł mi się jakoś średnio podoba.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Pomysł nie taki zły, ale widzę braki w wykonaniu. Do tego podanie napisane wg wzoru dopiero po zwróceniu uwagi przez @adminek153, najpierw risercz a potem podanie, bo inaczej daje to niesmak w postaci "mamy was w dupie, dawać serwer" 😛

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zapowiada się fajnie ale mało szczegółów, prosimy o więcej :slight_smile:

Katar
Katar

Jak edytować stary wpis?

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Włączyłam Ci tryb wiki, bo szkoda Twojego pomysłu, a nuż dopiszesz coś co "kupi" nas wszystkich. Ale ostrzegam - jak zacznie się usuwanie treści to rozdam nagrodę w postaci tygodniowego bana (lub więcej). Czuj się ostrzeżony 😛

andzia71
andzia71

Pomysł fajny mam nadzieję że uda się Ci się zwołać ekipę (chyba że masz) bo chciałbym takie cuś zobaczyć w mc. pOZDRO

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Teraz podanie wygląda lepiej, pełniej. Jestem bardziej kupiona niż ostatnio, zobaczymy co powie System, on tu ma ostateczne zdanie 😉

luxDev
luxDev Pionier

Teraz nabrałem ochoty żeby przeczytać, mam nadzieję że ktoś wymyśli ciekawszy sposób na reklamę sponsora, @anon82750602 miał bardzo ciekawy :) :)

Co do tematu, znowu RPG, MaRPG i tak nie przebijesz król jest jeden (nie mam na myśli że chcesz to zrobić), uwierz mi hyhy :3 Powodzenia, mój głos jest na neutral<\b>

Katar
Katar

Jeśli chcielibyscie to moge dodac range lvlup.pro z rzeczami rangi pro :slight_smile:

Katar
Katar

(ograniczone pluginy itp...) chodzi o to że jak używam worldedita to laguje strasznie serwer..

Jebanany
Jebanany

Zaznaczasz zapewne zbyt dusze obszary

Katar
Katar

W jakim sensie?

Katar
Katar

A dobra rozumiem :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@Katar Wszystkie pluginy czy skrypty oraz całą resztę chcesz robić sam?

Katar
Katar

Mam ludzi od tego :)

kacper_o
kacper_o

Zaciekawiło mnie to:D Czekam na zdjęcia:P

Katar
Katar

Zaraz będą zdjęcia ale bez shaderów ;)

Katar
Katar

690x365 690x365 690x365 Wiem że mało klimatu ale spokojnie mój przyjaciel tworzy specjalny texture pack pod serwer

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Póki co jest tak sobie, ale z ostateczna ocena poczekam na texture pack. Wiadomo że wtedy będzie lepiej :slight_smile:

Katar
Katar

Aylin ten texture pack to Dokucraft Dark ale edytowany z własnymi itemkami ☀️

Katar
Katar

A teraz :) 690x365 690x365 690x365 Za ciemno lub za mrocznie to jest ten klimat a nie jakieś słoneczko i kwiateczki w krainie tęczy

Katar
Katar

Apropos do lasu to masz się bać wejść w nocy a nie skakać i się bawić

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Od razu lepiej :slight_smile:

Katar
Katar

UPDATE 1 Prace trwają zrobiliśmy w weekend przerwe od budowy by zająć się sprawami technicznymi gdy mój przyjaciel pracował nad skryptami ja zająłem się bestiariuszem, który niedługo wcielimy w życie. Stworzyłem już ponad 53 potwory i mam nadal wiele pomysłów na lokacje dla tych stworów :P Kolejną sprawą jest to że zmieniliśmy nazwe klasy Mag który jest teraz Kapłanem. Pracujemy dalej nad bestiami, texturami, skryptami, pluginami a wszystko idzie pełną parą 😛

Katar
Katar

Robimy kilka dni przerwy bo lagi są nie miłosierne i nie można nic budować

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje zaakceptowany, @Katar proszę o kontakt na PM w celu przydzielenia zasobów :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Gratulacje @Katar , mam nadzieje, że dasz radę.

Powodzenia :)

luxDev
luxDev Pionier

Gratz @Katar

Powodzenia, btw masz może jakieś chusteczki? mam Katar...

koweq
koweq

Gratulacje ;)

Katar
Katar

Też mam katar :P

endrjoo96
endrjoo96

Halo, ktoś tam coś robi przy projekcie? Jakieś informacje, osiągnięcia?

Katar
Katar

Budowa trwa dokładnie dekorowanie i pracujemy nad linią fabularną

endrjoo96
endrjoo96

A może by tak mała próbka lokacji? ;)

Katar
Katar

No cóż można jak najbardziej xD ale to dopiero jutro bo dziś troche późno

kacper_o
kacper_o

czekam :3

Katar
Katar

o 18 dostaniecie screena bez shaderow może ale zawsze coś :P

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Serwer ma jeszcze miesiąc aby pokazać postępy prac więc nie ma co się zabijać w prędkości ale trzeba mieć to na uwadze 😛

Katar
Katar

Zamierzamy go otworzyc na halloween 😛

Katar
Katar

690x365 690x365 Puszcza :P Troche pszypał ponieważ babcia jadzia okazała się dobrą kobietą ciastka były smaczne tylko strasznie pachnie padliną .. Na 100% szczury lub coś ale gdzie Jaś i Małgosia

kacper_o
kacper_o

Ale... tu nic nie widać

Katar
Katar

W8 Zaraz blizej podejde

Katar
Katar

690x365 690x365

koweq
koweq

A może screeny z dnia?

Katar
Katar

Dobra 690x365690x365

kacper_o
kacper_o

jakieś zachwycające to to raczej nie jest :/

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Mnie również wydaje się ten wycinek z mapy nie zbyt zachwycający, ale cierpliwie czekam na jakieś głębsze posunięcia od Twojej ekipy budowniczych.

@Katar, drobna zmiana w wątku - odebrałem możliwość edycji pierwszego posta (wyłączyłem tryb wiki), wg. ustaleń podanie składa się 1 raz (liczy się 1 wrażenie, nie warto go zmieniać).

Kaczka
Kaczka

Przeglądając forum, widzę kolejny serwer RPG. Czy to jest aż tak oryginalne? Sam pomysł na Rumunie? Super, wielki plus za to.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Serwer projektu jest ważny do 24.11.2016 i do tego czasu twórca ma możliwość pokazania postępów aby móc dalej współpracować. Póki co aktywność w wątku nie jest dla mnie zadowalająca i mnie martwi.

Piszę to dla pełnej przejrzystości.

Katar
Katar

Ciągle pracujemy nad mapą misjami i nie długo zamierzam zrobić sprawozdanie co zrobiliśmy jednak potrzebujemy troche czasu

patryks
patryks Pionier

Halo, projekt żyje? Chyba minęło już 5 dni od terminu, w którym autor miał możliwość pokazania postępów :V Od ponad 2 tygodni żadnych nowości, trochę słabo :/

endrjoo96
endrjoo96

Projekt zrobił się... fe, nieświeży.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zamykam, autor najwidoczniej zapomniał o swoim projekcie więc ja zapominam o współpracy.