Veneris Team

Zombie
współpraca-odrzucone
Veneris
Veneris

Nazwa projektu Veneris Team

Cel Może najpierw zaczniemy co to jest ,,Veneris Team``. Jest to aktualnie powstająca ekipa budowniczych w Minecraft. Naszym jest rozwój i promocja naszej drużyny w Polsce, i rywalizować z ekipami takimi jak CraftCast Xant czy Superna Gates

Co udało nam się zrobić

Tak, naprawdę nie wiele jesteśmy tak jak wspominałem dopiero powstającą ekipą i prosimy o jakąś pomoc w postaci servera dla moich budowniczych. Ale nasze cele są postawione bardzo wysoko i mamy nadzieje, że uda nam sie je zrealizować.Naprawde wkładam w tą ekipe wiele serca, wiele nadzieji i czasu...

Plany

Mamy, dużo pomysłów na projekty budowli, mamy rozległe kontakty, więc zleceń mam nadzieje, że nam nie zabraknie.Plany na przyszłość są raczej jasne stać się najlepszymi w tej branży, ale to nie jest takie łatwe więc prosimy o wasze wsparcie ;)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Tak jak mówiłem nie prosimy o wiele tylko o jakiś server na którym moglibyśmy mogli razem szkolić się czy budować projekty, na około 30 slotów i z 2 GB pamięci RAM.

Co możemy zaoferować w zamian

W zamian możemy zaoferować reklamy w wielu postaciach np. Reklamy na stronie internetowej która nie długo powstanie, ale jestem gotowy na wasze propozycje...

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Veneris Team - mamy nadzieje ,że zostanie jedną z topowych ekip budowniczych, tak jak mówiłem wkładamy to całe nasze serca i cały nasz czas aby ten cel osiągnąć, Cała nasza ekipa jest zdeterminowana i gotowa na wszelkie wyzwania.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Gdzie są zdjęcia, które mógłbym obejrzeć? :\

Veneris
Veneris

Własnie, przepraszamy, że nic nie mamy ale jak mówiłem jesteśmy dopiero zaczynającą sie ekipą i własnie jesteśmy w trakcie budowy

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Hej, pozwolisz, że będę cytował dla jasności wypowiedzi ;)

Veneris:

,,Veneris Team. Nazwa się nie kończy aż do końca tematu, ale nie czepiam się.

Veneris:

Naszym jest rozwój Fajnie :D

Veneris:

servera dla moich budowniczych Chyba nie jest to oryginalny projekt, nie będzie generował późniejszych zysków i nie zwróci się.

Veneris:

30 slotów i z 2 GB pamięci RAM 23,00 PLN za hosting MC w lvlup.pro. Nie złożycie się, nie wiem ile was tam jest, zakładając że piątka: po 5 złotych na miesiąc?

Trochę ciężko będzie ze współpracą, zawsze możesz napisać do mnie PW to może się dogadamy ;)

Nieznajomy11:

Gdzie są zdjęcia, które mógłbym obejrzeć? :
No właśnie?

Veneris:

zaczynającą sie ekipą y

Veneris:

własnie jesteśmy w trakcie budowy Jak to?

iAnty
iAnty

Jestem na nie. Zero konkretów.

kacper_o
kacper_o

Rywalizować? O co? O puchar burmistrza?:P Grup budowniczych w Polsce jest tak mało, że powinniśmy się wspierać, a nie ze sobą dodatkowo rywalizować.

Veneris
Veneris

Kacper_o żle odebrałeś mój przekaz chodziło mi o stanie na równym stopniu ;) Bo narazie na przykład nie możemy z wami rywalizować bo jesteśmy za słabi ;P

kacper_o
kacper_o

Pytanie czy sponsoring jest Wam w ogóle potrzebny.. My zaczynaliśmy bez serwera. Każdy budował na swoim localu/singlu. Teraz bylibyśmy w stanie opłacać 4 VPS na raz i jeszcze pieniędzy by nam zostało. Serwer jakiego oczekujecie kosztuje tylko ok. 25 zł. Możecie wziąć zlecenie od pierwszego lepszego easyhc i spokojnie na niego zarobicie;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Pierwszy lepszy easyhc nie zapłaci nic za mape, pobierze albo ktos mu ją za darmo wybuduje - przez co wiemy jaki będzie efekt :P

kacper_o
kacper_o

To może inaczej;P Pierwszy lepszy easyhc, który potrzebuje unikalnego spawnu;P

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Podanie napisane najogólniej jak było można; a wielka szkoda.

Veneris:

Mamy, dużo pomysłów na projekty budowli, mamy rozległe kontakty, więc zleceń mam nadzieje, że nam nie zabraknie.

Prezentacja nie zachęca - umówmy się. Brak zdjęć jest sporym strzałem w kolano, bo z tego co nam wiadomo LVL UP lubi pomagać w kreowaniu mniejszych społeczności, jaką prezentujesz. Mam nadzieje, że w ciekawej formie zaprezentujesz jakieś dzieła :) .

Powodzenia, na dzień dzisiejszy jestem przeciwny tej współpracy.

anon10657637
anon10657637

Najprawdopodobniej jestem (mówiąc ładnie) spie*dolony, ale nazwa teamu kojarzy mi się z chorobami wenerycznymi 😕

Na nie, brak konkretów.

Veneris
Veneris

O to jeden screen z początku pierwszego projektu https://zapodaj.net/ee60f30734173.png.html

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czyli jakoś sobie radzicie 😃 (PS -> Jeśli nie zaakceptują współpracy, zapraszam na PM ;) )

Pantoflarz
Pantoflarz

Mieszane uczucia. Dlaczego? Brak konkretów, ogólne zdania:

Veneris:

promocja naszej drużyny w Polsce

bardzo oryginalne.

Takie ogólne spostrzeżenie, czy ludzie czytają to co piszą w tych "współpracach"? Niezle się trzeba nastarać żeby czasami zrozumieć przekaz. Nie mówię że jestem asem, ale no 😃

Niby dużych oczekiwań nie macie, może warto spróbować.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w troche innej sferze, daj znać na privie, może się dogadamy ;)

mrmaxim3
mrmaxim3

Jak dla mnie pomysł byłby dobry gdybyście przedstawili więcej efektów waszej pracy niż tylko jeden mały screen.

Wasze wymagania rzeczywiście nie są wielkie, ale nie wspominasz też z ilu członków w tej chwili składa się ekipa. Może nawet postawiony przez kogoś z was serwer na kompie dałby radę na te kilka "pokazówek".

Jeżeli na razie nie ma jeszcze ekipy i zamierzasz ją dopiero stworzyć to cóż... zmartwię Cię bo zaczynasz od "tyłka" strony ;)

koweq
koweq

Na nie

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie przekonuje mnie ten screen, to wygląda jak coś dopiero zaczętego z 10 minut temu, poza tym - nie lubię wielkich ozdobnych budowli, które potem są bezużyteczne :\

Veneris
Veneris

2 screenshot z początków pałacu ;) https://zapodaj.net/ea0714f1c025d.png.html

Veneris
Veneris

Chciałeś szybko coś żeby pokazać czy umiemy budować, więc szybko zebraliśmy się do roboty, i pytanie dlaczego bez użyteczne?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Bo co, postawisz sobie takie ogromne coś na spawnie serwera i każesz graczom patrzeć? Poza tym nie każdy może sobie latać z renderowaniem 16 kratek, żeby wszystko wtedy zobaczyć, bo samego zamku przecież też nie postawisz, a jak jest już jedno wielkie to chyba nie będzie domków miniaturek, skalę trzeba zachować 😛

Jeszcze gdyby to nie było takie powielanie tego samego, to by to chociaż jakoś wyglądało, teraz to wygląda jak powielanie tego samego. Niestety nadal widzę tam tylko jedną wieżyczkę i kawałek ściany :<

Veneris
Veneris

A kto powiedział, że to ma być na spawn? Bo ja nic takiego nie mówiłem ;P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Mówię o ogólnej użyteczności budowli, podałem tylko przykład jako administrator, gdzie budowle są najczęściej wykorzystywane. Mam na serwerze w swojej ekipie budowniczych którzy budują może i ładne wielkie rzeczy, ale nie potrafią zrobić nic użytecznego dla graczy. Więc taka budowla mnie nie przekonuje D:

Veneris
Veneris
DoreK
DoreK α-tester v3

Nic nadzwyczajnego, nawet góry są zrobione na odwal się co w sumie widać na ss. Zakrywasz budowle jakimiś roślinami i dodajesz shadery żeby tylko był lepszy efekt. Na nie

patryks
patryks Pionier

Mam pewne podejrzenia co do projektu, lecz nie jest to potwierdzone i jak na razie nie będę tego tu pisał.

Co do podania, nie jest ono zbyt dobrze napisane, strasznie ogólnikowo... wygląda na "pisane na szybko" - co przy podaniu do współpracy raczej średnio pasuje (szczególnie błędy). Serwer o który się starasz kosztuje 23zł, nie stać was na taki serwer skoro macie rozległe kontakty i zlecenia? Co do screenów które podałeś - katedra, a raczej chyba początek katedry, wygląda 10min roboty, co do reszty screenów to tak jak wspomniał @DoreK - budowle zasłonięte roślinami, a shadery odwalają tu największą robotę. Wracając jeszcze na chwile do serwera, to nie wydaje Ci się, że 2GB to za mało jak na serwer do budowania? Jeżeli chcecie stać na równym stopniu z ekipami takimi jak CraftCast czy Xant, to jest nieuniknione używanie potężnych operacji w WE czy VS, co może nie być efektywne na "tak małym" serwerze. Po za tym w unikalności projektu jest to, że jesteście zdeterminowani i gotowi na wszelkie wyzwania?

Jestem sceptycznie nastawiony do tego projektu, lecz będę go dalej podglądał.

Veneris
Veneris

Jakie masz podejrzenia? :P

Veneris
Veneris

Zdjęcie z pierwszego zlecenia :slight_smile:

https://zapodaj.net/d371f8278f312.png.html PS:Tym razem bez shaderów :P

anon10657637
anon10657637

Mało efektowne + mam deja vu.

Veneris
Veneris

Po naradzie oficjalnie zmieniamy nazwe na Mantis Wiele osób mówiło, że nazwa jest słaba lub po prostu kojarzona z chorobami wenerycznymi.

Mydelko
Mydelko

Zacznijmy od tego, że nie macie nic nam do zaprezentowania. Równie dobrze każdy może się powołać na jakieś ekipy dla większego rozgłosu 😛

Co udało nam się zrobić Wydaję się być już kompletnie niepotrzebnym punktem w waszej prezentacji Plany - rozległe kontakty, a nie możecie załatwić sobie serwera? D: W zamian strona internetowa - ciężko z nowo powstałą stroną - być może w kilka miesięcy odzwiedzi jaconajmniej 500 użtykowników/gosci. Projekt moim zdaniem jest bardzo mało unikalny - To są standardowe początki, które każda z ekip musiała przejść zazwyczaj samodzielnie - bez wsparcia.

Przejdźmy do budowli. Budowle niczym nas nie zaskakują, są to tylko dobre podstawy budowlanki - budowlanki z 2012 roku.

Porady: Uzbierajcie sami na serwer - ta kwota nie jest porażająco duża.

  • Radzę wam pierw nadrobić dużo, a dużo umiejętności w budowlance - by dopiero myśleć o rywalizacji z kimkolwiek.

  • Popracujcie nad kształtami i zamysłami budowlami. Jak na razie to tylko zwyczajne projekty o rozmiarach 100x100

                                                                                                                                                     Pozdrawiamy
                                                                                                                                                   Symphony Team
DoreK
DoreK α-tester v3

Zgadzam się, takie budowle to można bez problemu zbudować nie mając żadnych umiejętności opierając się na grafice gotowych projektów.

Veneris
Veneris

Wszystko można zbudować opierając się na grafice gotowych projektów nie mając żadnych umiejętnosci ;)

kacper_o
kacper_o

Może i tak... pytanie jak "szałowe" to będzie;P

Veneris
Veneris

Tak jak na grafice gotowych projektów ;)

Mydelko
Mydelko

HEJ ZOBACZ JAKI BARDZO SKOMPLIKOWANY TORT

  • SIEMA, ZRÓBMY TAKI SAM NIE ZNAJĄC PRZEPISU To są żarty?
luxDev
luxDev Pionier

Niestety tak jak mówili poprzednicy, lvlup nie będzie sponsorować pierwszego lepszego projektu, poza tym były chyba już ze dwa albo więcej podań o współpracę z lvlup opierających się o to samo co wasze. Lepiej samemu sobie kupić KVM lub lepiej OpenVZ ze względu na to że będzie to serwer prywatny do budowania. Poza tym, lvlup nie będzie miało zysku z waszego projektu, przynajmniej mi się tak wydaję :)

Jestem na nie, Pozdrawiam.

BakusCpunekk
BakusCpunekk

Mi tam starczy serwer na hamachi... A z moim kompem to serio można.. ehhhhh. Co do samego projektu, nie lepiej się złożyć na serwer? Albo chociażby kupić lepszego tańszego VPS i tam budować? No cóż. Jak luxDev jestem na Nie. ;)

Veneris
Veneris
kacper_o
kacper_o

emm to jest Wasze?

Veneris
Veneris

Tak

kacper_o
kacper_o

Słowo "budowniczy" w Polsce właśnie straciło ostatnie resztki godności.. Nie chce być niemiły, ale to jest chyba jakiś żart O.o

Veneris
Veneris

Dlaczego?

koweq
koweq

Ja nawet umiem takie coś wybudować a buduję... słabo xd

Veneris
Veneris

No to wybuduj i pokaż ja czekam :)

kacper_o
kacper_o

Przecież to wygląda jak powklejane na chybił trafił średniej jakości domki... zero dróg, ścieżek, a domki stoją tak, że ich mieszkańcy chyba muszą umieć latać. W tej chwili to nie jest wioska, tylko jakaś abstrakcja.

Veneris
Veneris

Fantazja :) Rusz głową :) To jest wioskaaa emm latających jednorożców na przykład :)

kacper_o
kacper_o

:man_facepalming:

Xepio
Xepio Pionier

Veneris Proszę... nie pogrążaj się ;/ Proponuje ci abyś już nie wrzucał zdjęć, a pomysł grupy budowniczych odłóż sobie na dalsze plany i to bardzo dalsze.. Próbujesz udowodnić ze coś potraficie, ale jest niestety odwrotnie. Poza tym, chciałeś budować u nas a czasu nie miałeś, nie wchodziłeś na minecrafta i olewałeś to i owo, także nie sądzę abyś ty stał na czele jakiegoś projekt, pobudujesz tydzień i serwer będzie stał pusty dwa miesiące. A co do oceny budowli twoich.. 3.5/10

Jestem na Nie

happi
happi

undefined Tylko mi się tak wydaje, czy ten domek jest dwa razy wklejony i wchodzi w siebie?

Nie wiem czym robiłeś screena, ale można robić je w grze przez przycisk F2.

Myślę, że wszystko już zostało wypisane, na nie.

Veneris
Veneris

Nic, nie olewałem, I zamierzam ci sie spowiadać, więc jeżeli nie wiesz czemu nie miałem czasu to wypowiadaj sie na ten temat... Starałem się być najczęsciej jak mogłem.

kacper_o
kacper_o

Nie chodzi tu już o to czy masz czas na to, czy też nie. Rozumiem, że się starasz, ale świat budowniczych jest "brutalny" i lepiej, żebyś dowiedział się teraz, że jeszcze sporo Ci brakuje do założenia grupy budowlanej. Jeżeli zbudowałbyś coś jak ta wioska swojemu przyszłemu klientowi, mógłbyś się nieźle zdziwić widząc negatywne opinie na forach, a to dla początkującej ekipy równa się z jej końcem. Polecam popatrzeć na zdjęcia innych grup/budowniczych z wyższej półki i starać się uczyć podobnie planować budowle. W tej chwili nie macie szans przetrwać za długo z takim ugrupowaniem.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone