VESTA Panel - Połączenie domeny z Teamspeak 3

Zombie
vps, zarządzanie, ts3
Glupikocz
Glupikocz

Dzień dobry

1.Problem Ostatnio (czyli dziś) zainstalowałem VESTA Panel poniważ chciałem mieć panel w którym będe mógł wszystkim zaządzać np.

  • Stroną WWW
  • DNS
  • Ilością zużytego Ramu, CPU, ITP.

Ale nie ukrywam spotkał mnie problem i nie wiem w jaki sposób można go rozwiązać. Już spieszę z dokładnymi informacjami. VESTA Panel zainstalowałem na moim VPS KVM oprócz tego że mam tu stronę, to jeszcze posiadam na tym samym VPS serwer:

  • Teamspeak

I mój problem polega na tym że nie wiem jak zrobić żeby pod moim adresem IP była strona WWW i serwer Teamspeak 3 naraz czyli

  • Wpisuje 127.0.0.1 (Pojawia mi się moja strona)
  • Wpisuje 127.0.0.1 (Łączy mnie z serwerem Teamspeak 3)

Problem 1 rozwiązany z Teamspeak i Stroną na jednym adresie opisany wyżej. ^^^ Jeżeli komuś to się przyda to wystarczy dodać w zakładce FIREWALL coś takiego 245|690x148

Oczywiście tak z każdą rzeczą np MusicBot ma port 8087 wiec to też trzeba dodać analogicznie.

245|690x153

2.Problem Kolejny problem jaki mam i nie wiem jak go naprawić to że moja strona teraz generuje się w katalogu

  • /root/home/admin/web

A nie jak wcześniej w katalogu

  • /root/var/www/html

I sobię tak myśle czy jest to możliwe zrobić przekierowanie w VESTA Panel w inno miejsce albo czy da rade zrobić przekierowanie z

  • /root/home/admin/web

do katalogu

  • /root/var/www/html

Mam coś takiego do konfiguracji nie wiem czy to coś pomoże 1|468x227 2|423x500 3|690x387

Dziekuje za pomoc z góry

Glupikocz
Glupikocz

Dobra drugi problem już też samemu rozwiązałem trzeba wejść w

  • root/html/admin/conf/web/apache2.conf

W nim trzeba zmienić scieżkę generwowania strony z

  • DocumentRoot /home/admin/web/IP TWOJEGO SERWERA/public_html

Na

  • DocumentRoot /var/www/html SHU_vy52Og|526x500

Tadam sam to rozwiązałem działa wszystko, można to zostawić ten temat dla potomnych może ktoś też bedzię mieć podobny problem