vMCShop | Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!

Projekty użytkowników
aktywny
Verlikylos
Verlikylos

vMCShop Logoundefined

Discordundefined Websiteundefined

vMCShop.pro to projekt powstający od 2016 roku. Jego głownym założeniem jest dostarczenie
wysokiej jakości sklepów internetowych dla gry Minecraft. Z biegiem czasu wyłonione zostały 3 wersje
sklepów, różniące się od siebie poziomem zaawansowania oraz możliwościami konfiguracji. Z tego też
powodu, każda osoba może wybrać sklep vMCShop, który najbardziej odpowiada jej zapotrzebowaniom.

vMCShop Basicundefined

Demoundefined Downloadundefined

vMCShop Standardundefined

Demoundefined Downloadundefined

Arimer
Arimer

kiedy została by dodana płatność lvlup ?

Verlikylos
Verlikylos

Postaram się jak najszybciej ;)

Verlikylos
Verlikylos

Malutki update 1.6.1

  • Dodanie operatora płatności LvlUp.pro
Arimer
Arimer

no wlasnie pobralem twoja strone i bylo ze lvlup i do cb napisalem na email

Verlikylos
Verlikylos

Dopiero wrzuciłem pliki na GH, zaciągnij stamtąd pliki jeszcze raz. W przyszłości będę wydawał paczki update, dzięki którym nie będzie trzeba podmieniać wszystkich plików sklepu. Teraz wyjątkowa sytuacja bo dziś premiera i myślałem, że nikt jeszcze nie pobrał ;D

Arimer
Arimer

ja juz pobralem i instaluje 😃

Arimer
Arimer

można pw?

Verlikylos
Verlikylos

jasne

LeviPlayGames
LeviPlayGames

I oferujesz to wszystko za darmo? Nieźle! Prawdopodobnie skorzystam, napisałem temat z pytaniem o współpracę i czekam na odpowiedź, jeśli zaakceptują będziesz mógł mnie dopisać do listy używających 😃

Arimer
Arimer

muszę autora pochwalić miałem mały problem z instalacja gdy napisałem do autora zaraz mi odpisał i pomógł

artur9010
artur9010

Kawał dobrej roboty :D Czekam na w pełni działające płatności paypal i możliwość edytowania usług w panelu.

btw. musiałem odpalić drugi serwer obok bo pierwszy był ciągle oznaczony jako offline mimo że https://dinnerbone.com/minecraft/tools/status/ twierdzi inaczej (mc.ucraft.pl:25565), wiec przydalaby sie opcja do wylaczenia wymogu by serwer byl wedlug query online

Toranktto
Toranktto

No nieźle, ale bez płatności DotPay raczej pozostanie dla mnie zabawką. Ale nie od razu Rzym zbudowano :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

ACP ładniejsze niż strona :thinking:

kubus
kubus

No ładnie, ładnie testowałem działa wszystko, ale niestety już mam itemshop'a, więc nie skorzystam z tego 😃 Powodzenia.

eSuu
eSuu

Bardzo ładna strona, ładna oprawa graficzna. Polecam 😃

patryks
patryks Pionier

Znalazłem błąd: po przejściu do "Realizuj voucher" i rozwinięciu "Sklep" widzimy taki oto widok: 689x419

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

@Verlikylos ale te commity na githubie to nazywaj co zmieniają, a w opisie bardziej rozpisuj, bo tak to trochę :P

Verlikylos
Verlikylos

@artur9010 Dzięki! Skrypt łączący się z serwerem nie jest najlepszej jakości 😕. Postaram się poprawić w następnym update 😉

@patryks Dzięki za info naprawię w najbliższym update który będzie gdzieś w sobotę/niedzielę, ponieważ teraz nie ma mnie w domu.

@Nieznajomy11 Tak wiem wiem 😄 na szybko było wrzucane bo myślałem że wgl nie zdążę z premierą tego dnia 😉

Wszystkim pozostałym dziękuję za opinię ;D

esej
esej

Strona wygląda jak szóste niebo no prawie siódme, lecz gdy wgrywam na swojego VPS'a to nie chce mi się załadować ;c

Kontaktuje się poprzez Telegram do autora i polecam również jeśli macie problem!

Glupikocz
Glupikocz

Chiószton Masz Problem?

  • No mam XD coś tu się ewidentnie spierdzieliło. Ma ktoś pomyślunek jak to naprawić or co źle zrobiłem?

690x388

esej
esej

Czy napewno dobrze wszystko wgrałeś?

Glupikocz
Glupikocz

No 2 razy tak się stało Może to dlatego ze mod_rewrite nie mam ale nie wiem jak to zrobić może to być przez to?

A to moja configuracja

config['base_url'] = 'http://glupikosz.pl
'hostname' => 'localhost'
'username' => 'nazwa użytkownika bazy danych', 
'password' => 'hasło do bazy danych',
 'database' => 'MC'
 
// Tytuł strony używany w tagu . Pojawia się w nazwie karty przeglądarki.
$config['page_title'] = "Glupikocz.pl";
 
// Opis strony wyświetlany przez wyszukiwarki internetowe.
$config['page_description'] = "Automatyczny Sklep Glupikocz.pl";
 
// Tagi strony pozycjonujące ją w wyszukiwarce internetowej oddzielone przecinkami.
$config['page_tags'] = "Sklep Minecraft, Sklep, Minecraft,";
 
// Link do ikony o wymiarach 16x16 pixeli. Wyświetlana ona jest obok nazwy karty przeglądarki.
$config['page_favicon'] = "https://vmcshop.pro/assets/images/favicon.png";
 
// Link do tła nagłówka wyświetlanego na stronie głównej, w zakładce sklepu oraz w zakładce realizacji voucheru.
$config['page_header_image'] = "assets/images/header_background.png";
 
// Tekst wyświetlany w nagłówku strony.
$config['page_header_title'] = "Glupikocz.pl";
 
// Mniejszy tekst wyświetlany w nałówku strony. Można całkowicie z niego zrezygnować pozostawiając to pole puste.
$config['page_header_subtitle'] = "Nowy wymiar automatycznego sklepu Minecraft!";
 
// Tekst pojawiający się przed wygenerowanym kodem vouchera. Można w ten sposób stworzyć np. vouchery z nazwą serwera w ich kodzie. Przykład: vMCShop_YOtSTvsVEkeCJcogiBrGWNulAwZdQKxDXUjRapFLhqPIymnf
$config['voucher_prefix'] = "GK_";
 
// Długość kodu vouchera
$config['voucher_lenght'] = 48;
 
// Operator płatności SMS.
// Dostępne:
//   - MicroSMS
//   - LvlUp
$config['sms_operator'] = "LvlUp";
 
// ID użytkownika w serwisie MicroSMS.pl
$config['microsms_userid'] = "";
$config['lvlup_userid'] = "";
esej
esej

Wejdź na http://eshard.pl i tam masz mój telegram skontaktuj się ze mną to pomogę :thinking:

Glupikocz
Glupikocz

co to jest telegram pierwszy raz o takim czymś słysze jak z tego wgl kożystać? dobra juz chyba wiem taka apka? juz wchodze na neta

esej
esej

Głupikocz:

co to jest telegram pierwszy raz o takim czymś słysze jak z tego wgl kożystać?

-.- https://lmgtfy.com/?q=Telegram+browser

Glupikocz
Glupikocz

aż tak durny to nie jestem tylko chodzi oto ze to @kacperekakaesej cos nie działa może zaproś mnie @Glupikocz

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

@esej, nie żebym się czepiał, ale nie prościej już było podać telegram w wątku albo wiadomości prywatnej? Bo w tej chwili, to wygląda jak słaba reklama ;P

Glupikocz
Glupikocz

Już naprawiłem błąd był spowodowany tym ze strona było na http://nazwadomeny.pl/sklep/index.php a musi być http://nazwadomeny.pl poprostu bo inaczej nie działa

Verlikylos
Verlikylos

Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś problem to zapraszam do kontaktu przez Telegram. Prawdopodobnie w niedzielę wyjdzie update poprawiający skrypt określający status serwera i kilka pomniejszych błędów ;)

Verlikylos
Verlikylos

Update 1.6.2

Zmiany:

  • Poprawiono skrypty łączące się z serwerem przy pomocy RCON oraz Query
  • Jeżeli do sklepu dodany jest tylko jeden serwer, w navigacji pojawia się jeden przycisk prowadzący do sklepu zamiast listy
  • Poprawiono zachowanie historii zakupów kiedy usuniemy dotyczącą jej usługę lub serwer
  • Poprawiono wyświetlanie listy sklepów na stronie realizacji voucheru i logowania do acp
  • Formularz dodawania usługi wyświetla teraz odpowiednie pola w zależności od wybranego operatora płatności SMS
  • W zakładce Usługi w ACP wyświetla się teraz informacja o aktualnym operatorze płatności SMS
  • Kilka mniejszych poprawek

GitHub

DoreK
DoreK α-tester v3

Wow, świetny ten panel! Mam propozycję - chodzi o więskze możliwości personalizacji panelu tzn przerzucenie paneli bocznych na lewą stronę w ACP i możliwość dodania linku do np. forum w menu. Jest jakaś kompatybilność z MCIShop? Aktualnie z niego korzystam, nie jest zły aczkolwiek nie oferuje płatności PayPal a Twój skrypt umożliwia dlatego myślę żeby się przenieść a nie chcę tracić danych :>

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie patrzyłem jak jest tutaj, ale czy tak czy tak, żeby używać płatności paypal będziesz potrzebował umowy z homepay, czy innym pośrednikiem lub bezpośrednio z paypalem.

MisterPawlak
MisterPawlak

Niestety, ale sklep nie działa, gdy wrzucę go do podfolderu np szesciennakraina.pl/sklep ... Strona główna działa, ale szesciennakraina.pl/sklep/admin oraz szesciennakraina.pl/sklep/voucher niestety nie. Wszystko skonfigurowałem tak jak powinno być tzn. index page = szesciennakraina.pl/sklep itp...

Verlikylos
Verlikylos

@MisterPawlak Skontaktuj się ze mną przez telegram/discord/fanpage - linki masz na githubie.

Verlikylos
Verlikylos

Możliwość dodawania podstron i własnych przycisków do menu już niedługo.

Co do płatności PayPal to sklep jest tylko przygotowany do jej wprowadzenia ale samej płatności jeszcze nie obsługuje. Zastanawiam się właśnie jak to zrobić, aby nie trzeba zakładać kont na jakiś dodatkowych stronach.

Przenoszenia danych z MCIShopa raczej nie będzie. Ten sklep posiada dosyć odmienną strukturę bazy danych choćby dla usług.

szymhal
szymhal

Mam problem. Przy dodawaniu usługi lub newsa pokazuje się komunikat: https://scr.hu/o2gDw6 Wszystko zrobiłem zgodnie z instrukcjami, ładnie działa, oprócz własnie tego, czyli podstawowej rzeczy 😕

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
chown -R www-data:www-data /folder/z/itemshopem
szymhal
szymhal

Użycie kodu z vouchera nie działa. Przy wpisaniu prawidłowego kodu, pokazuje się komunikat: Wystąpił błąd podczas łączenia się z serwerem. Zachowaj kod vouchera i zgłoś się do Administratora! W konsoli normalnie pokazuje się połączenie rcon: [18:42:20 INFO]: Rcon connection from: /xx.xx.xxx.xxx Potem tego kodu już nie można wykorzystać, a usługi nie ma.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Też tak miałem, jak dodawałem drugą komendę w usłudze. Po średniku nie może być spacji (czyli np. say cos tam; pex user...) - musi być bez spacji (czyli np say cos tam;pex user ...) ;)

szymhal
szymhal

Jest dodana tylko jedna komenda.

Verlikylos
Verlikylos

Ogólnie połączenie z RCON działa? Jeżeli nie to sprawdź czy hasło RCON serwera w pliku server.properties nie jest ujęte w ' (apostrof)

szymhal
szymhal

Ogólnie miałem wpisane bardzo skomplikowane hasło, znaki symbole cyfry wielkość liter, 16 znaków w haśle. Gdy zmieniłem je na prostsze, typu asd123, to serwer normalnie wysyłał komendy przez rcona.

sayan
sayan

nie wyświetla mi serwera 😦 Pomocy

Verlikylos
Verlikylos

@sayan

Pisz na maila/FanPage/Discord (Verlikylos#5640)/Telegram.

Verlikylos
Verlikylos

Update 1.6.3

Zmiany:

  • Naprawiono błędy #8, #6, #4 oraz #3
  • Dodanie obsługi operatorów SMS Premium: Homepay.pl oraz Pukawka.pl
  • Kilka mniejszych poprawek

GitHub

DoreK
DoreK α-tester v3

Można wiedzieć, jak jest z tym paypalem i kiedy będzie możliwość większej personalizacji? :)

Verlikylos
Verlikylos

@DoreK

Czekam na propozycje jakie te możliwości personalizacji byś chciał zobaczyć. W następnym update będzie możliwość tworzenia własnych podstron i przycisków w menu. Innych pomysłów nie mam dlatego czekam na propozycje.

Co do PayPala to na razie zastanawiam się jak to zrealizować. Czy za pomocą firm trzecich, czy bezpośrednio.

A i tak przy okazji to na następny apdejt będzie trzeba trochę poczekać, muszę sobie trochę odpocząć ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Możliwość dostosowania kolorów i wielkości danych elementów i ich położenia np. panel boczny zamiast po prawej stronie na lewej :P

DoreK
DoreK α-tester v3

@Verlikylos Dopiero teraz zauważyłem że vMCShop jest bliźniaczo podobny do strony nssv. Kolorystyka, układ strony, ikony jak i jej działanie identyczny - możesz to jakoś wyjaśnić? Ogółem w 2018 roku mam zamiar przenieść całą swoją stroną główną i sklep na vMCShop, liczę na to że paypal jak i możliwość tworzenia podstron będzie działać :D

l3chit
l3chit

@DoreK Mogą korzystać np z ogólnodostępnych szablonów Bootstrap

DoreK
DoreK α-tester v3

Też właśnie mi się tak wydaje, nie pomyślałem :v

Verlikylos
Verlikylos

@DoreK Tak jak kolega @l3chit napisał. Strona korzysta z gotowego szablonu od https://www.creative-tim.com/ Cóż, grafikiem nie jestem więc nic innego nie mogłem zrobić 😕

l3chit
l3chit

@Verlikylos ale i tak kawał świetnej roboty robisz :) taki item shop "full wypas" i to jeszcze za darmo :) nawet najlepszy by się nie powstydził

Verlikylos
Verlikylos

@l3chit dzięki

Swoją drogą, wersję 2.0 mam zamiar oprzeć o https://mdbootstrap.com/ możecie dać znać co sądzicie ;)

l3chit
l3chit

@Verlikylos Moim zdaniem jeśli Ci to ułatwi pracę lub podoba Ci się to jak najbardziej, czemu nie? :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Zależy od tego jak będzie finalnie wyglądać, aktualna wersja według mnie wygląda bardzo dobrze :V

szymhal
szymhal

Ja też zamierzam, przenieść się na serwis vMCShop, tylko wyczekuję PaySafeCard i PayPal, ew. przelew. Co do wyglądu, jak wolisz, sądzę, że i tak będzie wyglądać genialnie. Kawał dobrej roboty odwalasz, więc nie ma co mówić, że jest to podobne do innych stron.

Verlikylos
Verlikylos

@szymhal

Niestety PSC prawdopodobnie nie będzie. Żaden z operatorów płatności online aktualnie nie oferuje płatności PSC dla osoby prywatnej. Jeżeli będzie straszny nacisk na to PSC to dodam, ale wtedy administrator będzie musiał ręcznie weryfikować kody :/

l3chit
l3chit

@Verlikylos widziałem kiedyś w item shopie jakimś płatnym i też było wpisywanie ręczne PSC

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

obawiam sie ze to niezgodne z regulaminem psc i grozi blokada konta ;)

szymhal
szymhal

@Verlikylos Słyszałem, że serwis http://www.cashbill.pl/ oferuje taką możliwość, lecz trzeba się najpierw skontaktować z administratorem, ustalić szczegóły itp.

l3chit
l3chit

@Nieznajomy11 tak było 😃

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Rozwiązanie prowizoryczne Najlepiej by admin za PSC sobie wpłacił na jakiś serwis gdy ktoś chce nim płacić, np. wysłał sobie dotacje z określoną kwotą na np. tipanddonation a potem wypłacił ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

to nadal lamie regulamin, niedozwolone jest przekazanie kodu osobie trzeciej :>

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

To niech klient wyśle donejta na określoną kwotę :thinking::hugs:

Verlikylos
Verlikylos

@szymhal Ogólnie z tego co pamiętam to cashbill oferuje swoje usługi tylko dla osób posiadających działalność gospodarczą.

No więc sami widzicie, że z tym PSC wcale nie jest tak kolorowo, dlatego raczej nie planuje dodawać obsługi tej płatności ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Według mnie nie ma sensu wprowadzać PSC 😛 ktoś z tego jeszcze korzysta?

l3chit
l3chit

@DoreK racja, ale dzieci z tego niektóre korzystają, żeby nie płacić SMS'em, bo konta bankowego nie mają :P

DoreK
DoreK α-tester v3

No to można iść np. na pocztę i zrobić tam przelew, przecież to jakieś 2 zł kosztuje :P

l3chit
l3chit

@DoreK coś mi się nie widzi, żeby dziecko (0-13/14 lat) wypełniało jakieś druczki i je wysyłało ;P a też nie wszędzie jest poczta ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja w wieku 11-12 lat nie miałem z tym żadnych problemów, nic skomplikowanego ;P Ale nie zmieniajmy tematu już, różni są ludzie, niektórzy sobie z tym radzą, a niektórzy nie :v

Anno
Anno

Możesz zrobić wersję pod nginx bo mi nie chce admin panel działać ponieważ nginx nie obsługuje plików htacces

Trzeba dodać do nginx

		location / {

                     try_files $uri $uri/ /index.php?a=$uri;

		}
szymhal
szymhal

http://homepay.pl/oferta Tam coś zauważyłem z PaySafeCard, lecz nie przyglądałem się dokładnie. Możesz obczaić :)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Tylko dla osób posiadających działalność

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Podpinać firmę pod Minecraft? To chyba na jakiś duuży serwer opłacalne

DoreK
DoreK α-tester v3

Czyżby projekt umarł? :\ undefined

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Albo ktoś zapomniał o stronce :P

Verlikylos
Verlikylos

Spokojnie, projekt dalej żyje. Po prostu zapomniałem zapłacić za hosting :D Stronka będzie działała jutro, a następny update wleci prawdopodobnie w przyszłą niedzielę ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Świetna wiadomość, dzięki za info. Masz zamiar zmieniać wygląd czy coś? Masz już jakiś snapshot? :P

Verlikylos
Verlikylos

W niedziele prawdopodobnie wleci update z podstronami i może jeszcze czymś, nie wiem jeszcze nawet nie zacząłem ;)

Trochę sobie już odpocząłem, więc apdejty powinny się pojawiać teraz co tydzień.

@DoreK W wersji 2.0 planuję użyć tego theme.

DoreK
DoreK α-tester v3

Kiedy 2.0 się pojawi? W tym roku jest szansa?

Verlikylos
Verlikylos

@DoreK Zależy jak pójdzie mi z tymi apdejtami. 2.0 wydam jak aktualna wersja będzie wykończona, tzn. wszystkie potrzebne rzeczy poza panelem gracza i funkcjami z nim powiązanymi. W 2.0 właśnie pojawi się panel gracza z systemem ticketów, rankingiem i innymi duperelami ;) Jednak przed premierą mam zamiar wydać jeszcze wersję Basic ISa. Będzie ona podobna z wyglądu do bojawiem czy controlcraft, tak jakby ktoś nie chciał zbędnych bajerów, tylko sam itemshop.

AidisProPlayer
AidisProPlayer

A kiedy pojawią się płatności PSC i PAYPAL?

luxDev
luxDev Pionier

Verlikylos:

Trochę sobie już odpocząłem, więc apdejty powinny się pojawiać teraz co tydzień.

Najbliżej pewnie wtedy możesz się tego update'u spodziewać ale najlepiej wie Autor.

Verlikylos
Verlikylos

Możliwość płatności PayPal myślę, że pojawi się w ciągu 2 tygodni. Co do PSC to wydaje mi się, że wszystko zostało wyjaśnione już wyżej, polecam poczytać ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Co do paypala będzie trzeba mieć zarejestrowaną działalność czy coś?

Verlikylos
Verlikylos

@DoreK Jeszcze się tym nie interesowałem, ale raczej działalność nie będzie wymagana ;) Oczywiście o ile się tak da 😄

Verlikylos
Verlikylos

Update 1.6.4

Zmiany:

  • Dodano możliwość dodawania stron z własną treścią oraz przycisków nawigacji
  • Kilka mniejszych poprawek

GitHub

DoreK
DoreK α-tester v3

Nooo świetnie Ci powiem, czy jest możliwość dodania większej ilości treści do panelu bocznego? Np chcę dodać tak listę donatorów.

luxDev
luxDev Pionier

Super że aktualizujesz projekt, większość projektów tego typu sklepów są porzucane :slight_smile: Jeśli będę mieć kiedyś okazję robić serwer, na pewno użyję tej strony, podoba mi się :)

Tak btw. co z dotpayem?

Verlikylos
Verlikylos

@DoreK Jeżeli chcesz dodać coś w panelu bocznym to musisz edytować kod, inaczej nie da rady :/ Przynajmniej na razie 😃

@luxDev
Dzięki za opinię! ;) Od Dotpaya będą dostępne tylko płatności internetowe. SMSy chyba wycofali, przynajmniej ja nie mogę znaleźć 😕

DoreK
DoreK α-tester v3

A tam, edytowanie kodu izi ;) Super że będzie dotpay. Nie mogę się doczekać.

Verlikylos
Verlikylos

Udostępniam demko pre-alpha vMCShop Basic. Jest to po prostu sam itemshop bez zbędnych bajerów. Pliki na GH zostaną wrzucone kiedy będzie to jako tako funkcjonowało, na razie jest sam wygląd ;) Demko: https://basic.vmcshop.pro/

Anno
Anno

Coś demko nie działa ;c

undefined

Verlikylos
Verlikylos

Dziwne, musiałem przypadkiem usunąć pliki :o W każdym razie demko już działa, a jako że musiałem na nowo zuploadować pliki to dostępne jest jeszcze demko ACP. Demo: https://basic.vmcshop.pro/ Demo ACP: https://basic.vmcshop.pro/panel/dashboard

DoreK
DoreK α-tester v3

@Verlikylos na stronie vmcshop.pro wgrałeś starą wersję (1.6).

Verlikylos
Verlikylos

Naprawione. Widocznie po ostatniej mojej zabawie w CF pomieszały się katalogi ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Teraz jest taki mały błąd: vmc|690x366 /edit: teraz jest OK, nie wiem czemu : P

Verlikylos
Verlikylos

Może jakoś chwilowo stroną się nie doładowała ;p

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zaktualizowałem temat na prośbę autora.

DoreK
DoreK α-tester v3

@Verlikylos mam kolejną propozycję. Dodaj opcję blokowania/odblokowania strony, przydałaby się w celu np. blokowania dostępu do strony podczas prac technicznych, oczywiście z możliwością ustawienia wiadomości w ACP. Mam też pytanie, czy skrypt ten będzie kiedyś płatny, czy tak jak teraz - całkowicie za darmo?

Verlikylos
Verlikylos

@DoreK

Dobry pomysł, pomyślę nad tym jeszcze.

Skrypt będzie darmowy. Myślałem nad tym, aby dodać możliwość dobrowolnej dotacji, ale wydaje mi się, że to nie przejdzie. Na razie zostaje tak jak jest ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja natomiast jestem za wprowadzeniem takiej możliwości, może parę groszy bym dał, ale nie obiecuję ;>

DoreK
DoreK α-tester v3

Mam kolejną propozycję: możliwość dania w tle zamiast obrazka - wideo :)

Konradk59
Konradk59

Mi nie działa płatność paypal, czym to może być spowodowane ??

Anno
Anno

Płatności peypal chyba nie są jeszcze gotowe 😉

Verlikylos
Verlikylos

@DoreK Pomyślę.. dzięki za pomysł ;)

@Konradk59 Dodanie obsługi płatności PayPal jest przewidziane w następnym update.

Verlikylos
Verlikylos

Przed chwilą opublikowałem wersję Basic vMCShopu. Zapraszam do pobierania, testowania i zgłaszania bugów ;) Link

DoreK
DoreK α-tester v3

@Verlikylos jak idą prace nad kolejnymi wersjami sklepu? ;)

Verlikylos
Verlikylos

Od wydania wersji Basic nie miałem zbytnio czasu na cokolwiek. Jakoś tydzień temu zacząłem przygotowywać landing page vmcshop.pro oraz panel ticketów, aby ułatwić i ujednolicić komunikację. Zacząłem też projektować wygląd vMCShop Premium, ale z racji iż będzie to wersja bardzo rozbudowana to idzie to mozolnie. Po za tym na bieżąco odpowiadam na masę pytań i pomagam przy instalacji sklepu, co też zabiera mi czas. Zostają też prywatne zlecenia, które nie ukrywam są ważniejsze. W każdym razie niedługo będzie aktualizacja do wersji Standard dodająca wreszcie możliwość edycji. Dodatkowo do obydwóch wersji dojdzie obsługa przelewów i innych operatorów płatności.

DoreK
DoreK α-tester v3

Widziałem frontend v2.0, fajnie wygląda ale za bardzo naćkane efektami głównie w sklepie, zmieniłbym na jakiś mniej rzucający się w oczy efekt odsłaniania opisu, aktualnie wygląda to źle. Poza tym czy nie będzie problemu z aktualizacją do 2.0? W sensie resetowanie bazy danych itp. /edit: Nie działa link do instrukcji instalacji skryptu.

Verlikylos
Verlikylos

@DoreK

Niestety, ale baza danych w 2.0 będzie całkowicie przeprojektowana i nie mogę zagwarantować tego, że można będzie przenieść dane z poprzednich wersji.

MentosPL
MentosPL

szkoda że wspiera tylko sms i paypal, i nie wspiera pozostałych płatności LvL UP ;(

Zajebisty skrypt tak czy inaczej, nie dość że sms shop, to jeszcze blog i strona www za razem 😃

MTGmati
MTGmati

LVLUP.pro, udostępnia tylko API SMS do weryfikacji płatności. Z tego, co pytałem SystemZ to PSC i inne mają także dojść, ale nie wiadomo kiedy.


Czekam na dostęp do Przelewu (microsms.pl) 😉

Verlikylos
Verlikylos

W wersji vMCShop Standard v2 postaram się upchnąć więcej płatności, ale jeszcze zobaczymy jak to będzie ;) Na razie możecie pisać swoje propozycje jakiego operatora mam dodać.

Patbox
Patbox

Witam, podstrona /panel/servers/edit mie nie działa

Verlikylos
Verlikylos

@Patbox vMCShop Standard nie umożliwia edycji serwerów/usług/newsów.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

@Verlikylos dałbyś radę poprawić link do obrazka w pierwszym poście lub wstawić go ponownie pod tamten link? Obecnie jest tam 404.

Verlikylos
Verlikylos

Pewnie, już zrobione ;)

brunoww22
brunoww22 Pionier

Pobieram kod testowy i wpisuje go w itemshopie i wyskakuje taki błąd:

Wystąpił błąd podczas łączenia się z serwerem. Zachowaj kod SMS i zgłoś się do Administratora!

Wszystko jest poprawnie podpięte rcon port oraz rcon password itp Ktoś wie o co chodzi?

DoreK
DoreK α-tester v3

Czy w konsoli serwera pojawia się cokolwiek odnośnie połączenia RCON? Polecam także serwer discord vMCShop, również otrzymasz tam pomoc: https://discord.gg/98RJGKm

brunoww22
brunoww22 Pionier

Podczas włączania się serwera pokazuje się, że rcon zostaje uruchomiony, lecz podczas wpisywania kodu z smsa nic sie nie pokazuje w konsoli jesli chodzi o rcon

DoreK
DoreK α-tester v3

Czyli dane nie są poprawne.

brunoww22
brunoww22 Pionier

Dane są poprawne, ponieważ na stronie vmcshop normlanie wyświetla się status serwera "ONLINE" oraz ilość graczy online

DoreK
DoreK α-tester v3

Query =/= rcon ;) Dane serwera czyli adres IP dałeś poprawny, ale RCON (czyli port/hasło) już nie.

brunoww22
brunoww22 Pionier

Ja mogłem dać niepoprawny port, hasło rcon, kopiując owe dane? Sprawdzałem milion razy i rcon pass i port dałem poprawne.

DoreK
DoreK α-tester v3

Czy port rcon jest taki sam jak query? Jak tak to go zmień. Jeżeli nie, to upewnij się, że nic nie blokuje połączenia (firewall i te sprawy).

brunoww22
brunoww22 Pionier

Już rozwiązałem problem, hosting na którym mam serwer w server.properties oraz w konsoli pokazywał zły port rcon, poprawny byl w zakładce konfiguracja. Dzięki @DoreK za fatygę :slight_smile: Bardzo mi pomogło to ze napisales ze moze byc rcon niepoprawny i to sprawdzilem

DoreK
DoreK α-tester v3

Super że udalo się rozwiązać Twój problem :)

brunoww22
brunoww22 Pionier

Wie ktoś w gdzie mogę to zmienić? image|550x82 Gdyz chce pod inną stronę z mikropłatnościami podpiąć mój itemshop.

AidisProPlayer
AidisProPlayer

Nie wiem czy twórca zezwala na edycję tego to sorry jak coś ale.

W applications/views/Service.php/ 138 linijka.

Płatności zapewnia firma MicroSMS. Korzystanie z serwisu jest jednozanczne z akceptacją regulaminów. Jeśli nie dostałeś kodu zwrotnego w ciągu 30 minut skorzystaj z formularza reklamacyjnego.

';
 break;
bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Licencja oprogramowania pozwala na edytowanie w zasadzie całości :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Dokładnie, ale nie idź w stronę cpvp i nie usuwaj autora ze stopki, bo będzie niemiło. ;)

brunoww22
brunoww22 Pionier

Dzięki za pomoc @AidisProPlayer

kjakkonrad
kjakkonrad

mordko możesz zgłosić autorowi ze po dodaniu chyba 4 pozycji do sklepu robi się coś z kodem wygladu sprawdz sam ostatnia ranga http://craftbench.pl/shop/SURVIVAL

DoreK
DoreK α-tester v3

Dzięki za informację, przekazałem do autora. Szczerze mówiąc dziwny błąd, wcześniej nie spotkaliśmy się z czymś takim :V

kjakkonrad
kjakkonrad

Spoko to fajnie ;)

Glupikocz
Glupikocz

Czemu strona nie działa?

logixdev
logixdev

Bo pracują nad nową wersją skryptu. Download wersji Basic wciąż jest dostępny na GitHubie: https://github.com/Verlikylos/vMCShop-Basic

godofrock123
godofrock123

Demo nie działa, czekam na rozwój projektu!