VPS jaki by nie wbić się na mine

Pytania i problemy
bover
bover

Witam, od dłuższego czasu szukam VPS'a pod średni serwer minecraft ~70 osób. Lecz niestety nie mogę nic znaleźć sensownego w dobrej cenie. I również nie chciałbym wbić się na minę gdy np. bym przerzucił autorskie pluginy a one by później latały w internecie lub ktoś by ich używał. Zależy mi na dobrym procesorze, supporcie i ochronie anty-ddos.

Miło by było jakby ktoś mi polecił hosting z którym miał dość długie doświadczenie. Z góry dziękuje za pomoc w doborze VPS 😃

Helios1993
Helios1993

Mogę polecić hosting Pufferfish. Resell Hetznera, procesor Ryzen 5950x, filtry bardzo skuteczne na wszystkich trzech warstwach, a support szybki, z mózgiem i chętny do pomocy nie tylko przy problemach dotyczących samego hostingu.

bover
bover

Okej, a jak wygląda to z pingami? Bo widzę, że nie ma lokalizacji polskiej tylko Ashburn(USA) Dallas(USA) Falkenstein(Niemcy)

Helios1993
Helios1993

Ping do Niemiec wynosi ~30-40ms, więc gracze w ogóle tego nie odczują.

paw9888
paw9888

Zerknij na ofertę Forpsi.pl. Ja korzystam kompleksowo praktycznie z wszystkich usług i jeszcze się nie zawiodłem.

Helios1993
Helios1993

To jest hosting pod środowiska wielowątkowe, który nie ma szans utrzymać 70 graczy na serwerze Minecraft (bez ograniczania jego funkcjonalności). Na dodatek kupowane zasoby są współdzielone, a ochrona przed ddosami nie istnieje.

riko.dev
riko.dev Moderator Freebies

Możesz rozwinąć czemu polecasz ten hosting? Nie oferuje on serwerów VPS typowo pod gaming, a Twój post wygląda jak typowa reklama (rejestrowanie kont na forach po danych frazach z google --- trochę słaba praktyka firmy 😉). Opinie na FB też takie średnie.

image|606x140 image|690x285

image|626x155

bover
bover

Również mi to wygląda na jakąś reklamę

phantum
phantum

Sprawdź sobie https://skillhost.pl Jeśli ktoś zaatakuje cię DDoSem to w +/- 1 dzien od zgloszenia metoda zostaje naprawiona.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.