VPS KVM - ile slotów TS3 i jak migrować z OpenVZ

Zombie
vps, zarządzanie, kvm, openvz
bambus
bambus

Anty DDoS: Wzmocniony dla serwerów gier Typ wirtualizacji: KVM Pamięć RAM: 2048 MB Ilość vCPU: 1 Pamięć wirtualna (swap): 1024 MB Typ dysku: SSD Pojemność dysku: 10 GB Szybkość Internetu: do 250 Mbit Transfer miesięczny: Bez limitów Centrum danych: OVH

Czy takie cacko uciągnie mi przykładowo 200 klientów na tsie ?

Drugie pytanie ..

Czy LVL UP Przeniesie mi serwer na kvm ? dodam że korzystam z najwyższej w openvz ale byłbym zainteresowany tą ofertą ..

LinGruby
LinGruby Pionier

bambus:

[...] Czy takie cacko uciągnie mi przykładowo 200 klientów na tsie ? [...]

o ile miałby stać tyko sam serwer TS to teoretycznie powinien dać radę ;-)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

bambus:

Czy takie cacko uciągnie mi przykładowo 200 klientów na tsie ?

Jeśli nie będziesz tam stawiać botów to powinno bez większego problemu. Sam teamspeak na którym jest 80 osób online raczej nie przekracza 30% CPU z tej oferty. O pamięć RAM też nie ma co się martwić.

bambus:

Czy LVL UP Przeniesie mi serwer na kvm ? dodam że korzystam z najwyższej w openvz ale byłbym zainteresowany tą ofertą .. Możesz to zrobić sam, przeniesienie tsa to dość prosta rzecz. Jeśli jednak wolisz, aby ktoś za ciebie to wykonał to możesz skorzystać z oferty: https://lvlup.pro/oferta/administracja-serwerami/

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tak, utrzyma. Bezproblemowo. Dodatkowo oferta KVM posiada AntyDDOS, więc raczej o DDOSy nie masz się co martwić :) Co do przeniesienia, jest to możliwe. Napisz ticketa do supportu a da ci dwa dni na skopiowanie plików i przeniesienie na nową maszynę, oraz zwróci pieniądze za "resztkę ważności vpsa" (jeśli np. zostało mu 23 dni ważności to zwróci).

DoreK
DoreK α-tester v3

Poprawię: KVM posiada bardziej zaawansowany AntyDDoS a w przypadku OpenVZ mamy do czynienia z podstawową ochroną, która nie zawsze działa i jest po prostu gorsza od tej z KVM :)

bambus
bambus

czyli chce np bota od sinusa i to 100 klientów .. mam rozumieć ze spokojnie da radę tak ?

LinGruby
LinGruby Pionier

Da radę spokojnie :-)

bambus
bambus

pomoze mi ktos jak to napisać ?? zostało mi jakieś 4 - 5 dni

ile otrzymam zwrotu ?

i jak dlugo sie czeka na zmiane ?

DoreK
DoreK α-tester v3

Napisz w tickecie że chcesz zmienić serwer openvz podając jego ID na nowy KVM 2GB Ram. Wtedy @SystemZ wszystko zrobi i Ci powie co i jak, jednak:

  • z tym może trochę zejść,
  • przenoszeniem plików zajmujesz się Ty lub dopłacasz, też po kontakcie w systemie ticketów.