Vps z lvlup potrzebuję opinii aktualnych klientów

Pytania i problemy
Sevencee
Sevencee

Witam społeczność lvlup.pro. Potrzebuję informacji dotyczącej serwerów vps z oferty lvlup.pro. Szukam serwera do hostowania bardzo wrażliwej aplikacji na problemy z siecią. Jak pewnie większość z was się domyśla jest to aplikacja teamspeak'a. Mam kilka pytań w związku z powyższym.

  • Jak wyglądają pingi?
  • Jak firma radzi sobie z atakami ddos/aplikacyjnymi?
  • Czy reakcja na zgłoszenia jest szybka?
  • Czy często występują problemy na sieci?

Z racji tego że nie mogę sobie pozwolić na częste problemy w tym aspekcie proszę o wypowiedzi klientów lvlup.pro i podzieleniem się swoimi doświadczeniami, dziękuje.

brunoww22
brunoww22 Pionier

Mam tutaj VPSa od wielu lat i nigdy żadnych problemów nie miałem (jesli chodzi o TSka na nim). 4GB FR, na TS zazwyczaj przesiaduje 20/30os (czasami wiecej) + boty

Sevencee
Sevencee

Dziękuje za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Chciałbym poznać więcej opinii dlatego zachęcam do podzielenia się. Ja bardziej celuję w polską lokalizację. Mam serwer publiczny i jest on nieco bardziej narażony na ataki sieciowe.

KrEdEnS
KrEdEnS Moderator Freebies

Jeżeli nie jest to jakiś topowy ts (powyżej 256 slot + aktywnych dziennie powyżej 128 osób) na polskiej scenie tego 💩 to bierz śmiało PL 4 GB i będziesz zadowolony. W innym przypadku raczej radzę zakup dedyka i zapoznanie się z licznymi lukami w filtracji OVH Game, jak i każdej innej będącej konkurencją dla Game…

  • Pozdrawiam :)

PS. Żadna z filtracji nie jest idealna i trzeba liczyć się z jakimiś kompromisami. Ale tak konkluzując będziesz zadowolony 👊

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Sporo zależy co w ogóle masz na myśli (patrz odpowiedź @KrEdEnS ), nie będę jednak doradzać od siebie. Po prostu odpowiem na pytania :>

Sevencee:

Jak wyglądają pingi? Możesz sobie sprawdzić pingując wybrany węzeł :slight_smile: Pamiętaj że wynik dotyczy Twojego łącza i nie będzie taki sam dla wszystkich współodwiedzających Twojego TSa. https://www.lvlup.pro/pl/stan-uslug/

Sevencee:

Jak firma radzi sobie z atakami ddos/aplikacyjnymi? Kogo zapytasz taką odpowiedź uzyskasz.

PS Nie mamy magicznego przełącznika że robię flip i nie ma DDoSa, to tak nie działa :man_shrugging: PPS OVH też nie ma, ale dzielnie próbują wynaleźć. PPPS A tak na temat to więcej opcji filtrowania jest dostępnych w ofercie UpRyze i Turbo.

Sevencee:

Czy reakcja na zgłoszenia jest szybka? Ponownie, kogo zapytasz taką odpowiedź uzyskasz.

Głównie ja odpowiadam na zgłoszenia, staram się żeby odpowiedzi były poniżej 24h ale jestem tylko człowiekiem (niestety) i mam życie poza pracą.

Według regulaminu obsługa powinna odpowiedzieć w ciągu 48h.

Sevencee:

Czy często występują problemy na sieci? Awarie się zdarzają i przyznajemy się do nich tutaj: https://lvlup.rok.ovh/t/awarie-i-przerwy-w-dzialaniu-2021/17326/ Ponownie - czy są one często? To dość relatywne w zależności od osoby :man_shrugging:

Sevencee
Sevencee

Aktualnie hostuje swoje serwery w Hosteam i jakość ochrony jest na dość wysokim poziomie. Zastanawiam się czy tu otrzymam na podobnym poziomie bo zastanawiam się nad migracją. Jak ktoś ma jakieś porównanie to prosiłbym o odpowiedź.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.