VPS zlokalizowany we Wrocławiu

Pytania i problemy
anon82274658
anon82274658

Cześć

Tak zapytam z ciekawości, bo w Google ciężko znaleźć odpowiedź na moje pytanie. Istnieję jakiś dostawca który umożliwia zakup VPS zlokalizowanego we Wrocławiu? Chodzi mi, aby VPS był zlokalizowany we Wrocławiu i ruch był kierowany na IP takiego VPS we Wrocławiu.

Pytam z ciekawości, bo dość ciekawy temat... Wrocław jest jednym z większych miast, także pewnie coś takiego istnieję

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Cześć, dlaczego zależy ci konkretnie na Wrocławiu? Różnica w pingu względem przykładowo Warszawy to mniej niż 10 ms.

Są we Wrocławiu mniejsze serwerownie, najczęściej jednak oferują one serwery dedykowane lub w ogóle usługę kolokacji - wstawiasz do nich własny serwer.

Ale odpowiadając na pytanie, z tego co widzę, VPS-y dzierżawi na przykład serwerownia Korbank Data Center (k.pl), zlokalizowana w tamtejszym parku technologicznym. Nie mam jednak wiedzy co do jakości oferowanych tam usług. Musisz sprawdzić sam.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.