Webhooki discord

Rozwiązane
nagrodzone, panel-lvlup-pro
DJRadziu458
DJRadziu458

**Witajcie jak już zaproponowałem w tickecie ** przychodzę do was z pomysłem potwierdzenia np wpłaty sms/blik/dotpay itp przez gracza np za vipa gdzie właścicielowi pojawi się info o zaksięgowaniu kwoty dało by to np info szybsze reakcji administracji jak i właścicielowi kto wpłacił i za co ;) dodatkowo dobra reklama i co za tym idzie ekonomia serwera. a wiadomo jak są nawet małe wpłaty się portfel powiększa a z nim rozrasta się sieć i są zapotrzebowania na silniejszą maszynę **zauważyłem to w pewnej firmie ale nie chce reklamować konkurencji wiec nie podam **prowadzę mta i nawet ja będę potrzebować takiego czegoś bo zamieszanie często jest i myślę że nie jedna osoba takie coś by potrzebowała ;) ** co wy o tym sądzicie? podobną funkcje mam ja na forum np ktoś napiszę temat/odpowie a nawet się zarejestruje na discordzie jest info

psycho
psycho

API jest stworzone po to, aby w pełni zautomatyzować sklepy klientów.

Napisanie czegoś takiego powinno odbyć się już po stronie serwera klienta, tak aby każdy mógł dostosować wiadomość do swoich potrzeb. Obecny webhook służy do tego, aby API sklepu, z którego korzysta dany klient otrzymał informację o zakończeniu płatności i mógł ją zweryfikować.

Bodzio
Bodzio

Nie ma problemu żeby zrobić sobie takiego bota z API V4. Ale w samym hostingu niby też by można takie coś dodać, ponieważ wystarczyłoby w panelu dać ustawienie linku do webhooka Discord.

psycho
psycho

Bodzio:

ponieważ wystarczyłoby w panelu dać ustawienie linku do webhooka Discord.

Tylko jednak to trochę dodatkowej roboty, a jest to coś co powinno być raczej po stronie sklepu/serwera klienta. To dodawanie dodatkowych funkcji, które może i ktoś użyje, ale jeśli ktoś ma już automatyczny sklep to dodanie kilku linijek do tego, aby wysłać odpowiedni webhook nie powinno być problemem.

Bodzio
Bodzio

No jest to trochę dodatkowej roboty. A wiadomo że czas adminów jest mocno ograniczony bo mają już teraz dużo pracy. Ale sama propozycja jest okej. Na ten moment jednak można zaproponować jedynie zrobić zlecenie na rynku jeśli ktoś nie potrafi sobie tego napisać ;P . Nie każdy ma umiejętności żeby samemu sobie to napisać, więc propozycja jest ok.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Webhooki do discorda odnośnie nowych doładowań przez API/stronę portfela (do wyboru) powinny pojawić się w tym tygodniu.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ta funkcja powinna pojawić się dziś przed końcem dnia w v4.2042.1

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dziś niestety nie dam już rady ale postępy są już znaczne :slight_smile:

image|609x139

image|404x500

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro