Więcej vCPU w VPS

Rozwiązane
odrzucone, oferta
Ozander
Ozander

Dzień dobry. Sądzę, że VPS z oferty Turbo mają za mało wątków. 1vcpu to nie dużo na VPSa z 7 GB ramu. Taki VPS może też szybko być ofiarą ataku. Sugerował bym dodanie +1 vcpu do VPSów z oferty turbo. Wtedy byłoby dużo lepiej i myślę, że poprawiłoby to ogólną opinie o hostingu.

bopke
bopke Moderator forum.lvlup.pro

Oferta jest zbalansowana pod względem ilości rdzeni procesora i ilości ramu w maszynach. Żeby przeprowadzić taką operację trzebaby zmienić kompletnie konfigurację maszyn na których oferta jest uruchamiana, a też wszystko zależy od zastosowania - nie da się zadowolić wszystkich

Ozander
Ozander

Może wróci oferta FR i PL z większą liczbą wątków. :lvlup:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Obecnie dostępna oferta jest liczona pod vCPU, RAM niejako jest "gratis".

Ozander:

Może wróci oferta FR i PL z większą liczbą wątków.

Nie ma obecnie takich planów aby je przywrócić i rozbudować. Nawet gdy mieliśmy taką ofertę to sporo osób krytykowało nas za zbyt dużą wartość CPU steal. Obecnie w ofercie Turbo nie ma takich problemów ze steal gdyż skupiliśmy się na vCPU a nie RAM.

Tak jak wspomniał @bopke:

bopke:

a też wszystko zależy od zastosowania - nie da się zadowolić wszystkich

Ozander
Ozander

Tak czy inaczej, szkoda że dostawa turbo 15 gb została przełożona, już chciałem kupić tego VPSa.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

To są daty orientacyjne i generowane automatycznie - w zależności od tego, czy ktoś przedłuży, bądź nie swoją usługę. Dostaw nowych serwerów, realizowanych przez obsługę, nie widać w wyznaczonym tam czasie.

Ozander:

już chciałem kupić tego VPSa Zapisałeś się do kolejki, tzn. złożyłeś zamówienie w panelu? Jeśli nie, to kolejne osoby będą dostawały zakupione serwery a ty będziesz dalej czekał.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zamykam bo robi się offtopic