WitherZone

Zombie
współpraca-odrzucone
Butipsal
Butipsal

Nazwa projektu. WitherZone Cel. Pokazanie magii, którą dalej ma w sobie Minecraft i udowodnienie, że jak ludzie wrócą do tej gry nie pożałują oraz naturalnie zapewnienie świetnej zabawy graczom na długi czas. Nie chcemy także ciągle powtarzających się trybów typu Easy HC, dlatego chcemy aby wszystkie, albo większość naszych trybów było nowych, a nie starych. Co udało nam się zrobić? Póki co wymyśliliśmy już pierwszy, autorski tryb, którego przynajmniej my nie widzieliśmy nigdzie indziej. Ma on nazwę " Wither Hunters ". O co w nim chodzi? Gracz dołącza do arena w byle jakim momencie. Nie ma podziału na arenki. Gracz dostaje drewniany kilof. Potem powinien wykopać kamień z którego jest szalony drop. Np. buty żelazne protection 2 - 0.3 % enchanting table 2% i tak dalej. Potem musi przejść przez most do kopuły withera i go zabić. Wither nie może zniszczyć swojej kopuły, ale gracz może ją zniszczyć jednak po 10 minutach kopuła sama się niszczy i wither może uciec. Jak wither się zmieści może uciec i zniszczyć wyspę graczy. Gdy gracze zabiją withera, arena się restartuje. Brak trybu spectator. Jak gracz umrze dalej jest na arenie i ma swoje itemki w eq. Arena startuje automatycznie gdy jest 6 graczy lub gdy są 4 gracze można głosować komendą /wh vote. ( możliwe, że przed startem zostaną wprowadzone zmiany do trybu ). Od nazwy trybu, jak można się domyślić, pochodzi nazwa serwera. Udało nam się wynająć programistę do napisania trybu. Plany. Na ten moment chcemy stworzyć pierwszy serwer, z wyżej wspomnianym trybem. Jednak "nie samym chlebem żyje człowiek", więc na jednym serwerze nie chcemy zaprzestać pracy. O ile nasz pierwszy serwer okaże się dobrym to od razu zaczniemy pracować nad drugim. Co do reklamy na razie chcemy kupić tylko jedną, ale u jakiegoś popularnego YouTubera, a jak już jesteśmy przy YouTube to muszę dodać, że chcemy stworzyć zaawansowany trailer i w przypiętym poście na naszym fanpage'u ( który dopiero powstanie ) dać link do pobrania i prośbę o wrzucenie trailera na swoje konto w serwisie. Według naszych planów, które w całości są pokazane w punktach poniżej, na fanpage'u też w tym samym przypiętym poście będzie reklama hostingu ustalona w prywatnej wiadomości ( myślimy o specjalnym banerze ). Osoby/organizacje biorące udział (linki). Na razie udział bierze Wulgen, link do jego stronki internetowej: http://wulgen.pl/ i ja, czyli Butipsal. Nie mam za bardzo do czego podać linka, mam nadzieję, że to nie wpłynie na ocenę samego projektu. Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki). Na pewno we dwóch nie będziemy. Planujemy rozpocząć rekrutację na forach typu MPC Forum. Mamy też cichą nadzieję na wsparcie graczy. Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp). Na pierwszy serwer myślimy o 4gb ramu ( ewentualnie 3/2gb ), jednak jeżeli powstanie drugi będziemy potrzebowali 2x tyle ramu i możliwość użycia BungeeCord. Co do slotów to myślimy o 100 slotach na początek. W końcu nie wiadomo jak serwer się rozwinie, ale bądźmy dobrej myśli. Na pewno nie potrzebujemy poglądu na serwer z jakieś minimapy. Stronę umiemy stworzyć samodzielnie, jednak potrzebujemy domeny pod stronę i serwer, która będzie do ustalenia na pw. Co mogę zaoferować w zamian? Oferujemy reklamę hostingu w przypiętym poście na facebooku w postaci banneru oraz na stronie serwera, pod każdym filmikiem z serwera wykonanym przez osobę z rangą YouTuber lub przez ekipę serwera zostaną umieszczone informacje o Waszym hostingu, czyli np. link, jakaś informacja reklamująca. Możemy także zaoferować reklamę na czacie co 15/20 minut na czacie do którego będą mieli dostęp tylko użytkownicy z rangą Vip lub YouTuber oraz ekipa serwera. Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz. WitherZone jest nowoczesnym i unikalnym projektem serwera do gry Minecraft. Nie tylko będzie posiadał autorskie pluginy, ale także będzie posiadał jak już wspomniałem autorskie tryby. Nasz system płatności z pewnością nie jest Pay2Win ( Zapłać, żeby wygrać ), a więc gracze powinni chętnie kupować rangi co się opłaci za równo dla graczy, naszej ekipy i hostingu. W dodatku nasza strona zostanie stworzona przez naszą ekipę która nie jest zielona jak limonka w webmasteringu. Wyróżniamy się także pomysłami dobrymi, a nie tylko autorskimi, bo pomysł to każdy może mieć, ale dobry nie każdy. Jako że Eula gry nie pozwala na to, aby ranga płatna mogła mieć coś czego nie może mieć gracz, to wszystkie udogodnienia vipa będą mogli zdobyć normalni gracze bez rangi specjalnej, ale sklep za monety serwerowe nie będzie za tani, ale naturalnie też nie za drogi dla przeciętnego gracza.

Kukubaczek
Kukubaczek

Wulgen? Cos kojarzę ten nick. Z tego, że wraz z kolegami nadużyli uprawnień jednego z nich do rozwalenia serwera. Nie polecam.

Wulgen
Wulgen

nie moja wina ze nerdian od ciebie odszedł i ciebie zgrifował

Wulgen
Wulgen

i mnie nie oskarzaj bo nic nie zrobiłem :)

Kukubaczek
Kukubaczek

Butipsal:

Planujemy rozpocząć rekrutację na forach typu MPC Forum To Was skreśliło.

xpaulek
xpaulek

Genialny Pomysł 😃 Chętnie będę grał gdy tylko LVLUP zaakceptuje współprace :slight_smile:

Kukubaczek
Kukubaczek

Genialny? Nic nie napisali o serwerze.

Butipsal
Butipsal

Czytaj uważnie. Po pierwsze chcemy szczegółowo to napisać administratorowi. Po drugie to ma być niespodzianka.

Kukubaczek
Kukubaczek

Odpisałem osobie wyżej, ze oceniła projekt w ciemno lub po samej nazwie. Jak nie zna danych to niech nie oceni. Podasz administratorowi pomysł - on oceni. Ale jak ktoś nie wie to niech się nie wypowiada.

Xepio
Xepio Pionier

Z tego co widzę ,użytkownik xpaulek jest prawdopodobnie w administracji lub w zespole wraz z osobą która ten temat założyła,bo trochę dziwne że od czasu którego założył konto na forum lvlup pierwsze co zrobił napisał komentarz do niedawno powstałego tematu serwera który jeszcze nie zachwyca swoimi innowacyjnymi pomysłami.Jak dla mnie to jest sztucznie podbijanie opinii własnego serwera :).

Wulgen
Wulgen

Własnie paulek nie jest w administracji :)

Butipsal
Butipsal

Nie wiem dlaczego tak napisał, ale wiem, że stara się o rangę moderatora. Nic z naszej strony, przynajmniej mojej nie zostało zalecone użytkownikowi xpaulek.

Xepio
Xepio Pionier

Hmm stara się o rangę moderatora ,wiec w sumie jest to osoba od was a nie przypadkowy użytkownik który zainteresował się waszym tematem,no cóż nie będę nikogo w sumie oskarżał o podbijanie własnego tematu i robieniu jakiegoś off-topic ale tak to jak dla mnie wyglądało..W sumie xpaulek musiał się jakoś dowiedzieć że piszecie tutaj o tą współprace. Pomijając ten fakt wypowiem się też trochę na temat serwera;p. Z tego co wiem takie wymyślanie trybów nowych rozgrywek nie przyjmuję się z dużym entuzjazmem w świecie Polskiego minecrafta,spójrzmy prawdzie w oczy lecz gracze minecraftowi grają tylko na trybach: easyhc,skyblock,survival+frakcje,rpg,itp... wprowadzanie nowego trybu bez opisywania go mówiąc że planujecie zrobić niespodziankę jak dla mnie by nie wypaliło :P Gracze czasem sami nie wiedzą co by chcieli od serwera wiec trzeba uważać jaki serwer się tworzy.

Butipsal
Butipsal

Wiem, dlatego czemu nie spróbować, w końcu raz się żyje. Jednak nie będę ukrywał, że trochę się boimy.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Butipsal:

Póki co wymyśliliśmy już pierwszy, autorski tryb, którego przynajmniej my nie widzieliśmy nigdzie indziej. Ma on nazwę " Wither Hunters ", [u]więcej zdradzać nie chcę, ponieważ to ma być fajna niespodzianka[/u], jednak mogę podać tylko administratorowi na pw. Od nazwy trybu, jak można się domyślić, pochodzi nazwa serwera. Udało nam się wynająć programistę do napisania trybu.Plany.

[u]ŻART?![/u] Jeśli tak to średnio zabawny, gratuluje natomiast poczucia humoru. Tutaj niestety nie sprzedasz kota w worku a szczególnie nie (nie wiem czemu nazywacie Go "Administratorem") panu Michałowi.

Z resztą, jak teraz patrzę to wystarczyło przeczytać tylko ten fragment by wiedzieć o co chodzi. Zachwalacie coś czego MY nie widzimy. Albo otworzycie projekt, albo nie widzę sensu pisać o współpracy.

Teraz Kilka uwag do użytkowników:

@Wulgen , nie usuwamy postów. Napisałeś coś, czego teraz się wstydzisz - trudno. W życiu nie ma Ctrl+Z :slight_smile:

@xpaulek z początku myślałem, że jesteś tzw. mulciakiem, któregoś z administracji. Troszeczkę chybiłem, a blisko byłem. Sądzę, że z wiadomych nam powodów nie powinieneś się wypowiadać na ten temat. Ale to moje personalne zdanie.

Butipsal
Butipsal

Dobrze, teraz rozumiem dodam do posta.

happi
happi

Oh wait.>Butipsal:

Co udało nam się zrobić?Póki co wymyśliliśmy już pierwszy, autorski trybMinigra jest już zrobiona czy dopiero wymyśliliście ją?

Wulgen ma max. 14 lat, więc wpisywanie go do osób biorących udział w projekcie nie jest dobre. Projekty które tworzył (mam tu na myśli chociażby skyblock z Sinoxem) były tak słabo zrobione, że mam wątpliwości co do tej całej minigry, że jest autorsko wykonana (jak jest już zrobiona). Poza tym, na jego "stronie" nic nie ma.

Nie wiem czy to już jest wykonane, ale jak jest to trzeba więcej konkretów. Jak nie - to jestem na nie.

Blueas
Blueas

Nie zbyt się zapowiada nawet jeszcze nie mają pluginów to tylko taka demo zapowiedz serwera. Plugin ten co opisał na serwer. Wulgen zlecił napisać Gabixdev.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony.

Protip Na przyszłość nie podawajcie proszę linków gdzie jest się przekierowanym z niewiadomych przyczyn na dziwną podstronę która jest praktycznie pusta:

690x118 Jak dla mnie zero profesjonalizmu i poważnego podejścia 😞 Nie mogę się podpisać pod tym że sponsoruję takie podejście... Nie tędy droga do współpracy.