WizardCraft.pl - Innowacyjny serwer survival na 1.19

Projekty użytkowników
Diego
Diego

plakat-wizardcraft2_01|561x500 plakat-wizardcraft2_02|561x500 plakat-wizardcraft2_03|561x500 plakat-wizardcraft2_04|561x500

                              Więcej Informacji

[details="Rudy"]

Rodzaje rud:

  • spinel
  • turquoise
  • ruby
  • aqua aura

Jak zdobyć i wydobyć:

  • Rudy można spotkać w kopalniach na każdej głębokości na głównym świecie
  • Do wydobycia potrzebujemy diamentowy kilof

Co można wytwarzać z nich:

  • Specjalne itemy którymi możemy przywoływać bossy
  • Przepalone rudy są potrzebne do wytworzenia nowych narzędzi i zbroi

[/details]

[details="Totemy"]

Do czego służą totemy:

  • Dzięki totemowi możemy przywołać bossy
  • Po zbudowaniu totemy potrzebujemy specjalny item którym aktywujemy totem coś w stylu przywoływania withera

Rodzaje totemów:

  • Jest kilka schematów totemów każdy odnosi się do innego moba i świata
  • Każdy totem ma specjalny item do aktywacji

Item aktywacyjny:

  • Item można stworzyć w craftingu
  • Niektóre można zdobyć tylko z innego bossa

[/details]

[details="Własny teren"]

Jak zabezpieczyć teren bazy:

  • Musisz wytworzyć specjalny item
  • Jeśli posiadasz już item stawiasz go na ziemie

Opcje:

  • Możliwość dodawania graczy
  • Zarządzanie globalnymi permisjami np. pvp, wybuchy tnt i wiele innych
  • Zarządzanie permisjami danego gracza
  • Powiększanie terenu
  • Przedłużanie ważności terenu

[/details]

someprivacy
someprivacy

Słabo widać, kliknięcie nic nie daje

NoName_1000
NoName_1000

Prezentacja 1/10, strasznie nieczytelna - widać, że autorowi totalnie się nie chce i zamiast w wątku zrobić normalną prezentację w sposób cywilizowany to tylko autor daje obrazek z "reklamą" serwera co daje dodatkowy dyskomfort w czasie czytania tych wypocin tego tekstu.

Ogólnie jestem zdania, że tego typu wątki z reklamami gdzie jest tylko sam obrazek powinny być natychmiastowo zezłomowane bo one niczego nie wnoszą na forum, więcej już wniesie reklama odkurzaczy z Mango do mojego życia bo chociaż jest rozdzielczością przystosowana do mojego TV. Ostatnio to forum jest coraz bardziej zalewane tego typu wątkami, gdzie autor tylko wrzuca obrazek i pewnie tak robi na 3762571635... różnych forach...

Co do treści prezentacji to jedynie przyczepię się do tego, że po co umieszczać w reklamach to: image|668x500, 75%

Jest to chęć przyszpanowania "o mam serwer w Niemczech? w piwnicy Merkelowej" i "jest stabilny?", umieszczanie tego w jakiejkolwiek prezentacji jakiegokolwiek serwera gier/głosowego nie ma praktycznie sensu - co potencjalnego gracza będzie obchodzić to, że serwer znajduje się w Niemczech czy w Chinach czy w chociażby Azerbejdżanie? No nic, działa, jest grywalny i to jest ważne, z resztą już jest punkt w tej całej "prezentacji" mówiący o stabilności.

Trochę prezentacja uboga, tylko składa się z paru punktów, nawet nic nie jest napisane więcej o tym serwerze, nie jest opisane chociażby jakie rudy zostały dodane, jak działa system prac i tym podobne.

Prezentacja wnosi tylko to, że:

  1. Istnieje taki serwer Minecraft;
  2. Jest na wersję 1.19;
  3. Jego adres to wizardcraft.pl;
  4. Są dodane nowe moby, prace, totemy i możliwość posiadania własnego terenu, nowe rudy;
  5. Możliwość rozmawiania z graczem w pobliżu (voice chat)
  6. No i najważniejsze że jest na serwerze w Niemczech i że jest stabilny

Chyba tyle co chciałem na ten temat powiedzieć, pozdrawiam.

anon82274658
anon82274658

Beznadziejna prezentacja, właściwie nic nie widać 😑

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.