WPLN na hostingu lvlup.pro

Zombie
rynek-sprzedam
DoreK
DoreK α-tester v3

Witam, do sprzedania mam WPLN na hostingu lvlup.pro :slight_smile: . 1wpln = 0.75 PLN Przykładowo, gdy kupisz 50WPLN u mnie, zapłacisz tylko 37.50 złotych a nie 50. Metody płatności: przelew i paypal Jak to działa? Uznajmy, że jesteś zainteresowany:

  1. Kontaktujesz się ze mną na pw na forum lub discord: DoreK#5657
  2. Ustalamy kwotę, podajesz swoje ID klienta lvlup.pro oraz nick i e-mail
  3. Robisz wpłatę na moje konto
  4. Piszę do supportu w celu przelania WPLN na Twoje konto lvlup.pro.

Na stanie mam 308.27 WPLN

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

I to rozumiem, tak jak proponowałem w temacie o wypłatach z hostingu - tak powinno się robić. Przy okazji nie ma żadnych umów, pitów i innych :D

LinGruby
LinGruby Pionier

Timo:

Przy okazji nie ma żadnych umów, pitów i innych 😃

ale legalne to to nie jest, tyle ode mnie

Może ja patrzę na to z innej strony ( może ze względu na wiek )


Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dlaczego nielegalne? Może ja nie rozumiem. Wpłacając pieniądze na hosting osoba która to robiła zapłaciła podatek VAT oraz firma zapłaciła podatki dochodowe i wszystkie inne. Wirtualne pieniądze (które teoretycznie mogą być nic nie warte, tak jak wirtualne skórki na Steamie) zostają przez cały czas na hostingu. Trafiają do mojego wirtualnego portfela (w ciągu dalszym pozostając na hostingu) i wydam je na usługi w serwisie. Wymieniłem się z osobą oferującą je, w ramach umowy Wirtualna Gotówka na serwisie ←→ Pieniądze, które również zostaną zapewne opodatkowane w jakiś sposób.

LinGruby
LinGruby Pionier

Timo:

Wirtualne pieniądze

właśnie nasuwa się pytanie skąd te wirtualne? jak z zarobku na czymś to powinny być ( opodatkowanie etc. itp. )

jak zostały wpłacone a nie wykorzystane to poco były wpłacane? etc. itp.


i tak można wymieniać, ale nie o to chodzi, chodzi o sam fakt ( niestety takie mamy prawo ) że każdy zarobek powinien być opodatkowany etc. itp.

DoreK
DoreK α-tester v3

Na stanie mam 91.40 wpln ale cuś się nie da edytować tematu, więc informuję w komentarzu.

LinGruby
LinGruby Pionier

DoreK:

ale cuś się nie da edytować tematu

edytować wszystkie swoje tematy można tylko przez godzinę ( już od pewnego czasu tak jest )

DoreK
DoreK α-tester v3

Głupota według mnie...

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

@DoreK To nie głupota, tylko zabezpieczenie przed spamerami i innego rodzaju upośledzeniem, objawiającym się np. ciągłym kasowaniem treści postów żeby się wybielić i uniknąć bana/innego rodzaju odpowiedzialności.

LinGruby
LinGruby Pionier

no jeszcze cię na forum nie było jak to weszło ale to wina pewnych ( byłych ) użytkowników etc. itp. nie będę rozwijał tematu, ale Paulina wyjaśniła ;-) konkretnie.

DoreK
DoreK α-tester v3

Gdy chcę zmodyfikować swój temat, jak w tym przypadku lub w przypadku gdy chcę zaktualizować prezentację serwera to co? 😛 Powinniście dawać możliwość edytowania tematów dla bardziej 'ogarniętych' osób.

LinGruby
LinGruby Pionier

Piszesz do moderatora o nadanie Wiki na danym temacie ot wszystko ;-)

DoreK
DoreK α-tester v3

W ten sposób, ok.

Toranktto
Toranktto

Polecam, szybka i sprawna transakcja.

DoreK
DoreK α-tester v3

Dziękuję za opinię :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Na stanie mam 141.40 WPLN, proszę moderatora o edycję.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Włączyłam tryb wiki, enjoy :slight_smile:

DoreK
DoreK α-tester v3

Dziękować.

DoreK
DoreK α-tester v3

Odświeżam

DoreK
DoreK α-tester v3

Odświeżam, dostawa WPLN

DoreK
DoreK α-tester v3

Odświeżam

DoreK
DoreK α-tester v3

Odświeżam

DoreK
DoreK α-tester v3

Dostawa WPLN, odświeżam

DoreK
DoreK α-tester v3

Dostawa WPLN - na stanie mam 377.17

krfcm
krfcm Pionier

Polecam tego allegrowicza. Jedyny minus nie przyjmuje potwierdzeń przelewu 😛

DoreK
DoreK α-tester v3

Odświeżam

DoreK
DoreK α-tester v3

Nieaktualne!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

DoreK:

Nieaktualne!

W takim układzie wątek zamykam. Jeśli chciałbys go przywrócić, śmiało podbij do któregoś moderatora :)