WPLN na hostingu

Zombie
rynek-sprzedam
happi
happi

Cześć, mam do sprzedania 35 WPLN na hostingu. Mi się one nie przydadzą, dlatego chcę je sprzedać. Cena to 20 zł, płatność PayPalem lub PaySafeCard. Dostajecie prawie 2x więcej, więc myślę, że się opłaca.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Generalnie fajna oferta, opłacalna dla potencjalnego klienta, lecz jest haczyk niezależny tak na prawdę od Ciebie, otóż czy pan Michał zgodzi się na takie operacje, przelew vPLN jest możliwy lecz na sporadyczne przypadki, nie jako taki handel. Poza tym też musi mieć z tego jakąś działkę :P

Szymon
Szymon

Myślę, że on dostaje z tego działke jak ta osoba doładowuje wPLN na hostingu.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Akurat jak doładowuje ktoś to raczej nic nie dostaje, poza tym że fizyczne (choć i tak wirtualne) pieniądze są na jego koncie w banku, tylko numerek jest na kogoś portfelu lvlapa :D I tak vPLN może być wydane tylko na rzeczy z hostingu więc tak czy inaczej do pana Michała trafią #biznes :D

Szymon
Szymon

Właśnie oto mi chodzi. Gdyby można było wypłacić te pieniądze to trochę by mu to szkodziło.

happi
happi

Pisałem do pana Michała, z pytaniem czy można wypłacić i dostałem odpowiedź, @SystemZ pozwól, że zacytuję "Nie ma możliwości wypłaty, portfel służy tylko do zakupu usług w lvlup.pro. Może za to środki przydadzą się np. innej osobie?"

A co do przelania środków to chyba nic w tym złego, skoro osoba, która kupi ode mnie WPLN pewnie zakupi coś z oferty hostingu, bo po co taka osoba miałaby je kupować ode mnie.

happi
happi

Odświeżam

happi
happi

Sprzedane, do zamknięcia.