Wprowadzanie w błąd - Kociak7331

Zombie
SebxteR
SebxteR

Witam, chciałbym zgłosić użytkownika Kociak7331 przez którego zostałem oszukany i mam obawy że nie tylko ja ponieważ ta osoba oszukuje na większą skale. Przechodząc do rzeczy, chciałem sobie kupic VPS na lvlup, będąc na discord tej strony widzę że osoba z poziomem trzecim ma ustawiony opis

-30% znizki na lvlup.pro z kodem: netmc.pl

no to sobie myślę o super okazja takiej jeszcze nigdzie nie widziałem, więc biorę. No to tak o sobie wpisałem kod już ucieszony że zaoszczędzę a tutaj co? image|666x500 oszustwo, za VPS powinienem zapłacić 18,16 PLN, image|132x111 proszę sobie wyobrazić ile osób mogło zostać tak oszukane bo ten opis jest już od dłuższego czasu a nikt jeszcze nic z tym nie zrobił. Co najlepsze ta osoba posiada jeden z większych serwerów minecraft i takie niesportowe zachowanie powinno być karane. image|252x323 To jest po prostu nie do pomyślenia że osoba która należy do grupy z wyższym poziomem (LVL 3) do którego trudniej się dostać robi coś takiego. Proszę coś z tym zrobić. pozdrawiam.

SebxteR
SebxteR

Chciałbym dodać że użytkownik po zobaczeniu tej skargi zmienił opis, image|236x62 ale pisałem o tym już wczoraj na discordzie i myślę że osoby mogą potwierdzić że ta osoba w taki sposób oszukuje.image|457x500

Dudix
Dudix

SebxteR:

proszę sobie wyobrazić ile osób mogło zostać tak oszukane bo ten opis jest już od dłuższego czasu a nikt jeszcze nic z tym nie zrobił.

image|690x102 Nikt do tej pory nie został "OSZUKANY", kod istnieje w moim statusie max 2d. Co do nadwyżki kodu, jest to chwyt marketingowy. jak promocje w polsce :nosacz:

SebxteR
SebxteR

Nadal jest to oszustwo w które wplątałeś LVLUP

LostAll
LostAll

Chwyt, który aktualnie zniszczył Twoją reputacje 🙂 Masz się czym pochwalić. Trochę śmieszne zachowanie jak na osobę prowadzącą większy serwer. Ale zapomniałem, że żyjemy w Polsce...

jbrudek
jbrudek

Taki chwyt stosował również pewien znany sok; i nie zbyt ciekawie się to dla nich skończyło. image|480x480

(taka tam wstawka, wydaje mi się że pasuje do tematu)

xMin3S
xMin3S

Moim zdaniem skarga czy jakikolwiek to ma charakter, jest bez sensu xD Przyszedłeś się wyżalić że nie dostałeś 30% upustu na VPS? Jak potrzebujesz taniej VPS to zakup wPLN w dziale "Rynek" :nosacz: Zaraz zrobi się z tego niepotrzebny spam

Axerr
Axerr

Pan @Dudix zapewne ustawił sobie taki status "dla jaj" a Wy robicie z tego 💩burzę. @xSeKaBo oscamowany nie zostałes bo nie straciłeś nic.

Btw. czy ten dział nie jest przypadkiem do składania propozycji co do samego lvlup, a nie użytkowników?

jbrudek
jbrudek

xMin3S:

Moim zdaniem skarga czy jakikolwiek to ma charakter, jest bez sensu xD

Moim zdaniem ma sens, gdyż ma on dosyć wysoki poziom zaufania (co w sumie nic nie oznacza ale zawsze coś) więc zakładamy, że mówi prawdę o tej 30% zniżce, dodatkowo między innymi jego status wyświetla się na serwerze discord lvlup, dzięki czemu można założyć że mówi prawdę i zostać wprowadzony w błąd (oszukany?) na jego korzyść.

Axerr:

Pan @Kociak7331 zapewne ustawił sobie taki status “dla jaj” a Wy robicie z tego 💩burzę.

Z tą gówno burzą to może i racja, aczkolwiek stwierdzenie że to było tylko dla jaj jest moim zdaniem błędne, gdyż on sam napisał że to chwyt marketingowy. Zapewne liczył że dzięki temu ktoś użyje jego kodu - ale jak widać narobił tylko wokół siebie szumu.

KrEdEnS
KrEdEnS Moderator Freebies

Poziom tematu jak jakość serwerów z naz... Do "oszustwa" nie doszło - spostrzegawczy autor tematu :)

PS. Zawsze sprawdzajmy dwa razy co i za ile kupujemy

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ostatecznie nikt nie został oszukany. W LVL UP pod koniec widać kwotę promocji i w łatwy sposób można zweryfikować czy kod daje wyznaczoną zniżkę.

Wspólnie z administracją zadecydowaliśmy o banie na 7 dni dla @Dudix (co skutkuje utratą TL3).