Współpraca lvlup.pro

Zombie
współpraca-odrzucone
huberty3824
huberty3824

Nazwa projektu EBLAZECORE.PL | SERWER MEDIUMHC |

Cel

Rozwinięcie serwera do potężnej liczby odbiorców.

Co udało nam się zrobić

Przygotowaliśmy pluginy, mapę, youtube'rów, trailer, oraz innowacyjne pomysły serwera

Plany

Mamy zamiar otworzyć serwer, na którym będzie grała duża ilość osób

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

YouTube'r CANDREV - https://www.youtube.com/user/Candrevovsky MrKubixon - https://www.youtube.com/watch?v=c2kYXO7JRow krvlCZARNY - https://www.youtube.com/channel/UCfqe7kkBT7N8cyW6cbSteVQ JartGaming - https://www.youtube.com/channel/UCCIz8a-D9tT8avQMKlk0rVQ

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC 6GB RAM EU ze względu na dużą liczbę graczy która będzie grała na serwerze,. Serwer MC BungeeCord oraz Serwer MC Lobby Bungeecord 2GB oraz Lobby 2GB

ItemShop serwer'a aby na czymś zarabiał.

Co mogę zaoferować w zamian

  • Przekazywanie pełnego dochodu ze sklepu serwera na rzecz państwa firmy
  • Reklamy hostingu na serwerze, trailerach i u YouTube'row serwerowych.
  • Średnio co najmniej 500 graczy online
  • Stałego promowania serwera oraz hostingu aby stopniowo coraz bardziej się rozwijał

Nie będzie to typowy serwer MediumHC nowości jakie mają zapaść na nim:

Enchantowanie jakich kolwiek itemów na starcie jest zablokowane. Możliwość zakładania gildii będzie odblokowane od startu. Itemy na gildie będą trudniejsze, nie idziemy na łatwiznę ( Vip oraz SVIP ma 15% mniej itemów na gildie ) Kity ( "/kit" Wszystkie kity dostępne od 3 godzin po starcie ( tj. środa godzina 19:45 ) Logowanie premium Bazary Sektory 1000 slotów Trudniejszy drop, itemy na gildie Drop ze stone: ❗ DIAMENTY: 1,5% ❗ ZŁOTO: 2,1% ❗ ŻELAZO 2,5% ❗ WĘGIEL 4% ❗ REDSTONE 4% ❗ EMERALDY 2,5% ❗ PERŁY 0,01% ❗ PROCH 1,2% Walki na żelazne sety na starcie. Zablokowane Knocki / Anty Nóżki Nóżki = BAN Serwer coś w stylu AMERCZYKI HCF'A ITP. Koniec z Polskimi BECZKAMI I SYFAMI = BAN Można używac / spawn, brak bana po śmierci / logout Dozwolona komenda dla wszystkich /tpa /tpaccept Limit koxów/pereł (Edycja na koxy) 4 koxy 16 refów w Eq + 16 pereł (ze względu na to że jest to item na gildie) :) Border mapy wynosił będzie 1500 kratek ( 1,5 tys. kratek w każdą stronę )

Administracja:

Jakub Rutkowski - JA 19lat od 6 lat pracuje nad projektem serwera, sam posiadałem 3 serwery z czego 2 z nich wypaliły grało po 500/700 osób, upadły z powodu braku aktywności i wkładu mojej pracy.

Hubert Jarmulski - 17lat 3 lata spędził przy budowaniu różnego rodzaju spawnów itp.

Daniel Będzin - 20 lat - 9 lat spędził przy pomocy i otwieraniu innych serwerów, dawny helper serwer'a EZHC.NET

Wiktoria Olszewska - 16 lat - 2 lata spędziła na tworzeniu trailerów itp.

Dziękuję i Pozdrawiam

koweq
koweq

Nic ciekawego, nie sądzę żeby projekt przeszedł dalej.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Nie.

i tyle, dalej nie będę się wypowiadał

huberty3824
huberty3824

Jeśli nie grasz na serwerach BlazingPacka to co ty chlopczyku mozesz wiedziec o tworzeniu i grze na takich serwerach... Polecam wejsc craftcore.pl i wtedy ocen moj projekt...

huberty3824
huberty3824

Jeśli nie grasz na serwerach BlazingPacka to co ty chlopczyku mozesz wiedziec o tworzeniu i grze na takich serwerach... Polecam wejsc na mchc czy tez craftcore.pl i wtedy zacznij oceniac...

koweq
koweq

Po 1. Czemu taka agresywność? Po 2. lvlup celuje w INNOWACYJNOŚĆ! Nie wystarczy zmienić dropu czy innych drobnych rzeczy :v

Swoją drogą to grałem zarówno na craftcorze jak i na mchc i te serwery są już nudne :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Przykro mi, ale przeczytałem dwie pierwsze linijki i przescrollowałem na sam dół strony. Nie musze więcej czytać, serwer nie nadaje się do współpracy. Szukamy innowacyjnych projektów. Na 100% nie czytałeś regulaminu współpracy ani wymagań. Pozdrawiam.

Toranktto
Toranktto

huberty3824:

ItemShop serwer'a aby na czymś zarabiał.

Mam nadzieję, że zgodny z EULĄ :)

SystemZ:

Oczekuję bardziej serwerów dla społeczności czyli publiczne gdzie każdy może wejść, zagrać i cieszyć się rozgrywką, najlepiej w stylu jakim nie znajdziemy nigdzie indziej.

Styl rozgrywki przedstawiony w powyższej powiedzmy prezentacji jest wykorzystywany przez mnóstwo serwerów Minecraft.

Projekt nie jest unikalny, to będzie po prostu kolejna "maszynka do robienia hajsu". Oczywiście nie ma nic w tym złego (nie licząc łamania EULA'i :) ) ale z tego co wiem (i ty również możesz sie dowiedzieć przeglądając dział "Odrzucone") LvlUp celuje we współpracę z projektami, które wnoszą cokolwiek nowego do społeczności Minecraft. Jestem na nie.

luxDev
luxDev Pionier

Jednym słowem - nope.

Pantoflarz
Pantoflarz

przeczytałem "Rozwinięcie serwera do potężnej liczby odbiorców." i stwierdziłem że nie.

Nope. Z takim podejściem to mnie ciekawi czy Ty "chłopczyku" wogóle wiesz co to jest prowadzenie serwera.

Marcoral
Marcoral Pionier

Mnie osobiście rozbawiło

Daniel Będzin - 20 lat - 9 lat spędził przy pomocy i otwieraniu innych serwerów, dawny helper serwer'a EZHC.NET

9 lat? Poważnie...? Cytując Wikipedię:

Pierwsza publiczna testowa wersja gry została wydana 17 maja 2009 roku.

Zresztą ciężko wyobrazić mi sobie, co może być tak skomplikowanego w jakże szeroko pojętym "otwieraniu i pomocy przy serwerach", że istotne jest tutaj ośmioletnie doświadczenie.

Ogólnie trochę dziwi mnie, że zamiast pokazać, że

3 lata spędził przy budowaniu różnego rodzaju spawnów itp.

czy

2 lata spędziła na tworzeniu trailerów itp.

wolisz poinformować nas jak się nazywacie. To, że napiszecie, że macie powyżej 15 lat też zapewne na większości z nas nie robi wrażenia. Jeżeli chodzi o typ serwera, to wszyscy wiedzą jakie jest moje zdanie na ten temat i wiem, że na tym forum gros ludzi, a co najważniejsze - właściciel hostingu - je podziela. Anyway powodzenia Jakub!

~ Marcin Polak, lat 21

DoreK
DoreK α-tester v3

huberty3824:

EBLAZECORE.PL | SERWER MEDIUMHC |

Przestałem czytać, jestem na nie.

endrjoo96
endrjoo96

huberty3824:

grało po 500/700 osób, upadły z powodu braku aktywności i wkładu mojej pracy.

Upadły z powodu wkładu Twojej pracy w serwer? A skąd ktoś miałby mieć pewność, że ten projekt także nie upadnie z podobnej przyczyny? I jak to możliwe, żeby olać tak dobrze prosperujący serwer? Jak dla mnie to oraz te agresywne odpowiedzi pod postem, świadczą tylko o braku profesjonalizmu. Poza tym, jest to nieco trudniejszy EasyHC, odmiana minecraftowej plagi psującej kreatywność młodszej częsci graczy.

Jestem na TAK.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone