[Współpraca] Serwer Minecraft GoPvP.PL

Zombie
współpraca-odrzucone
TikuPL
TikuPL

GoPvP.PL - Profesjonalny, solidny, bezpieczny serwer PvP! Cel:

Stworzenie najlepszego serwera PvP w Polsce. Udało nam się to rok temu lecz z przyczyn rodzinnych musieliśmy zamknąć serwer, teraz wracamy z nową siłą i pełnią energii aby walczyć o TOP 1 w Polsce!

Co udało nam się zrobić:

Proste pytanie, prosta odpowiedź, WSZYSTKO! Serwer jest w pełni stworzony pluginy, mapy oraz administracja.

Plany

Hmm.. wymyślać i tworzyć coraz lepsze tryby PvP aby każdy gracz znalazł w nas coś dla Siebie i nigdy nie powiedział "Ale nudy, nie ma co robić, idę grać w CS'a"

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Nasza ekipa składa się z doświadczonych programistów, graczy, oraz fanów serwerów PvP. Część naszej ekipy współtworzyła kiedyś takie serwery jak ZaczPvP oraz Go2mc. Znane i lubiane serwery, Ci którzy choć raz byli na którymś z tych serwerów wiedzą jack dobrze były przygotowane pod względem wyglądu jak i jakości (pluginy, lagi itp.).

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Easyhc.PL ZaczPvP Go2MC

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Od hostingu LVLUP oczekujemy części serwera dedykowanego z pełnym dostępem (SSH itp.). Potrzebujemy ok. 20 GB RAMu oraz dobrego dysku. Dlaczego aż dedyk? Co oni sobie myślą? Ja zrobiłbym na 1 zwykłym serwerze z panelu.

Dlaczego tak nie zrobimy, dlaczego potrzebujemy aż tak dużo?

Przez bardzo długi okres czasu graliśmy w Minecraft jako zwykli gracze, dlatego wiemy jak ważna dla graczy jest jakość czyli gra bez lagów, bugów itd. Każdy z naszych trybów postawiony jest na oddzielnym serwerze po to aby przez dość ciężkie pluginy serwer nie zatrzymał się nawet na milisekundę. Jeżeli nie ma możliwości dania nam tego czego oczekujemy za darmo liczymy chociaż na zmniejszenie ceny, myślimy że oferujemy dość dużo na poprzedniej edycji odwiedziło nas 3000 osób.

Co mogę zaoferować w zamian

W zamian oferujemy reklamę serwisu LVLUP w automatycznych wiadomościach oraz w MOTD serwera.

Dlaczego ten projekt jest unikalny?

Nasz projekt jest unikalny ponieważ, posiadamy wieloletnie doświadczenie przez co oferujemy lepsze możliwości niż nasza konkurencja. Mamy własnych programistów którzy cały czas piszą nowe tryby dlatego każda rzecz która nie spodoba się graczom zmieniana jest w natychmiastowym tempie. Nie piszemy do innych serwerów z prośbą o sprzedaż pluginów. Nasza administracja nie banuje "za nic" każdy ban poprzedzony jest rozmową przez komunikator głosowy TS3 lub Skype.

To chyba tyle w razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać, odpowiemy jak tylko będziemy mogli.

patryks
patryks Pionier

TikuPL:

Nasz projekt jest unikalny ponieważ, posiadamy wieloletnie doświadczenie przez co oferujemy lepsze możliwości niż nasza konkurencja

Co jak co, ale kolejny serwer PvP nie uważam za unikalny, a doświadczenie ekipy nie jest raczej unikalne samo w sobie. Też nie przytoczyłeś żadnych przykładów z unikalnymi trybami.

TikuPL
TikuPL

Nasze unikalne tryby które wprowadzimy to np. Parkour PvP, Survival PvP oraz wiele innych trybów. Mamy grupkę osób która cały czas myśli nad nowymi trybami ok. 20 pomysłów zostało wykodzonych ale po testach stwierdziliśmy że niektóre się w ogóle nie nadają a niektóre będą OK ale trzeba troszkę przy nich posiedzieć więc o unikalność trybów nie musisz się martwić :slight_smile: Dlaczego kolejny serwer miałby być unikalny? Ponieważ jako (chyba) jedyni będziemy startować z paczką Anty-Cheat przez co nie będzie u nas cheaterów. Tak wiem, inne serwery też jej używały ale nie każdy został przy jej używaniu 😛 Doświadczenie hmm... może nie jest unikalne ale jest wyróżniające się od innych gdyż po prowadzeniu tak dużych serwerów różnimy się od innych prawda?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Twoja prezentacja wygląda jak wygląda, wzór jednak po coś jest... Mógłbyś kopiować go uważniej. To nie chodzi o mnie a o ludzi, którzy będą to czytać i prawdopodobnie (?) inwestować nie małe pieniądze w TWÓJ projekt. Spójrz się teraz pod koniec tego posta. Twoja prezentacja "wlepiona" we wzór. Lepiej? Dla wielka różnica.

Cóż sam projekt mówi mi tylko jedno - kolejna standardowa prezentacja na tym forum, poczytaj ile już było takich ludzi ( i takich prezentacji ) jak Ty (Twoja) [ https://forum.lvlup.pro/c/wspolpraca-z-lvlup-pro/odrzucone ].

Po mimo faktu, że wnikliwie przeczytałem to co napisałeś w punkcie "Dlaczego aż tak dużo (...)" argumenty średnio do mnie docierają... Ta kategoria nie jest po to by stawiać od razu, Tobie ogromny serwer. Chyba nie do końca rozumiesz idee tej kategorii.

Szkoda dalej strzępić klawiatury, pododaje może jakieś edity potem. Póki co nie mam na to czasu. Słabo znajuje ten projekt.

Tak jak zapowiadałem, prezentacja w troszkę lepszym wydaniu: #GoPvP.PL - Profesjonalny, solidny, bezpieczny serwer PvP!

###Cel: Stworzenie najlepszego serwera PvP w Polsce. Udało nam się to rok temu lecz z przyczyn rodzinnych musieliśmy zamknąć serwer, teraz wracamy z nową siłą i pełnią energii aby walczyć o TOP 1 w Polsce!

###Co udało nam się zrobić:

Proste pytanie, prosta odpowiedź, WSZYSTKO! Serwer jest w pełni stworzony pluginy, mapy oraz administracja.

###Plany Hmm.. wymyślać i tworzyć coraz lepsze tryby PvP aby każdy gracz znalazł w nas coś dla Siebie i nigdy nie powiedział "Ale nudy, nie ma co robić, idę grać w CS'a"

###Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Nasza ekipa składa się z doświadczonych programistów, graczy, oraz fanów serwerów PvP. Część naszej ekipy współtworzyła kiedyś takie serwery jak ZaczPvP oraz Go2mc. Znane i lubiane serwery, Ci którzy choć raz byli na którymś z tych serwerów wiedzą jack dobrze były przygotowane pod względem wyglądu jak i jakości (pluginy, lagi itp.).

###Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Nie wyłapałem 😦

###Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Od hostingu LVLUP oczekujemy części serwera dedykowanego z pełnym dostępem (SSH itp.). Potrzebujemy ok. 20 GB RAMu oraz dobrego dysku. Dlaczego aż dedyk? Co oni sobie myślą? Ja zrobiłbym na 1 zwykłym serwerze z panelu. ####Dlaczego tak nie zrobimy, dlaczego potrzebujemy aż tak dużo? Przez bardzo długi okres czasu graliśmy w Minecraft jako zwykli gracze, dlatego wiemy jak ważna dla graczy jest jakość czyli gra bez lagów, bugów itd. Każdy z naszych trybów postawiony jest na oddzielnym serwerze po to aby przez dość ciężkie pluginy serwer nie zatrzymał się nawet na milisekundę. Jeżeli nie ma możliwości dania nam tego czego oczekujemy za darmo liczymy chociaż na zmniejszenie ceny, myślimy że oferujemy dość dużo na poprzedniej edycji odwiedziło nas 3000 osób.

###Co mogę zaoferować w zamian W zamian oferujemy reklamę serwisu LVLUP w automatycznych wiadomościach oraz w MOTD serwera.

###Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Nasz projekt jest unikalny ponieważ, posiadamy wieloletnie doświadczenie przez co oferujemy lepsze możliwości niż nasza konkurencja. Mamy własnych programistów którzy cały czas piszą nowe tryby dlatego każda rzecz która nie spodoba się graczom zmieniana jest w natychmiastowym tempie. Nie piszemy do innych serwerów z prośbą o sprzedaż pluginów. Nasza administracja nie banuje "za nic" każdy ban poprzedzony jest rozmową przez komunikator głosowy TS3 lub Skype.

To chyba tyle w razie jakichkolwiek pytań prosimy pisać, odpowiemy jak tylko będziemy mogli.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Wygląda znacznie lepiej, przy czym nie każdy ogarnia że na forum trzeba zastosować Markdown.

TikuPL
TikuPL

Osobiście uważam że pisanie czegoś pod wzór nie jest niczym dobrym to tak jakby ktoś uważał że nie jestem w stanie napisać czegoś takiego samemu. Nie ma potrzeby stawiania ogromnego serwera? Zobacz FB serwera: https://www.facebook.com/gopvppl 210 online? mało? No jeżeli tak uważasz to widzę że powinieneś zacząć od pobrania MineaCrafta gdyż twoja wiedza nie jest na wysokim poziomie..

Szymon
Szymon

Skoro na poprzedniej edycji odwiedziło was, aż 3000 osób to chcecie powiedzieć, że na tej chcecie sobie zaoszczędzić?

TikuPL
TikuPL

Wiesz ile zarabia się na serwerach PvP? Właściciele cieszą się jak nie muszą dokładać więc już chyba wiesz dlaczego piszemy tutaj o współpracę :)

patryks
patryks Pionier

Tak z ciekawości, czym wyróżnia się wasz Survival PvP? Pierwsze co mi się skojarzyło to takie "EasyHc", gdzie kopiesz diamenty, robisz eq i się bijesz, tylko taki bez dropu z kamienia i gildii. Albo Parkour PvP? Trochę takie SkyWarsy, ale nwm to moje skojarzenia tylko. A co do samego tematu, polecam go poprawić w taką formę jaką przedstawił @adminek153 - jest bardziej czytelna i przyjemna dla oczu.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Aylin:

Wygląda znacznie lepiej, przy czym nie każdy ogarnia że na forum trzeba zastosować Markdown.

Nie do końca - mamy ten (nie wiem jak to nazwać) panel/edytor nad tekstem: 354x31 I jest jeszcze poradnik : https://lvlup.rok.ovh/t/formatowanie-postow-na-forum-skladnia-markdown/390/

TikuPL:

Osobiście uważam że pisanie czegoś pod wzór nie jest niczym dobrym to tak jakby ktoś uważał że nie jestem w stanie napisać czegoś takiego samemu @Aylin powiedziała kiedyś bardzo ważne słowa, zapoznaj się z nimi :)
Aylin:

Szablon nie został stworzony po to by utrudnić Tobie życie, tylko po to żeby ułatwić życie potencjalnemu "czytaczowi". Przeglądając według szablonu jest łatwiej i przejrzyściej przeczytać i przyswoić informacje. Tak więc staraj się nie olewać potencjalnego czytającego :slight_smile:

TikuPL:

o jeżeli tak uważasz to widzę że powinieneś zacząć od pobrania MineaCrafta gdyż twoja wiedza nie jest na wysokim poziomie..

  1. Wybacz, ale sądzę, że jeśli ktoś chce grać w minecraft [MineaCrafta] powinien zacząć od jego pobrania/kupienia. :slight_smile:
  2. Nie podałeś linka do FP w prezentacji, nie do końca wiedziałem z kim możemy mieć do czynienia :) . Zauważ, że podobnych prezentacji na tym forum jest kilka

TikuPL:

Wiesz ile zarabia się na serwerach PvP? Właściciele cieszą się jak nie muszą dokładać więc już chyba wiesz dlaczego piszemy tutaj o współpracę :slight_smile: Cóz ekhem... Pewnie centrumpvp bardzo dużo dokłada do biznesu.... Sądząc po statystyce klientów itemshopa 😛

Dalej Nie dla projektu :)

TikuPL
TikuPL

Proszę bardzo zmieniałem wygląd prezentacji. Tak, mam rację ze względu za szybie pisanie nie dodałem FB przepraszam nadrobione :D Ile zarabia CentrumPvP? - Nie wiem, nie chce wiedzieć, nawet nie interesuje mnie to niech zarabia jak najwięcej :slight_smile: Ja, opieram się na swoich oraz moich kolegów informacje prowadzących tego typu serwery :slight_smile: . P.S. Przychodząc na to forum myślałem że rzeczywiście jest tu fajnie zrobisz jakiś błąd pomogą Ci go naprawić a nie od razu kopać Ciebie żebyś upadł, a gdy zaczniesz się tłumaczyć będą pilnować abyś nie powstał. Zdaje Sobie sprawę że po tym komentarzu zapewne nie dostanę serwera. Trudno. Choć naprawdę jestem zawiedziony tym co tu zobaczyłem :P A co zobaczyłem? Paru cwaniaków którzy tępią każdego kto próbuje zrobić coś od Siebie z całych swoich sił próbuje ale ch*j dobijmy Go. Pozdrawiam.

TikuPL
TikuPL

@patryks Survival PvP polega zupełnie na czymś innym powiem tylko że działa to na zasadzie UHC z tym że w innym wydaniu więcej nie moge powiedziec dla dobra serwera.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

TikuPL:

Przychodząc na to forum myślałem że rzeczywiście jest tu fajnie zrobisz jakiś błąd pomogą Ci go naprawić a nie od razu kopać Ciebie żebyś upadł, a gdy zaczniesz się tłumaczyć będą pilnować abyś nie powstał. Zdaje Sobie sprawę że po tym komentarzu zapewne nie dostanę serwera. Trudno. Choć naprawdę jestem zawiedziony tym co tu zobaczyłem 😛 A co zobaczyłem? Paru cwaniaków którzy tępią każdego kto próbuje zrobić coś od Siebie z całych swoich sił próbuje ale ch*j dobijmy Go.

Oczywiście, czy ja Ci nie pomogłem? Pokazałem Ci co i jak w przypadku markdown, że ma to olbrzymie znaczenie na prezentacji. Nikogo jeszcze nie dobiłem (jeszcze :)) Cieszę się, że zmieniłeś prezentację, bo warto. I nigdy nie mów nigdy, to nie od nas zależy czy dostaniesz serwer (bo może dostaniesz), od tego tutaj jest SystemZ.

Ja jedynie prezentowałem swoje uwagi dotyczące:

  • prezentacji
  • pomysłu na serwer

Mam nadzieje, że to rozumiesz :upside_down:

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Z poprawieniem prezentacji to czepiamy się, żebyś miał większe szanse - naprawdę nikt nie robi tego bo mu coś pod biurkiem wstaje z radości. Zresztą, każdy pisze swoje zdanie a @SystemZ i tak sam zdecyduje.

Tak btw. @adminek153 to bardzo wymagający człowiek, jak jego zadowolisz to i osobę decyzyjną też powinieneś przekonać ;p

Plus fajnie się dowiedzieć, że jestem cwaniakiem. Wiele epitetów już na swój temat słyszałam, ale ten po raz pierwszy do mnie przyczepiono. Jeśli uważasz próbę pomocy w ulepszeniu Twojej prezentacji oraz konstruktywną krytykę i opinie za cwaniactwo - wybacz, ale dla mnie super projekt odpada. I nie z powodu jego samego, ale właściciela pomysłu.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

TikuPL:

P.S. Przychodząc na to forum myślałem że rzeczywiście jest tu fajnie zrobisz jakiś błąd pomogą Ci go naprawić a nie od razu kopać Ciebie żebyś upadł, a gdy zaczniesz się tłumaczyć będą pilnować abyś nie powstał. Zdaje Sobie sprawę że po tym komentarzu zapewne nie dostanę serwera. Trudno. Choć naprawdę jestem zawiedziony tym co tu zobaczyłem 😛 A co zobaczyłem? Paru cwaniaków którzy tępią każdego kto próbuje zrobić coś od Siebie z całych swoich sił próbuje ale ch*j dobijmy Go.

Piszesz w kategorii gdzie krytyka to podstawa. Patrząc na masę serwerów gier aktualnie dostępnych oraz rozsądne ceny hostingu, kategoria ta pełni rolę inkubatora unikalnych lub wyróżniających się pomysłów. Już z samego założenia większość projektów zostanie odrzucona.

IMHO skoro nie przykładasz się za wiele do prezentacji (choć to akurat kwestia dyskusyjna) i masz dość duże wymagania sprzętowe (patrząc na inne projekty) to niektórzy mogą mieć wątpliwości i krytykować to negatywnie. Nie oczekuj że każdy będzie chwalić pomysł jeśli będzie niezgodny z ich oczekiwaniami. Jeśli chcesz ostrego smarowania wazeliną to idź na inne forum, tutaj cenię szczerość i nie uważam tego za wadę lecz zaletę :slight_smile:

Nie dostaniesz serwera? Jest trudno? Nikt nie mówił że będzie łatwo skoro chcesz zaoszczędzić sporo kasy którą musiałbyś sam w to włożyć. Ja jeszcze decyzji nie podjąłem, warto dać kilka dni społeczności, niech wypowiedzą się też inne osoby.

Póki co jestem neutral, mam aktualnie zasoby na to co potrzebujesz więc radzę tu nie odpuszczać :slight_smile:

TikuPL
TikuPL

@adminek153 wiesz wystarczy mieć troszkę lepsze podejście a na pewno rozmowy z Tobą będą bardzo chętnie prowadzone bo z tego co widzę już troszkę podchodzi to pod "dobijanie" (to moja opinia każdy może mieć inną) Oczywiście jestem człowiekiem otwartym wszystkie uwagi przyjmuję i nie obrażam się jak część osób na moim miejscu by zrobiła. @SystemZ Nie mam zamiaru odpuszczać gdym to robił to nawet nie został bym właścicielem zwykłego serwera "dla kolegów". 😃 Jestem odważny nie boję się wyzwań dlatego przedarłem się na dość wysoki poziom zdobywając wiele znajomości które pozwoliły mi między innymi stworzyć GoPvP :slight_smile: Czekam z niecierpliwością na kolejne komentarze 😁

TikuPL
TikuPL

@Aylin kieruję do Ciebie to samo co do @adminek153 twoje uwagi powinny być inaczej skonstruowane. :) Bez sensu pisać "przy czym nie każdy ogarnia że na forum trzeba zastosować Markdown" oznacza to swego rodzaju troszkę agresję. Nie lepiej napisać samo Wygląda lepiej :slight_smile: . ? Takie właśnie trochę cwaniackie zachowanie czyli pokazywanie "Jesteś głupi nie wiesz że 2+2 to 4? w jakiej klasie jesteś 1 podstawowa?"

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Nie wiem czy zauważyłeś, ale moja odpowiedź tyczyła się posta @adminek153 (forum mnie wyrolowało i nie odpowiedziało mi tak jak chciałam, fck, my bad) Widzę że jesteś nowy na forum, nie musisz od razu ogarniać wszystkiego. Nie wiem co widzisz cwaniackiego w tej wypowiedzi, że zwróciłam w ogóle na to uwagę? Przepraszam, więcej nie będę 😑

TikuPL:

Jesteś głupi nie wiesz że 2+2 to 4? w jakiej klasie jesteś 1 podstawowa?

Mogłabym napisać szeroki elaborat odnośnie tego co takimi wypowiedziami we mnie wzbudzasz, ale z tego co wiem nie można wyklinać na forum.

Jeśli oczekujesz ode mnie słodkiego pierdzenia w stylu "ależ szalenie Cię proszę, zrób tak, przy czym nie bierz tego do siebie" to wiesz co - tam w rogu masz taki czerwony krzyżyk. Kliknij go dla mnie ☺️

Na tym zakończę moje wywody względem Twojej osoby. Szkoda mojego czasu i nadnerczy na produkcję zbędnej adrenaliny. Napiszę to co wcześniej - projekt jest dobry, ale osoba tworząca osobiście mi się do współpracy nie podoba. Ja szefem nie jestem, więc możesz tym postem spokojnie sobie podetrzeć niewymowne :slight_smile:

happi
happi

TikuPL:

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Easyhc.PL ZaczPvP Go2MC Teraz to dowaliłeś. xD Zamiast wypisywać nazwy serwerów FGStefa było po prostu dać jego nick. W.w. nazwy serwerów są jednego właściciela, więc organizacjami nie nazwałbym tego.

TikuPL:

Od hostingu LVLUP oczekujemy części serwera dedykowanego z pełnym dostępem (SSH itp.). Potrzebujemy ok. 20 GB RAMu To forum, składasz tu podanie o współpracę. Chcesz w sumie ponad połowę dedyka (załóżmy, że ma 32GB) dla siebie? A teraz pomyśl. Powiedzmy, że ten twój serwer już wystartował. Skoro Stef ci pomaga to raczej powinno wyjść coś dobrego, a co za tym idzie? Duża konkurencja. Poleci DDos w maszynę i nie dość, że padnie wasz serwer to i padną serwery, które używają pozostałej części zasobów oraz serwera. Dostęp do ssh? Część serwera? Z tego co wiem, ssh to dostęp do powłoki systemowej z której można robić praktycznie wszystko z danym serwerem, więc skoro chcesz PEŁNY DOSTĘP do części dedyka to ja nie wiem co ty chcesz z tym zrobić.

Ja jestem na nie.

TikuPL
TikuPL

@happi widzę że nie jesteś dobrze poinformowany :) easyhc jest stefa go2mc nie do końca a zaczpvp nie ma z nim nic współnego :) A co do DDOSów dla jasności przyznaje zapomniałem o tym powiedziec wcześniej serwer Bungee będzie postawiony na oddzielnej maszynie więc o żadnych atakach na ten serwer nie ma mowy :) Na serwerze LVLUPa postawione zostaną tylko tryby :)

happi
happi

Dam sobie rękę uciąć, że go2mc jest/było stefa. Kiedyś miałem serwer mc i strefę serwera na pewnym tsie gdzie go2mc też miało strefę i właśnie stef zarządzał tym serwerem. Co do zaczpvp to może i nie, ale ostatnio mieli reaktywacje, po bodajże 2 dniach o serwerze nie było słychu.

TikuPL
TikuPL

Może mi podać jakieś dowody o rzekomej reaktywacji zacza? Go2mc owszem było ale czy jest...? Nie będę tu pisał co jest czyje dla dobra Stefa i innych osób. Teraz do wszystkich: zanim napiszecie tak jak @happi że niby zaczpvp miał reaktywację "ostatnio" wejdźcie na FB tego serwera :)

TikuPL
TikuPL

Naprawdę wierzysz w takie rzeczy? Ja najpierw takie informacje sprawdzam na głównym FB serwera a nie wypisuje na innych forach nie prawdziwe rzeczy :D

happi
happi

Nie zamierzam doszukiwać się informacji o jakimś serwerze który mam totalnie w dupie.

TikuPL
TikuPL

To dlaczego wypisujesz tu rzeczy o serwerze który masz w dupie? Przy czym jeżeli informacje okazują się nie poprawne wycierasz ręce mówiąc mam serwer w dupie...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ze względu na potencjalne tworzenie problemów oraz zajmowanie zbyt dużej ilości mojego czasu projekt zostaje odrzucony. OP pisał do mnie PM czy można szybciej o werdykt, uważam że to lekka przesada...