Współpraca - Serwer minecraft

Zombie
współpraca-odrzucone
K3nny
K3nny

Witam was, mam 600 subskrypcji i chce podjac współpracy mam tez współprace z wieloma teamspekami na ktorych jest po 200 osób mam tez do rozdanie minecraft premium z taki działem na start bd 50 osob + reklamy u slawnych Youtuberów

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Więc tak, nie podałeś linku do kanału, nic nie opowiedziałeś o serwerze, jedyne co możesz osiągnać to stan w którym twój projekt zostaje oznaczony wyjątkową plakietką w kolorze czerwonym, tak, czerwonym! ;P

Współpraca - Serwer minecraft - Parodia

Witam was, mam 600 subskrypcji i tak sobie przeglądam internet, nagle zauważyłem, że można dostać darmowy serwer! Naprawdę darmowy? Zaciekawiony wpadłem jak najszybciej napisać wątek, bo jeszcze ktoś zgarnie serwer ZA DARMO przede mną!! Byłem tam na jakichś teamspeakach ostatnio, 32 sloty, crack licka, mówię wam, tam to się działo! Myślałem sobie, żeby zrobić konkurs na rozdanie minecraft premium, to przyciągnie wiele graczy, którzy potem się gdzieś rozwieją, jestem youtuberem, ale mam trochę słaby kanał i nawet nie chce podawać linka, więc napisze jakimś losowym wyjadaczom z youtube, żeby nagrali reklamę, dam im vipa, a co, zaszalejemy! :D

Sory za brak szablonu pisze z telefonu

#LVLUPRT

K3nny
K3nny

Sloty: Bez limitów Pamięć RAM: 3072 MB Max CPU: 200 % Pojemność dysku: 9 GB Baza MySQL: Tak Mapa WWW: Nie Maks. czas realizacji 1 minuta Chodzi mi bardziej o taki silnik serwera + mam plan na zbudowanie Nowego Serwera MediumHc serwer bd sie składał z Orginalnej mapy Pluginów i bd wiele Youtuberów Link do kanału www.Youtube.com/xKeNNy1337

koweq
koweq

Nie doczytałeś. JEST WZÓR...

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

K3nny:

MediumHc

Ić stont, akysz, akysz. Nie wspieramy aż tak wyjątkowych projektów :< To nie jest opis TWOJEGO serwera, tylko parametry techniczne!

DoreK
DoreK α-tester v3

Błagam, niech ktoś to już zamknie albo zbanuje tego trolla xD

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Niestety, lvlup.pro nie sponsoruje YouTuberów 😕

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie da rady