Współpraca TS-STARS.PL

Zombie
współpraca-odrzucone
ts-stars
ts-stars

Nazwa projektu

Bot Muzyczne

Cel

Dobra muzyka dla naszych użytkowników.

Plany

Osoby/organizacje biorące udział (linki) TS-STARS.PL

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS EU 4GB Co mogę zaoferować w zamian

Umieszczę na naszym bannerze wasze logo, oraz na kanale gdzie są nasi partnerzy będziesz "lvlup.pro - Hosting Mc,Ts3,Vps,WWW." oraz boty dane muzyczne będą nazwane coś typu np: RadioParty - lvlup.pro , i w opisie bendą miały że działają one dzięki wam. Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Ponieważ teamspeak3 jest już rozpromowany nie ryzykujecie niczym macie pewną reklamę, oczywiście ten grosz od administracji pierwszy jest włożony nawet dość sporo widziałem w innych tematach że o tym wspominialiśice , są zakupione boty automatyzujące oczywiście na legalnej licencji kosztowały one trochę pieniędzy szczerze, maszyna na którym stoi teamspeak3 dość stabilna i ten vps będzie tylko i wyłącznie przeznaczony na te boty muzyczne oraz możliwe że do projektu który mamy zamiar zrealizować coś w stylu kanału na youtube gdzie pokazujemy wszystko po kroku jak to jest zrobić swojego teamspeaka rozpromować itp oraz instalacje wiadomo tego wszystkiego, prowadziliśmy już parę teamspeaków3 znamy się na rzeczy, i staramy się w miare z czasem optymalizować serwer oraz automatyzować w miarę możliwości, znaczy optymalizować ja sobie tak mowie zasobów mamy wystarczająco ponieważ sama maszyna na jakiej stoi teamspeak3 to 5 CPU 3.5ghz oraz 8gb ramu dysk 120gb ssd łącze 500mb/s.

Liczę na szybkie rozpatrzenie i pozdrawiam Administrację widziałem tam również że nie współpracujecie z teamspeak3 ale to już jest jednak coś innego jeśli ten serwer już stoi z 3 miesiące poniżej udostępniam link do gametrackera serwerowego i wszelkich wykazów proszę się nie dziwić że tam jest tylko bodajże 3 dni bo serwer jest tam podpięty od 3 dni ponieważ maszyna była niedawno zmieniana cały czas szukamy najlepszego wariantu ochrony.

Gametracker: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.157.131:9987/

patryks
patryks Pionier

Polecam poprawić temat i zastosować się do wzoru ;) https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103

koweq
koweq

O boże... Jaka okropna prezentacja 😮

Niestety, nie. Sam wątek zapewne zostanie bardzo szybko zamknięty. Dlaczego? Przedewszystkim. LVLUP NIE WSPÓŁPRACUJE Z TSAMI! To stoi jak byk w regulaminie i już teraz serwer jest na przegranej pozycji.

Po drugie. Prezentacja. Okropne. Wogóle nie widać starania.

Więc nie. Btw. Proszę dokładniej czytać regulamin współpracy ;)

ts-stars
ts-stars

Nie mam czasu pisać jakiś ładnych prezentacji. Mam swoje życie prywatne równie dobrze mógłbym zrobić wam to wszystko w grafikach ssach jestem grafikiem. Ale nie mam czasu oczekuję na odpowiedz adminów tak albo nie opisałem swój plan krótko i na temat.

ts-stars
ts-stars

Ja nie piszę o maszynę pod teamspeaka tylko dodatkową rzecz projekt jest dawno zrealizowany piszę wyraźnie, czy zrozumiecie po polsku czy wam po chińsku napisać, jest zrealizowany i wypalił.

koweq
koweq

Sorry, ale z takim podejściem to raczej nic nie zdziałasz...

ts-stars
ts-stars

sorry ale nie rozmawiam z tobą tylko z administratorami lvlup.pro i jest to zapytanie skierowane do nich, ja nie robię projektu jakbym go robił to bym wam wszystko opisał itp, jeśli nie są chętni na reklamę to nie.

koweq
koweq

SystemZ:

TS3

Wszystkie podania o współpracę dla serwerów TS3 będą odrzucane.

To po pierwsze.

A po drugie. Co prawda my zwykli użytkownicy nic nie zdziałamy, ale chamskie/agresywne odzywki do nas też są brane pod uwagę przez @SystemZ

Btw. Czytaj dokładniej regulaminy. Projekt musi się spodobać też SPOŁECZNOŚCI

endrjoo96
endrjoo96

Wbrew pozorom, prezentacja projektu ma BARDZO duże znaczenie i nierzadko przeważa o jego akceptacji bądź odrzuceniu. >ts-stars:

sorry ale nie rozmawiam z tobą tylko z administratorami lvlup.pro

Projekt jest też analizowany przez społeczność. No ale jeśli nie miałeś czasu napisać ładnej prezentacji, to tym bardziej nie przejrzałeś tych, które zostały zaakceptowane. Zauważyłbyś wtedy, że opinia społeczności forum ma spore znaczenie, bo podczas dyskusji z nią wychodzą na jaw dość istotne fakty.

ts-stars:

Nie mam czasu pisać jakiś ładnych prezentacji. Porobiłeś.

Z takim podejściem... jestem na NIE

Marcoral
Marcoral Pionier

@ts-stars Na forum lvlup.pro użytkownicy najbardziej aktywni posiadają uprawnienia pozwalające nawet na zmianę działu tematu, w którym napisałeś. Teoretycznie zatem mógłbym zmienić kategorię na "Odrzucone". Szczerze mówiąc nie czuję się upoważniony do korzystania z tego, ale kiedy widzę tematy takie jak ten oraz Twoją postawę, zastanawiam się, czy nie zaryzykować i z tej opcji nie skorzystać. Nie zastosowałeś się do żadnej wskazówki i w zasadzie zlałeś nas wszystkich ciepłym moczem, co zresztą sam napisałeś. Ale dobra, trzymaj, bo z czytaniem u Ciebie ciężko:

Wszystkie podania o współpracę dla serwerów TS3 będą odrzucane.

Wszystkie jest pogrubione. Znaczy to mniej więcej tyle, że nie ma ŻADNYCH wyjątków.

Celujemy we współpracę z bardzo unikatowymi projektami które nie były nigdzie spotykane

Nie muszę komentować

Lubimy konkrety i wizje. Ogólniki typu "będzie fajnie, gracze są najważniejsi" nie wystarczą

i na koniec

Każdy wątek musi korzystać z szablonu który sam się pojawia w momencie jego tworzenia.

koweq
koweq

Polecam chociaż przejrzeć kilkanaście wątków na tym forum. Z tego co zauważyłem przyszedłeś tu tylko po to by sobie poprosić o VPSa. To że miałeś przez dłuższy czas szary nick świadczy o tym że nawet nie przejrzałeś kilku wątków by się dowiedzieć jak to działa. Oczywiście zgadzam się z @Marcoral i @endrjoo96 i nadal jestem na nie. P.S sam bym chętnie przeniósł to do odrzuconych

P.S2 Jeśli coś dostaniesz to co najwyżej zniszkę ale i na to bym nie liczył.

luxDev
luxDev Pionier

Wszedłem na teamspeak pomijając ze jak wszedłem to prawie mi głosniki spadły z biurka przez tą muzyke, a uszy prawie wybuchły (@Marcoral jest chyba gorzej niż u mnie)

Prezentacja wygląda jak... i nie zapominaj że to my mamy tutaj też głos, za Michałem, jestem pewien że dzisiaj w nocy, podanie zostanie odrzucone, chętnie bym to sam zrobił, ale nie mogę, jest to decyzja Michała.

Kupa z błotem.

koweq
koweq

OFFTOP Masz rangę "regular"? :O KONIEC OFFTOPU

ts-stars
ts-stars

Fajnie że ci wybuchły bo jakoś ludzie się nie skarżą sam słyszę to cicho. może miałeś identyfikator bota z plusowany też czasem tak mam, szczerze i uczciwie jesteś pierwszą osobą która się na to skarży, a co do prezentacji nie chodzi o ocenianie prezentacji czy będziecie mi dawać vpsa do prezentacji chyba nie? Przynajmniej u mnie siedzą ludzie a nie jak na większości śmiesznych tsów nie będę cytował nazw 20 osób na X.

luxDev
luxDev Pionier

Ciekawe, miałem bota zplusowanego, ale nigdy na tym ts3 nie byłem.

Mógłbyś używać tzw. enterów w tekście? jak na to patrzę nie wiem czy płakać.

Twój sposób wyrażania się do wypowiedzi innych użytkowników też mnie przeraża.

koweq
koweq

Ech... Masz złe podejście. PREZENTACJA JEST WAŻNA! I tak to Capsem było specjalne.

luxDev
luxDev Pionier

Czy on w tym poście się pyta dlaczego to może? bo nie rozumiem twojej wypowiedzi w tym momencie.

ts-stars
ts-stars

ty chyba nie rozkminiasz np masz mbota to masz go czasem w friendsach np aktualizator bo w niektórych rzeczach do tsa masz te same id jeśli masz z tego samego żródła.

ts-stars
ts-stars

Nie będę się z wami kucił czekam na odpowiedz admina nie to nie nie obrażę się.

luxDev
luxDev Pionier

Jakbyś mógł napisz to po polsku, nie rozumiem 70% tego co napisałeś.

koweq
koweq

Ech... Właśnie ta kategoria polega na tym by twórca projektu przekonał społeczność że jego projekt jest dobry...

luxDev
luxDev Pionier

@Marcoral w tym wypadku mógłbyś zaryzykować haha

luxDev
luxDev Pionier

Wyczuwam tempa.

koweq
koweq

Teraz w pełni widzę twoje podejście. Cóż... Na pewno taka osoba nie zasluguje na sponsoring.

koweq
koweq

Raczej perma 😄

luxDev
luxDev Pionier

To są "tempy", tyle że tak długie, że nazywamy je "permami"

koweq
koweq

W sumie rzeczywiście... Banik na 100lat :)

Xepio
Xepio Pionier

No ładni, wyszło szydło z worka jaką osoba jesteś naprawdę cały czas czytałem te wypowiedzi i z takim czymś wyjeżdżasz ? Może nie rozumiesz to co ci wszyscy piszą, ale spróbuje napisać to w twoich języku... Te całe podanie jest do dupy i tyle w temacie... nie chcesz się przyłożyć do lepszej prezentacji to już nie obwijaj innych za swoje lenistwo...i nie wyzywaj bo już i tak przegiąłeś koleś -.-

koweq
koweq

Oczywiście pościk oflagowany by osób młodszych nie narazić na wulgaryzmy i oczywiście by nie psuło to społeczności.

Nie wiem jak można AŻ TAK skopać podanie. Nawet moje były lepsze :O . polecam jeszcze dla douczenia się przejżeć podanie MaRPG. Co prawda MaRPG to minecraft ale podanie jest idealnie i można się wiele nauczyć jak robić podania.

endrjoo96
endrjoo96

Zamknij ktoś ten wątek, bo brak składni w wypowiedziach "kolegi" założyciela boli w oczy. Marnowanie czasu i nerwów innych, a w ogóle szkoda "szczempić ryja".

koweq
koweq

Niestety zamykać mogą tylko @Aylin @adminek153 i @SystemZ :(

Xepio
Xepio Pionier

Koweq, jeszcze 2 osoby mogą :) @luxDev, @Marcoral (chodzi mi o samą możliwość zamykania)

koweq
koweq

Jakim cudem? :O

luxDev
luxDev Pionier

Skończmy ten temat z zamykaniem/odrzucaniem

Jak się pytałem kiedyś Michała co z tym itd. powiedział że wszystko dot. odrzucania wspołpracy itd mamy mu zostawiać.

koweq
koweq

Ale seriously możesz zamykać tematy? :O

luxDev
luxDev Pionier

Nie przecież też masz Regular.

koweq
koweq

Xepio pisał że zamykać wątki możesz ty i jeszcze marcoral więc się zdziwiłem :P

A @luxDev przecież ty masz jeszcze znawcę ;)

luxDev
luxDev Pionier

Jak widać znam się na rzeczy 8)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jako, że nie mam zbytnio możliwości zarządzania kategoriom #wspolpraca-z-lvlup-pro [ta kategoria jest zarezerwowana dla @SystemZ] nie mogę odrzucić tego projektu, ani specjalnie nie widzę możliwości zamknięcia tego tematu bez ostatecznego "wyroku" właściciela hostingu - pana Michała.

Nie mogę jednak dopuścić do siebie faktu, że bluzgasz na prawo i lewo, a Twoje [@ts-stars] słowa są przyjmowane na porządku dziennym, nigdy nie będzie zgody na takie coś z mojej strony. Daje czerwoną kartkę, będziesz musiał chwilkę odpocząć na ławeczce zanim do Nas wrócisz.

@SystemZ proszę o finalny werdykt.

koweq
koweq

Woooo! Ale @adminek153 wjechał z pompą na ten wątek! :D

Cieszę się że ktoś zaeragował!

ts-stars
ts-stars

Tak ale jeśli ktoś próbuję mnie wyprowadzić z równowagi swoimi głupi gadkami nie dam sobie wejść na głowę niech sobie zrobią tsa rozpromuja i tp a nie ich teamspeaczki 20 osób siedzi. Nie będę się z wami kucił czekam na odpowiedz admina nie to nie nie obrażę się. a on ciągnie teamat napisałem wyrażnie

koweq
koweq

Ty najwyraźniej nadal nie rozumiesz zasad tego działu... To SPOŁECZNOŚĆ ma oceniać te projekty (czy jak ty to wolisz nazywać). TY musisz przekonać SPOŁECZNOŚĆ (nie tylko admina!) do twojego "projektu".

Mam nadzieje że teraz zmienisz chociaż trochę swoje zachowanie wobec społeczności.

patryks
patryks Pionier

Sory za offtop ale muszę...

ts-stars:

kucił

ts-stars:

kucił może przestań już się "kucić" i zasięgnij po słownik :D

ts-stars
ts-stars

Wyrażnie piszę oo współpracę do firmy lvlup a nie do tych osób może nie lubię być oceniany i co.

ts-stars
ts-stars

Jakbyś pisał z telefonu to też byś tak pisał i na szybko ;l

luxDev
luxDev Pionier

To nie pisz na szybko i się do tego przyłóż chyba masz trochę czegos w głowie.

endrjoo96
endrjoo96

ts-stars:

może nie lubię być oceniany i co. No i nic, będziesz oceniany czy ci się to podoba, czy też nie. Tak działa świat, nie jesteś jego pępkiem, lecz zaledwie drobinką, tak jak każdy. Ja się już nie wypowiadam, takie nastawienie mnie po prostu odpycha.

koweq
koweq

Btw. W samym regulaminie tego działu jest napisane że SPOŁECZNOŚĆ też ocenia.

A co do błędów sam piszę na telefonie a posty mają spoko interpunkcje.

patryks
patryks Pionier

A no tak, tłumaczenie jak zwykle "pisze z telefonu i na szybko" 😑 Nie da się pisać z telefonu, na szybko i poprawnie? 😔

koweq
koweq

Ja piszę na szybko (i mam nadzieje) poprawnie ;) oczywiście z telefonu ;)

Xepio
Xepio Pionier

Coś za bardzo nerwowy chłopak jesteś, jeżeli nie możesz sobie poradzić z takimi rzeczami, a co najlepsze wszystkie te komentarze nie są złośliwe i pisane z myślą (a temu kolesiowi projekt uwale) każdy kto wypowiada się w temacie współpracy, ma swoje prawo wyrażania własnego zdania na temat tego, że tak ujmę projektu, cóż wszystkie osoby jakie tu widzisz co piszą siedzą na tym forum dobre kilka miesięcy.. i wypowiedz takich osób jest także brana pod uwagę, obrażając nawet w głupkowaty sposób jedną osoba, twoje szanse na zaakceptowanie tegoż "dzieła" spadły z 1% do 0... i tyle, jedynie co pozostaje ci czekanie na już oczywisty werdykt. A jakby ktoś interesował i mój werdykt, jestem na NIE.

koweq
koweq

Właściwie to teraz czekać tylko na dwa posty

  • jeden z odrzuceniem projektu
  • a drugi z banem na przynajmniej tydzień za bluzganie (żeby nie było tak tylko przypuszczam)
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie wiem czy dobrze, ale jest https://lvlup.rok.ovh/t/ts-stars-ban/1157 .

anon82750602
anon82750602

To teraz odrzucenie na 100% :P

Jebanany
Jebanany

ts-stars:

kucił

To już przesądziło o mojej opinii. Amen. Niech internet ma Ciebie w swojej opiece. Polecam więcej pokory oraz odpowiedzialności za to, co piszesz.

anon82750602
anon82750602

@SystemZ czemu to jeszcze zamknięte nie jest? ;P

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Mało czasu i te sprawy. Niestety nie udało mi się jeszcze siebie sklonować aby wyrabiać się ze wszystkimi planami.

Projekt zostaje odrzucony. Za wiele powodów by je wymieniać.