Współpraca z kanałem 23 000 widzów!

Zombie
współpraca-odrzucone
TIDZIMIX
TIDZIMIX

Witam! Posiadam kanał na YouTube z 23 tysiącami widzów, a liczba z dnia na dzień ciągle rośnie. Byłbym zainteresowany współpracą między moim kanałem, a lvlup.pro. Czy wstępnie byliby państwo zainteresowani współpracą? Pozdrawiam TIDZIMI!

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Witaj. Opisz nam, co chciałbyś uzyskać w zamian za (tak przewiduję) reklamę na swoim kanale. Zastosuj się do wzoru. Zapewne chciałbyś uzyskać serwer VPS, lecz musisz to napisać. Oczywiście musiałby się on zwracać, tak by wyjść co najmniej na 0. Chyba, że chciałbyś dostawać pieniądze za reklamowanie lvlup.pro na swoim kanale, w takim razie nie wiem czy jest to możliwe, chyba nie wspieramy takich reklam (?).

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
TIDZIMIX
TIDZIMIX

Za reklamowanie waszego hostingu w postaci m.in linku we wszystkich opisach moich filmów, na kanale, oraz przed filmami które nagrywane byłby właśnie na serwerze, oczekiwałbym przyzwoitego serwera dla ok 10 osób. Zależałoby mi na ilości RAM pozwalającej tworzyć dość wymagające mechanizmy na świecie. Dodatkowo zależałoby mi, aby w ofercie były snapshoty lub możliwość wgrania własnego silnika. Wiem, że z automatu są odrzucane serwery "do nagrywania" lecz może jednak uda nam się jakoś nawiązać współpracę. Pozdrawiam!

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Tutaj raczej odpada. Jestem w stanie ci zaoferować takie coś w zamian za reklamę mojego serwera, jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na PW. Nadal myślę nad usługa z lvlup, uważam, że to jedyny słuszny wybór ;P

TIDZIMIX
TIDZIMIX

Wolałbym otrzymać odpowiedź od kogoś kto faktycznie o tym zdecyduje :-)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Odpowiedź będzie zawsze taka sama. W przypadku użytkowników jak i administracji hostingu. Zastosuj się do wzoru, opisz swój projekt i czekaj na werdykt :)

TIDZIMIX
TIDZIMIX

Opisałem wyżej, dlatego będę czekał na werdykt. Pozdrawiam!

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Tak jak wyżej, musisz zastosować się do wzoru i zasad z tego tematu: https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103

Jeśli nie chcesz tego robić możesz skorzystać z mojej oferty, na pewno będzie szybciej i unikniesz formalności 😃

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chciałbyś rozumiem utworzyć serwer prywatny. Otóż niestety, lecz projekty współpracujące muszą się zwracać. Dokładnie przeczytaj podany kilkukrotnie tutaj wątek o współpracy. Jest tam wyraźnie napisane, że projekt musi się zwracać, a gdy zarobi na siebie to otrzyma zniżki na usługi w hostingu. Jest to pewnego rodzaju umożliwienie rozruchu serwera.

TIDZIMIX
TIDZIMIX

Dlatego jest to "nietypowa" propozycja współpracy. Myślę, że dzięki reklamie wielu moich widzów mogłoby zacząć korzystać z hostingu. Mimo wszystko będę cierpliwie czekał na odpowiedź, a w między czasie będę szukał innych hostingów, które byłby chętne na podjęcie współpracy! Pozdrawiam!

DoreK
DoreK α-tester v3

Inne hostingi współpracują z YouTuberami - nawet z tymi mniejszymi i pewnie dzięki temu mają pewną część klientów. Nie zrozumiałbym dlaczego SystemZ miałby odrzucać tym bardziej że TIDZIMIX o wiele raczej nie prosi, a dzięki tego typu reklamie lvlup zyskać może więcej klientów.

Tadzio
Tadzio

Jeżeli chcialbyś VPS'a to jak najbardziej mozesz wgrywac snapshoty.

A nie chciałbyś VPS'a tylko normalny serwer to jest mozliwosc wgrania własnego silnika.

TIDZIMIX
TIDZIMIX

Aktualnie na enderchest korzystam z VPS i powiem szczerze, że współdzielony RAM czasem potrafi zaboleć. Ale bardziej od tego boli ograniczone miejsce na dysku które po 2 tygodniach działania serwera jest zapełnione w 58%.

DoreK
DoreK α-tester v3

Enderchest? XDDD Przecież to coś nie ma prawa nazywać się hostingiem...

TIDZIMIX
TIDZIMIX

Wiesz, korzystałem już kilka lat temu też z lvl.pro i różnica między enderchest, a lvl.pro jest znikoma :D

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

TIDZIMIX:

kilka lat temu

Cóż, to widocznie się dużo zmieniło. Testowałem usługi kresoskrzyni jakiś czas temu i niestety nawet ProtocolSupport tam zle działał, po dodaniu masakra. Support 4 razy pisał, żeby sprawdzić wszystkie pluginy, mimo, że pisałem, że wszystko działa i jest normalnie - tylko u nich takie dziwne rzeczy się dzieją. Postawiłem identyczne pliki na vpsie od lvlup i nagle timeouty zniknęły :P

Niestety, support tam nie może się mierzyć z tym tutaj.

anon10657637
anon10657637

Nieznajomy11:

Niestety, support tam nie może się mierzyć z tym tutaj.

Ogółem tam nie może mierzyć się z niczym tutaj.

TIDZIMIX
TIDZIMIX

Jeśli dostanę serwer to się przekonam czy faktycznie tak jest :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Możesz poprosic o serwer testowy (minecraft). W przypadku VPS (KVM, do testów na 14 dni) wydaje mi się, że oferta jest korzystna, skorzystaj :slight_smile:.

TIDZIMIX
TIDZIMIX

Bardziej by mi zależało na osobnym serwerze niż VPS, gdyż z tymi jest bardzo różnie :-)

DoreK
DoreK α-tester v3

TIDZIMIX:

gdyż z tymi jest bardzo różnie

Nie rozumiem. VPSy są najlepsze i tyle :P

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Tadzio:

Jeżeli chcialbyś VPS'a to jak najbardziej mozesz wgrywac snapshoty.

A nie chciałbyś VPS'a tylko normalny serwer to jest mozliwosc wgrania własnego silnika.

@Tadzio gdzie tak pisze? I tu i tu możesz wgrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Co do tego wątku: Serwer MC, który utrzymałby 10 osób i największe mechanizmy na świecie kosztuje... 45zł (4GB RAMu - hosting MC)/29,90zl(VPS OpenVZ 6GB RAMu)/89,90zł(KVM, 6 GB RAMu). Co prawda, masz tą X k subów, ale to raczej tutaj nie gra roli. Serwer musi być dla społeczności, open for players.

SystemZ:

Oczekuję bardziej serwerów dla społeczności czyli publiczne gdzie każdy może wejść, zagrać i cieszyć się rozgrywką, najlepiej w stylu jakim nie znajdziemy nigdzie indziej.

Więc taki serwer prywatny na budowanie odpada... (skoro ma utrzymać 10 graczy to nie wierzę, że będzie publiczny).

SystemZ:

W przypadku serwerów Minecraft odrzucane będą serwery "do nagrywania".

Tym bardziej...

TIDZIMIX:

Bardziej by mi zależało na osobnym serwerze niż VPS, gdyż z tymi jest bardzo różnie :slight_smile:

Pan Michał musiałby kupić oddzielną maszynę? To jak nic musiałbyś zapłacić jej równowartość (ok. 200-500zł + inne koszta)

BTW: Polecam VPSy, w szczególności KVM. Od paru miesięcy cały czas mam i jeszcze nie miałem przykrej sytuacji.

Serwery np. Spotify czy innych wielkich marek są VPSami.

Podsumowując: jestem na... NIE. Projekt ani nie jest unikalny, ani nie spełnia wymagań. Jest to moja opinia. Każdy ma prawo do innej opinii ;)

TIDZIMIX
TIDZIMIX

Napiszę to jeszcze raz. Jest to "nietypowa" oferta. Rozumiem, że współpraca ma dać zarobić lvl.pro, ale takie coś może się opłacić w przyszłości, gdy dzięki temu zdobędą nowych klientów. Można to nazwać inwestycją.

Tadzio
Tadzio

A jakie ty tam mechanizmy chcesz? mi sie wydaje ze 4GB ramu styknie a to tylko 20zl/mc

TIDZIMIX
TIDZIMIX

Naszą ideą jest stworzenie polskiego Hermitcraft, czyli definitywnie najlepszego sewera świata w MC. Mówiąc mechanizmy, mam na myśli bardziej farmy, wydajne i zasobożerne farmy. Plus do tego miejsce na dysku szybko ucieka. Po 2,5 tygodniach z 5 GB, wykorzystane jest 70%.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Mechanizmy w minecraft są w głównym wątku, tutaj najlepiej byłoby użyć procesora 5GHz+, jeśli faktycznie to ma być coś ogromnego.>DBanaszewski:

200-500

Jako szary człowiek możesz kupić zwykłego dedyka za około 200zł, a za trochę ponad 300zł dostaniesz takiego z lepszym CPU i ochrona game, czyli taki jak dla kvm. Oba mają 32GB RAM. Za 500-600 to są już MC-64 i MC-64-O. Ten ostatni ma najlepsze CPU i jego rdzenie byłyby dobre pod wymagający serwer z modami i/lub mechanizmami.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone