Współpraca z serwerem MC

Zombie
współpraca-odrzucone
animekkkk
animekkkk

Nazwa projektu: myCore.pl Cel: Stworzenie unikalnego serwera, i zebranie na nim dużej ilości graczy. Co udało nam się zrobić: W aktualnej chwili, mamy napisane wszystkie pluginy. Mapy to też nie problem. Więc prawie wszystko mamy gotowe. Plany: Stworzenie serwera UHC (których w Polsce jest mało), który będzie się wyróżniał od innych. Osoby/organizacje które może wezmą udział Około 6/7 osób. Na razie planujemy, aby tylko tyle osób było w administracji. Oczywiście z wzrostem ilości graczy będziemy rekrutować nowych administratorów. Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp):

  • 1 bądź 2 serwery VPS 8GB (Dlaczego aż tyle? Ponieważ planujemy zrobić: lobby, i dużo aren, żeby gracze nie musieli czekać na arene). Co mogę zaoferować w zamian:
  • Reklamę na serwerze, która będzie się pojawiać co określony czas.
  • Reklamę na naszym facebooku, który powstanie.
  • Reklamę na naszym TS'ie. Dlaczego ten projekt jest unikalny? Projekt będzie unikalny dlatego, że w Polsce jest bardzo mało serwerów UHC, a właśnie mamy plan jak go wyróżnić wśród innych. Lecz nie chcę ujawniać go publicznie. Jeżeli administrator lvlup.pro chciałby dowiedzieć się na ten temat więcej to proszę pisać na prywatnej wiadomości.
kacper_o
kacper_o

Pomysł opisany przez Ciebie nie jest unikalny. Nie pokazałeś żadnych zdjęć, ani nie opisałeś na czym polegała by odmienność tego serwera. Pozytywne rozpatrzenie współpracy zależy też od reakcji użytkowników, a nie możesz liczyć na dobre oceny z takim podejściem do tematu. Jestem na nie.

animekkkk
animekkkk
  1. Jakie zdjęcia mam ci pokazać?
  2. Odmienność serwera: Będzie to jeden z większych serwerów w Polsce. Nie będziemy działać na pluginach z internetu. Mój plan jest taki, aby zmienić częściowo rozgrywkę, jeżeli przeczytałeś ostatni "punkt" to piszę tam: "właśnie mamy plan jak go wyróżnić wśród innych. Lecz nie chcę ujawniać go publicznie.".
  3. Nie liczę na same pozytywne oceny. I oczywiście dziękuje za opinię!
kacper_o
kacper_o
  1. Zdjęcia np budowli czy zaprezentowanie działania pluginów.
  2. "Będzie to jeden z większych serwerów w Polsce" - gdyby taki argument działał na tym forum, to każde podanie byłoby rozpatrzone pozytywnie. Jak nie chcesz go ujawniać publicznie, to twoja strata. Nikt Ci nie uwierzy na słowo, a tak jak już pisałem pozytywne rozpatrzenie zależy w większości od opinii użytkowników.
  3. Więcej negatywnych ocen - mniejsze szanse na powodzenie. Twoim zadaniem jest zadbanie o to, aby tych pozytywnych było jak najwięcej, ponieważ to Ty zamierzasz przekonać użytkowników i hosting do swojego projektu.
animekkkk
animekkkk
  1. https://www.youtube.com/watch?v=P_uf2XGHzx8 (Stary filmik, trochę rzeczy było zbugowanych). Co do map, napisałem, że "Mapy to też nie problem". Pisząc to miałem na myśli, że mogę zawsze załatwić kilku ludzi do budowania. edit: Jeżeli ktoś chciałby nowszy filmik, proszę pisać.
  2. Może masz rację. Trochę przegiąłem z tym "Będzie to jeden z większych serwerów w Polsce", lecz zauważ, że właśnie takich serwerów w Polsce jest bardzo mało. Co do mojego "planu", nie chcę go ujawniać, ponieważ pewne osoby mogły by mi go zabrać.
  3. Logiczne jest to, że więcej negatywnych ocen to mniejsze szanse na powodzenie. Ale mam się spodziewać tylko pozytywnych ocen i tego, że dostane serwer?
koweq
koweq

animekkkk:

zebranie na nim dużej ilości graczy.

każdy chce to zrobić :v >animekkkk:

Stworzenie serwera UHC

Nie jest to takie unikatowe :v>animekkkk:

będzie się wyróżniał od innych.

czym?

animekkkk
animekkkk
  1. Oto właśnie chodzi. Chciałbym, aby gracze nie musieli grać na zagranicznych serwerach tylko na Polskim serwerze.
  2. Właśnie w naszym kraju tak. Jeżeli jest serwer uhc w Polsce to pewnie mały. Bynajmniej ja żadnego nie znam.
  3. "Lecz nie chcę ujawniać go publicznie. Jeżeli administrator lvlup.pro chciałby dowiedzieć się na ten temat więcej to proszę pisać na prywatnej wiadomości." Jeżeli tak bardzo chcesz, mogę opisać tutaj swój plan.
koweq
koweq

Opisz tutaj, inaczej nikt nie będzie mógł tego dokładnie ocenić ;)

animekkkk
animekkkk

Po wejściu na lobby: Gracz będzie mógł kupować różne klasy (Za punkty zdobyte w grze). Gdy gracze wejdzie na arenę, to będzie mógł wybrać swoją klasę. Po wyczekaniu minuty na rozpoczęcie gry, teleportuje go w losowe miejsce na mapie. Ale ta mapa właśnie będzie inna, ponieważ planujemy dodać tam inne biomy (Tego na pewno nie ma na serwerach uhc). Planujemy na razie zrobić beta-testy z darmowymi wszystkimi klasami. Planujemy też dodać nowe przedmioty z różnymi efektami, nowe enchanty, nowe craftingi i nowe złote jabłka.

koweq
koweq

brzmi ok ale jaki jest plan na utrzymanie serwera?

animekkkk
animekkkk

Sponsoring od jakiejś strony, itemshop lub własne zbiórki administracji.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Widzę, że autor się nie popisał napisaniem propozycji. Znowu nic się za bardzo nie dowiedziałem i znowu posługiwanie się argumentem "będziemy jedynym takim serwerem w polsce" D:

animekkkk
animekkkk

Więcej informacji napisałem w odpowiedziach, w moich postach. Argument "będziemy jedynym takim serwerem w polsce", w moim zdaniem w mojej propozycji jest słuszny, ponieważ raczej nie ma takich serwerów w Polsce. Co będzie nas czynić wyjątkowymi.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

To, że nie widziałeś takiego serwera w polsce nie sprawia, że nagle projekt staje się wyjątkowy :)

Wystarczyłoby ładniej przedstawić wszystko i nie robić wielkiej tajemnicy z zasady działania, którą i tak w końcu będą gracze musieli poznać, nie?

koweq
koweq

Biorąc pod uwagę wszystko co jest wymienione wyżej daje projektowi 6/10 ;)

animekkkk
animekkkk
  1. Moim zdaniem, będzie on właśnie wyjątkowy przez te wszystkie nowości. A na pewno nie ma takiego serwera który ma to wszystko.
  2. W sumie to tak, to był mój błąd. Mogłem od razu podać wszystkie nowości, które chciałbym dodać.
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Witam :slight_smile: Dzisiaj jestem troszkę zły, ale miejmy nadzieję, że nie będzie to oddziaływało na ocenę. Więc, zaczynam czytać...

animekkkk:

Stworzenie unikalnego serwera, i zebranie na nim dużej ilości graczy. Aha, ok.>animekkkk:

Stworzenie serwera UHC (których w Polsce jest mało), który będzie się wyróżniał od innych. Tak tak... potem będzie: "To oni ukradli nam pomysł!!!11!!"

animekkkk:

  • Reklamę na serwerze, która będzie się pojawiać co określony czas.
  • Reklamę na naszym facebooku, który powstanie.
  • Reklamę na naszym TS'ie.

Standard...

Jak jeszcze mi powiesz, że na 1.7-1.8... to Cię osobiście... nie będę lubił :slight_smile: Już nikt nie chce tego "czegoś" - to ma ponad 2 lata!

Tymczasowo jestem na nie, lecz decyzja może mi się odmienić ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Rozbudowana wypowiedź start:

Hej.

animekkkk:

Cel: Stworzenie unikalnego serwera, i zebranie na nim dużej ilości graczy. Pomysłowe, kreatywne.

animekkkk:

W aktualnej chwili, Śmiechłem. Do tego ten przecinek XD

animekkkk:

Stworzenie serwera UHC animekkkk:

których w Polsce jest mało animekkkk:

będzie się wyróżniał od innych Zaprzeczasz sobie.

animekkkk:

. Lecz nie chcę ujawniać go publicznie To dlaczego piszesz ten wątek? Mówisz otwarcie albo nie :D

Pozdrawiam.

animekkkk
animekkkk

Napisałem, popełniłem błąd nie pisząc tego od razu w temacie. Opisałem to konkretniej w poście.

anon10657637
anon10657637

Moją opinie opisuje poniższa piosenka: https://youtu.be/L2bZmfu3g8Q Mam nadzieję, że starczy.

animekkkk
animekkkk

Nie rozumiem. Co było? Taki pomysł serwera?

anon10657637
anon10657637

Oczywiście, i na scenie zagranicznej (dalej funkcjonują) i na scenie polskiej (swego czasu było to na MC4U, nie wiem jak teraz. Może coś tam jest jeszcze na GC2).

animekkkk
animekkkk

Nie sądzę żeby były tam te same nowości co miałyby być u mnie. Typu: nowe craftingi, nowe złote jabłka, nowe enchanty, nowe przedmioty, i nowe biomy.

koweq
koweq

animekkkk:

nowe złote jabłka,

co.

anon10657637
anon10657637

animekkkk:

nowe craftingi,

Serwery EasyHC>animekkkk:

nowe złote jabłka,

Tez serwery EasyHC (a nawet HC)>animekkkk:

nowe enchanty,

To samo>animekkkk:

nowe przedmioty,

animekkkk:

i nowe biomy.

Tez serwery EasyHC.

Niczym nowym nie zaskakujesz.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Przykro mi to powiedzieć, lecz jestem na nie, dla tej współpracy. Serwer nie kieruje się wymaganiami <- nie jest to oryginał, którego szuka LVL UP, lecz kolejny serwer EasyHC. Powodzenia

animekkkk
animekkkk

Ale to nie jest serwer easyhc. Napisałem kilka razy UHC.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

adminek153:

nie jest to oryginał, którego szuka LVL UP, lecz kolejny serwer EasyHC

oryginalny nie jest, ale easyhc też nie:

https://www.youtube.com/watch?v=zGkmdes1B8U

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

kacper_o:

Będzie to jeden z większych serwerów w Polsce

Czas przyszły niedokonany.

Odrzucam.