Współpraca

Zombie
współpraca-odrzucone
RoqMonster
RoqMonster

###Nazwa projektu

Replika warszawy z przyjaciółmi + reklama lvlup.pro na moim kanale

###Cel

Zbudowanie naszej stolicy na gamemode 0 z przyjaciółmi

###Plany

chce zbudować z kolegami Warszawe 1:1 (przyajmniej spróbować) przy tym reklamowac lvlup.pro

###patron niestety nie mamy patronow ale podam link do mojego kanału https://www.youtube.com/channel/UCP6TptlEsZFWY43XmPvyoJA

###Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC 3GB RAM EU ze względu na duże operacje w WorldEdit. (akurat niektóre żeczy z przykładu są prawdziwe)

W godzinach szczytu mamy ponad 6 - 15 budowniczych online i taka ilość RAM pozwala na mały zapas aby to chodziło wydajnie.

###Co mogę zaoferować w zamian

Reklamowanie hostingu na moim kanale na youtube link : https://www.youtube.com/channel/UCP6TptlEsZFWY43XmPvyoJA

Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 5min.

###Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

ponieważ jest dużo map / projektow ale warszawy jeszcze nie widzialem i chcialbym kiedyś postawić u was sever z ziedzaniem tej mapy

krfcm
krfcm Pionier

To nie wykonalne w 1 życiu albo bez kilku tysięcy pomocników, 3 GB ramu to i tak za mało a mapa warzyła by x GB.

luxDev
luxDev Pionier

1.Fajne żarty w kwestii reklamy ;) 2.Ortografia podstawówka. 3.Serwer nie ma przyszłości. 4.Jak serwer się utrzyma? Pamiętaj że to tylko moje zdanie. Jestem na NIE @SystemZ chyba nie trzeba się długo zastanawiać :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Kurczę pomysł fajny, ale z tego co widzę realizowany przez ekipę, nie mającą ciekawej (poprawnej) prezentacji. Błąd na błędzie ortograficznym, przed wysłaniem "podania" należało by sprawdzić czy nie ma gaf ortograficznych (oraz interpunkcyjnych), bo one odbierają powagę całej prezentacji.

Chcesz zbudować Warszawę na survivalu 😂😂😂, serio? Wybacz ale to jest nie wykonalne, z takimi możliwościami.

Ja rownież jestem na nie :(

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Pomysł jest fajny... Głównie dlatego że dziwnym trafem przypomina pomysł @SystemZ z szablonu odpowiedzi... Plus zgadzam się z @luxDev, który wszystko ładnie rozpisał.

WoZZowskY
WoZZowskY

Widzę tu pewną niezgodność. Pisałeś, że chcesz odwzorować Warszawę w skali 1:1 w "SURVIWALU" A w kategorii :Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) napisałeś: Serwer MC 3GB RAM EU ze względu na duże operacje w WorldEdit. Chciałeś zbudować to w trybie Surviwal a tu nagle piszesz że będziesz używać WorldEdit ! To w końcu jak chcesz budować to miasto na Surviwalu czy z WorldEdit ?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.