Wspolpraca

Zombie
współpraca-odrzucone
MarcelTVHD
MarcelTVHD

####Nazwa projektu: Serwer jakości usług swiadczonych przez LVL UP

####Cel Prezentacja jakości usług lvlup oraz dodatkowa przyjemność rozgrywki dla graczy z jednego z największego teamspeak3 w Polsce Grywamtu.pl

####Co udało nam się zrobić: Jest serwer teamspeak3 który w godzinach szczytu osiąga koło tysiąca osób

####Plany Rozwoj serwera oraz zaproszenie w celach testow wszystkich uzytkownikow w celach testu jakości plynnosci samej maszyny. ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) https://www.facebook.com/grywamtu/?fref=ts

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) VPS najlepiej 4-5 gb ram 100 slot.

####Co mogę zaoferować w zamian Na pewno reklamę na moim fanpage ok. 6 tysięcy polubien oraz możliwe ze na tym https://www.facebook.com/grywamtu/?fref=ts

####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Projekt jest unikalny ponieważ jakby to nazwac testuje jakość usług waszych oraz dodaje przyjemność gry użytkownika a niestety nie mogę kupic własnej maszyny z przyczyn prywatnych pienieżnych.

Fallen
Fallen Pionier

Cześć @MarcelTVHD . Właścicielem Grywamtu jest dark wiec to on raczej powinien przyjść (A raczej by nawet tu nie przyszedł bo raczej mu dobrze na KVM z HT). Jestem na nie. Jak będzie potrzeba to mogę powciągać jak prosiłeś mnie (a raczej żebrałeś) abym dał ci VPS oraz musicboty. Też jak ktoś udostępnił ci music bota to momentalnie zmieniałeś wszytkie dane do panelu oraz chwaliłeś się kolegom że "zchakowałeś kolejnego musicbota"

LinGruby
LinGruby Pionier

Witam @MarcelTVHD to jednak dobrze że swego czasu nie udostępniłem Ci sinusbot'a też byś się chwalił że zchakowałeś musicbota, Raczej NIE dla projektu.

luxDev
luxDev Pionier

Reklama dla Hostingu nawet byłaby Ciekawa ale jeśli się pisze Podanie o współprace Musi to pisać Właściciel danej rzeczy. To tak ode mnie ;)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

MarcelTVHD:

Nazwa projektu: Serwer jakości usług swiadczonych przez LVL UP

Średnio dowiedziałem sie, czego ten projekt dotyczy. Dla mnie, jest to troszeczkę nie zrozumiałe... Sam tytuł nie mówi nic o sobie.

MarcelTVHD:

oraz dodatkowa przyjemność rozgrywki dla graczy z jednego z największego teamspeak3 w Polsce Grywamtu.pl

Co udało nam się zrobić:

Jest serwer teamspeak3 który w godzinach szczytu osiąga koło tysiąca osób

Plany Rozwoj serwera oraz zaproszenie w celach testow wszystkich uzytkownikow w celach testu jakości plynnosci samej maszyny.

Z tego co tutaj (...) napisałeś, wnioskuje, ze chcesz sobie przetestować VPSa, czy dobrze zrozumiałem?

Popraw proszę logie całej tej prezentacji, bo widzę tutaj błąd, na błędzie logicznym. Nie potrafię ciebie zrozumieć.

Dla mnie nie ?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Na samym początku prosiłbym o potwierdzenie że reprezentujesz daną społeczność, wystarczy dowolna treść pod linkiem https://forum.grywamtu.pl/lvlup.txt Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić to z miejsca muszę zamknąć ten projekt.

MarcelTVHD
MarcelTVHD

Lvlup tak dokładnie jak kolega napisał właścicielem jest Dark on poprostu się zgodził na to ze podepnie domenę mc.grywamtu.pl

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucam, czytanie ze zrozumieniem to ważny element współpracy.