Współpraca :)

Zombie
współpraca-odrzucone
michu12345
michu12345

####Nazwa projektu DragoniumCraft ####Cel staramy się zrobić server Hardcore co nie padnie w 3 dni ####Co udało nam się zrobić zrobiliśmy podstawy serwera. ####Plany mamy plany zrobić serwer Hardcore typu : mchc, skaf itp ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) Właściciel michu12345 Właściciel DragonKiler1

####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) może Wy ! :) https://lvlup.pro/panel/checkout/buy/ ####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) server mc 4 Rg ram EU server mc 100 slotów

####Co mogę zaoferować w zamian Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB reklamę na YouTube I wiele więcej! ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz dlaczego nasz project jest unikalny ? ponieważ będzie on Jedynym (chyba tak) serwerem HardCore w Polsce!

luxDev
luxDev Pionier

To ten... ja nie mam słów, może @adminek153, @Xepio @Marcoral wyręczą mnie?

Ja jestem na nie, krótkie uzasadnienie, kolejny kotlet, za dużo wykrzykników, chyba za młody wiek.

kacper_o
kacper_o

ku*** brak mi słów....

koweq
koweq

Łooo Boże.... przecież MCHC robią testy... a inne serwery? Za dużo ogólników... To jest podanie na współprace? Wyjaśnij np. jakie to są te "podstawy serwera"...

Marcoral
Marcoral Pionier

Ty to lepiej wracaj do tego swojego budowania, bo widać, że na serwerach słabo się znasz!!!

luxDev
luxDev Pionier

Właśnie kacper, do budowania raz! :D xD

koweq
koweq

A kiedy konstruktywna krytyka serwera? ;)

kacper_o
kacper_o

Ja już dzisiaj mam fajrant:P

koweq
koweq

OffTop się robi! :( poproszę jakąś krytykę!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Żart? Jeśli tak to bardzo nie śmieszny. Nie masz dobrego poczucia humoru. Szczerze? Nawet mi się chce płakać i jest mi słabo kiedy widzę tyle debilizmów w jednym miejscu.

Xepio
Xepio Pionier

@luxDev heh:P nie dziwię ci się ale spróbuje napisać tak by nie używać słów wulgarnych :D ( w moim przypadku to będzie trochę trudno:P)

michu12345:

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

dlaczego nasz project jest unikalny ? ponieważ będzie on Jedynym (chyba tak) serwerem HardCore w Polsce!

Wow... serio ? Nie lepiej zrobić unikalny serwer easyhc z unikalnym trybem survival+frakcje i dodać do tego unikalne pluginy z neta ?:P

Proszę was ludzie nie piszcie takich podań o współprace bo to naprawdę przykro czytać ;/ I jeszcze podkreślasz że jedyny serwer w Polsce coś mi się wydaje że takich serwer wiecej powstało niż jest samych ludzi na ziemi ^.^

Ogólnie po przeczytaniu 1 wybranego zdania mogę śmiało stwierdzić Jestem na nie I NA KOLEJNE SERWER EASYHC oraz HARDCORE..

luxDev
luxDev Pionier

Dodam od siebie, że polecam zamknąć temat przemyśleć sprawę, błędy, i stworzyć powoli sprawdzając każde zdanie, słowo czy ma sens, i czy przejdzie...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony, nie szukam czegoś co "nie padnie przez 3dni" tylko obiecującego unikalnego projektu.