[WWW] ITEMSHOP.HOSTMC.PL - Projekt Sklepu MineCraft

Zombie
adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro
Proszę o wyrozumiałość, jest to moja pierwsza prezentacja projektu na tym forum. Kod oraz Design tego sklepu opracował Tomasz Kłusak (mój dobry znajomy).

#ItemShop ####Jakie Api obsługuje?

  • SMS:
  • PaySafeCard
    • Obsługa PaySafeCard jest ręczna, w gestii Administratora jest sprawdzenie kodu.
  • PayPal
    • Obsługa PaySafeCard jest ręczna, Administrator musi sprawdzić, czy taka płatność została faktycznie zrobiona.
  • Możliwość wygenerowania Voucher'a.

####Wersja Demonstracyjna Login: demo Hasło: demo Sklep: http://itemshop.hostmc.pl/ Regulamin: http://itemshop.hostmc.pl/rules Logowanie: http://itemshop.hostmc.pl/panel Uwaga! Użytkownik wersji demo [demo] ma ograniczone możliwości! Jeśli jesteś zainteresowany wszystkimi uprawnieniami napisz do mnie na PW.

####Pytania, które mogą paść: P: Będzie Download? O: Prawdopodobnie udostępnimy Wam ten sklep. Nie mam zamiaru kontynuować ani rozwijać tego projektu.

P: Będzie API xxxSMS? O: Nie, nie zajmuje się już tą stroną, nic do niej nie dodaje, nic w niej nie zmieniam.

####Zapraszam do oceniania :slight_smile:

Edit 1 : Niebawem szykuje pewne zmiany w wyglądzie sklepu. Publikacja dla klientów LVL UP prawdopodobnie we wrześniu [dalej zastanawiam się jakim kosztem]. Edit 2 : Sklep powrócił pod adres itemshop.hostmc.pl. Nie będę go już udoskonalał; zostawiam go na pastwę... Może Wam go udostępnie... jeszcze nie wiem.

Kukubaczek
Kukubaczek

Na FH chyba nie ma wypłacania środków od ponad roku xD

luxDev
luxDev Pionier

Racja

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Sprawdziłem to przed pisaniem tego wątku - jest informacja na stronie głównej.

690x278

@luxDev @Kukubaczek

Kukubaczek
Kukubaczek

Faktycznie, musiało to się niedawno pojawić. Co to tego FH to jestem negatywnie nastawiony. Słaba pomoc techniczna + po doładowaniu portfela musiałem czekać kilka dni na zakup serwera...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt wygląda bardzo obiecująco. Jak przebiega instalacja? Jeśli po wrzuceniu plików wystarczy odwiedzić stronę która wykonuje migrację bazy itp to jestem kupiony/sprzedany 😃

@Kukubaczek Jeśli chcesz się podzielić recenzją innej firmy hostingowej to w zasadzie nie widzę problemu, utwórz wątek bez kategorii, mogę utworzyć kategorię z ocenami firm. Sporo osób może twierdzić że jak to tak mogę przyjmować wpisy o konkurencji na forum ale patrząc od mojej strony da mi to pogląd jak ulepszyć lvlupa i nie widzę przeszkód, z chęcią poczytam :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Instalacja sklepu jest praktycznie łatwiejsza niż dodanie ciekawej usługi do sprzedaży - zawiera 6 kroków.

690x228

Nie dało się tego zrobić bardziej "automatycznego", a nie chcieliśmy robić instalacji mysql w pliku konfiguracyjnym bo prawdopodobnie nikt by tego nie zrozumiał.

Karolek
Karolek

Moim zdaniem frontend wysiada. Poszukałbym na themeforeście czegoś ciekawego i kupił/ukradł*.

*wybierz właściwe w zależności czy jesteś cebulą czy Polakiem

Kukubaczek
Kukubaczek

To pod gwiazdką to głupi wybór (bo wiele Polaków to cebule). Ja dla swojego serwera kupiłem licencje 8)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Dziękuje za opinię.

Mówiąc szczerze myślimy nad zmianą wyglądu, ale to jeszcze nie dziś ani nie jutro 😉

lakstick1
lakstick1

Witam jest szansa na otrzymanie tej strony?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Tak jak napisalem wyżej, zastanawiam się nad udostępnieniem tej strony do użytku dla wszystkich. Moze dałoby się to zmienić małą dotacją, napisz do mnie prywatną wiadomość - dogadamy się.

MisterPawlak
MisterPawlak

Udostępnisz tego IS'a? Potrzebny jest xD

Glupikocz
Glupikocz

Czy mogł byś gdzieś udostępnić tą stronę? np na prywatnej wiadomości lub gdzieś indziej?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Jak narazie jestem przeciwny tej propozycji. Napisz do mnie prywatną wiadomość może się dogadamy.

Cloud
Cloud

Można dostać taki sklep ponieważ własnie stawiam serwer na vps :)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Odezwij się na priv, spróbuje Ci coś zaproponować ;)

SeRyJnY
SeRyJnY

Dzień Dobry, Jest możliwość otrzymania wersji Demo (download)?

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Tak jak w przypadku użytkowników wyżej - krótka rozmowa i jakoś się dogadamy. Zapraszam :)

Arimer
Arimer

Również jestem zainteresowany co i jak można uzyskać ten itemShop ponieważ będę tworzyć serwer

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

No to ja również bym poprosił, pobawię się :D A może do serwera się doda, jak będzie fajny ;)

anon10657637
anon10657637

Jak już robimy koncert życzeń, to ja bym machnął to we formie otwartego kodu i na licencji MIT. Niech społeczność ew. to rozwija, a nie, żeby to wegetowało.

DoreK
DoreK α-tester v3

Dokładnie, również tak uważam - licka MIT i dalszy rozwój społeczności...

Wybranowsky
Wybranowsky

Dasz linka do pobrania ?

DoreK
DoreK α-tester v3

:thinking: 6mmm|191x49 nie odkopuj tak starych tematów, proszę :>

Glenor
Glenor

Można zdobyć jeszcze jakoś Ten ItemShop ??

eSuu
eSuu

Zacytuję kolegę

DoreK:

:thinking: 6mmm|191x49 nie odkopuj tak starych tematów, proszę :>

Plus nie :|