WWW | Navigation na Header

Pytania i problemy
Glupikocz
Glupikocz

Mam problem bo mam stronę i chciałbym żeby Navigation Bar był tak jakby na stronie przyklejony do góry[To udało mi się] ale jak włącza się strona to zamiast tak jakby na stronie głównej tworzy się biały container a chciałbym żeby to było na Głównej Stronie

Jest tak 690x291

A ma być tak

690x260

Header

346x500357x443

NavigationBar

248x500

happi
happi

476x66 A nie umiesz swojej strony napisać? Powątpiewam w te wasze robienie stron, skoro nie wiesz gdzie nałożyłeś przeźroczystość.

undefined

Glupikocz
Glupikocz

Wiem gdzie dałem przeźroczystość ty nie wiesz o co chodzi... Chodzi o to ze NAVBAR powinien być niżej na tym tle z wzrokami tak z 60px niżej Tu mam problem resztę wiem

Pantoflarz
Pantoflarz

Przedewszystkim, wklejanie kodu na obrazkach to jakieś przedszkole. Nie oczekuj że będe ręcznie przepisywał ten kod aby sprawdzić ewentualny błąd. Z takim podejściem, to wiesz.

Nie dałeś html, nie widzimy markupu, nie jesteśmy magikami.

Gratuluję podejścia, na pewno ktoś pomoże :slight_smile:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Tak to jest jak nie chce się zdradzać adresu do swojej profesjonalnej strony tworzonej przez profesjonalistów. Ja nawet nie ruszam takich rzeczy, kiedy nie mogę narzędziami deweloperskimi zmieniać czegoś. D:

Glupikocz
Glupikocz

Yyy nie wiem co się stało ale podałem link i zniknął podczas gdy admin edytował Ale mniejsza z tym już mam nie zamknąłem jednej rzeczy i się zdenerwowałem i nie wytrzymałem i tu napisałem

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

690x210

jesteś administratorem? :thinking:

Glupikocz
Glupikocz

Ehh Ale zauważ że 2 razy było zmieniane Ale nie ważne mozna zamknąć temat

luxDev
luxDev Pionier

Była jeszcze zmiana z Inne -> Programowanie przez adminka to może czasami popsuć aktualizacje przez autora tematu gdy się to w nieodpowiednim momencie zrobi.

Co do tematu Najlepiej daj kod zamiast zrzutów ekranu + adres do strony, tak na przyszłość :)

xSeKaBo
xSeKaBo

Znalazłem coś ciekawego... Tutaj


Na przyszłość nie polecam kopiować stron www ;)

happi
happi

Przecież w stopce było nawet napisane, że template.

xSeKaBo
xSeKaBo

Aj... Jeśli tak to przepraszam, nie doczytałem.

luxDev
luxDev Pionier

Poza tym nie rozumiem czemu się doczepiłeś do tego, przecież nigdzie nie pisze że jest to jego czy coś, a na forum może pytać co chce w sprawach dot. zmiany kodu :)

xSeKaBo
xSeKaBo

Myślałem że skopiował stronę www jakiejś firmy. Tak, zdaje sobie sprawę że niepotrzebnie się do tego przyczepiłem.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.