WWW - Płynne przewijanie strony

Pytania i problemy
javascript, frontend
Glupikocz
Glupikocz
Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Chodzi ci o karuzelę? Zerknij tu (vuetify) i tutaj (bootstrap).

Na tej stronie widać że ktoś użył Bootstrapa (przynajmniej tak twierdzi header).

Glupikocz
Glupikocz

Nie zrozumiałeś mnie postaram ci się wytłumaczyć jak przewijasz strone do dołu o 1 zakręcenie scrolem tak powoli to strona tak powoli przesowa sie o ten 1 scrol i płynnie sie zatrzymuje chodzi oto że strona nie przeskakuje tylko płynnie sie przewija w duł i w gore

LinGruby
LinGruby Pionier

Glupikocz:

jak zrobić takie płynne przewijanie strony

Niektóre przeglądarki mają dodatkową opcję jak ja w vivaldi:

364x80

nie wiem czy wszystkie tak mają ;-)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Glupikocz:

Nie zrozumiałeś mnie

Możliwe, nie jestem alfą i omegą. Ale jestem dziewczyną :slight_smile:

Zostają dwie opcje: przeglądarka albo skrypcik. Taki oto tam w jquery, pierwszy lepszy link ze stackoverflow.

Glupikocz
Glupikocz

Sry nie wiedziałem że jesteś z tej ładniejszej płci :D i tak to to thx

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Prezentacja magii discourse - wystarczy kliknąć nick, aby poznać jego najskrytsze tajemnice, takie jak opcjonalny opis oraz pełną nazwę! :kappa:

249x129

Swoją drogą - takie scrollowanie mnie irytuje, jest dla mnie denerwujące. Dodatkowo irytację potęguje fakt, że taki NiceScroll do jQuery nie pozwala mi przewijać tak szybko jakbym chciał kółkiem :<

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Co więcej czasem się to buguje i zamiast ładnego przewijania to mam pokaz slajdów bez udziału moich palców (czyli raz scrolluję, a strona "płynie" sobie od początku do końca). Ale co kto lubi 😃

Glupikocz
Glupikocz

ale to nie chodzi od poczatku do konca... nie rozumiecie oco chodzi żaden z was ale samemu już to znalazłem ale najbliżej była Aylin

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.