Wycofanie usługi rejestracji domen

LVL UP
domeny
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ze względu na małe zainteresowanie, niską opłacalność względem ilości zgłoszeń generowanych przez tą usługę oraz powtarzające się problemy z firmą który rejestruje dla nas domeny postanowiłem o zatrzymaniu rejestrowania nowych domen oraz ich transferze do nas.

Dla wszystkich klientów którzy mają już u nas domenę nic się nie zmienia. Nadal mogą korzystać u nas z usługi bez zmian, przedłużać jej ważność oraz zmieniać serwery DNS. Podsumowując nadal oferujemy odnowienie i utrzymanie domen.

DoreK
DoreK α-tester v3

Szkoda. Nie pomyślałeś nad zmianą firmy? :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Pierwotny plan naprawczy brzmiał zostać rejestratorem w NASK jednak przy naszej skali jest to obecnie nieopłacalne, przy 10 000zł pierwszej wpłaty do nich nie wiem czy zwróciłoby się to w chociażby 10 lat.

Dla porównania węzły VPS zwracają się w 1-2 msc w zależności od czynników które bierzemy pod uwagę.

Szczerze to skierujemy siły w to co idzie nam najlepiej - VPSy oraz to co będzie następnym krokiem - Aimpanel v2.

DoreK
DoreK α-tester v3

Jeżeli oferta dla klientów byłaby dość korzystna i jednocześnie byłaby dobrze promowana tak, by było więcej nowych klientów, to myślę, że mogłoby się zwrócić, ale co ja tam mogę wiedzieć...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Trochę przykład z palca, aby nie być za bardzo w plecy ceny typu 69zł za rejestrację domeny pl (czyli na poziomie przedłużenia ważności) nie są atrakcyjne, rynek to szybko weryfikuje portfelem.

Nie zamierzamy też wprowadzać promocji typu darmowe domeny na pierwszy rok, raz że nie mamy na tyle moc przerobowych na to, dwa uważamy takie promocje z dużymi gwiazdkami za niekorzystne dla rynku i generalnie niemoralne. Nie chcemy zamienić się w firmę gdzie jest więcej prawników niż techników.