Wykonanie serwera minecraft i www na VPS

Zombie
rynek-zlecę
Milogamming
Milogamming

Siemka może dla mnie ktoś zrobić server vps i domene żeby potem je do siebie podpiąć i taki jakiś sklepik zrobić ceny vipuw svipuw itd podam ale to ty musisz wszystko zakupić vps to nie wiem jak najlepiej domene też niewiem wink: oczywiście dam na to pieniądze dam tak z 100 zł psc lub 100 zł psc i 50 zł psc :> :>

                                                            Wymagania:

1.Nie robić mi czegoś takiego że ja dam pieniądze a ty uciekniesz z forum i se coś kupisz 2.Być uczciwym i doświadczonym 3.Nie muwić mi tak że 150 zł to mało więcej! człowieku wiesz że za 150 zł to nic se nie kupisz bo będe wiedział że to jakieś noobki co chcom hajsu 3.Być miłym i itp PS:to ma być serwer easyhc tylko więc to nic wielkiego {: {: Jeśli ktoś chce niech na pw poda mi discorda lub ts ps:na ts tylko ja pisze nie rozmawiam i jeśli ktoś chce to podaje no ts lub discord ale osoba jakaś chętna musi poczkać troche czasu bo muszem z budowniczymi i wogule podsumować i itd więc tak poczekać z np:1 miesiąc lub mniej pewnie z 20 dni coś takiego {: {: {: {: {:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Najtańszy VPS - 20 zł Domena na rok - ~30 zł = 50 zł Czyli za robote 50.

Czy jak wgram ci gotowy projekt itemshopu nawet tu z forum i podepnę domene to zaliczysz?

DoreK
DoreK α-tester v3

oczywiście dam na to pieniądze dam tak z 100 zł psc lub 100 zł psc i 50 zł psc :> :>

a zaraz po tym:

3.Nie muwić mi tak że 150 zł to mało więcej! człowieku wiesz że za 150 zł to nic se nie kupisz bo będe wiedział że to jakieś noobki co chcom hajsu

:man_facepalming: Za tą kwotę można sobie kupić wiele rzeczy.

PS:to ma być serwer easyhc tylko więc to nic wielkiego {: {:

facepalm|300x200 Mam pewność że nikt nie będzie chciał to zrobić patrząc po Twojej ortografii czy interpunkcji (albo chociaż typie serwera), nawet gdybyś dawał te 150zł. Znając życie taka osoba miałaby więcej problemów z dogadaniem się z Tobą, bo jak widać, język polski dla Ciebie to spory problem. Jak chcesz żeby ktoś się zainteresował to chociaż wklep to co napisałeś na stronę ortograf.pl, ta strona pokaże Ci błędy. Pamiętaj też o interpunkcji która tutaj leży.

Milogamming
Milogamming

tak

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

W takim razie jeżeli jesteś zainteresowany to wysyłam PW na forum :)

esej
esej

telegram: behapi

napisz do mnie.

luxDev
luxDev Pionier

Wątpię że ta osoba ma telegram, jednak zresztą @Timo już Ciebie i tak chyba wyprzedził.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Zajmuję się już tym klientem :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Off-Topic

@Timo można tak z ciekawości wiedzieć ile nerwów przy nim tracisz i ile pieniędzy za to dostajesz? 😂

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nerwów nie tracę, ustaliliśmy plan działań i przechodzimy wpierw do płatności :) Stawka to podwójna płaca minimalna Nieznajomego :D